Skocz do zawartości

[K4N4LI4] Skromnie 2019/2020


k4n4li4

Rekomendowane odpowiedzi

O ty pierunie - ładne kostki chociaż mnie osobiście Sorbet nie przekonuje- jakiś taki nie wiem coś słaby finał jak dla mnie. Kupiłeś na promocji czy po normalnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rumcajs napisał:

O ty pierunie - ładne kostki chociaż mnie osobiście Sorbet nie przekonuje- jakiś taki nie wiem coś słaby finał jak dla mnie. Kupiłeś na promocji czy po normalnej cenie?

Wszystko kupowane na promocjach, po normalnych cenach to nie ma sensu chomikować tak wcześnie :D

 

Na arce nadal po 95 na promocji jest sorbet/spektrum. Wiem, że to już nie to co kiedyś jak się kupowało po 70zł, czasy się zmieniły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak jeszcze w 2016 roku kupowałem bez promocji sorbeta za 99zł a spektruma za pare zł  więcej.Ceny poszly w górę wyraźnie...Ja mam nadzieję,ze nie beda tak szły systematycznie bo jakby tak było to za 5 lat sorbet bedzie kosztował 200zł i trzeba juz kategorycznie rozstać sie z pirotechniką w takim przypadku...Oby tak nie było...Co do twojego stuffu...Narazie same piękno...Mega konkrety.Zobaczymy co to bedzie w grudniu☺...Co do spekruma...Mpi ktory widział już wszystko chyba,napisal w styczniu,ze to jedna z najlepszych jakie widzial wiec taki komentarz tak znanego forumowicza ns pewno wpłynie na jeszcze większą promocje i jeszcze wieksze zainteresowanie kupnem takiej kostki...

 

Edytowane przez damian7878
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, damian7878 napisał:

Pamietam jak jeszcze w 2016 roku kupowałem bez promocji sorbeta za 99zł a spektruma za pare zł  więcej.Ceny poszly w górę wyraźnie...Ja mam nadzieję,ze nie beda tak szły systematycznie bo jakby tak było to za 5 lat sorbet bedzie kosztował 200zł i trzeba juz kategorycznie rozstać sie z pirotechniką w takim przypadku...Oby tak nie było...Co do twojego stuffu...Narazie same piękno...Mega konkrety.Zobaczymy co to bedzie w grudniu☺...Co do spekruma...Mpi ktory widział już wszystko chyba,napisal w styczniu,ze to jedna z najlepszych jakie widzial wiec taki komentarz tak znanego forumowicza ns pewno wpłynie na jeszcze większą promocje i jeszcze wieksze zainteresowanie kupnem takiej kostki...

 

Trzeba będzie się zainteresować laserami ?

Do grudnia jeszcze daleko, sam nie wiem co będzie, tyle pomysłów, żeby tylko hajsu starczyło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie te lasery wsadzą w nos.Wymyślili jakieś żenujące i nudne badziewie...                                                      A można wiedzieć w jakiej kwocie zamierzasz sie zmieścić w tegorocznym stuffie?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Najgrubsza dotychczas aktualizacja i aż chce się zapytać na jaką to okazję, bo raczej na spontanie koło domu czegoś takiego się nie odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mantis napisał:

Najgrubsza dotychczas aktualizacja i aż chce się zapytać na jaką to okazję, bo raczej na spontanie koło domu czegoś takiego się nie odpala.

Na 80-tke babci, mam nadzieję, że  mnie nie zawiedzie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SzymonXVX napisał:

Ile dałeś za te pudło puste... :P ?

Nic, leżało na śmietniku to wziąłem xDD

38 minut temu, Thexilo napisał:

Oby babcia przeżyła pokaz, bo wyrzutnia konkretna :D

Babcia miłośniczka fajerwerków xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To @k4n4li4 pewnie pozostałość po kolizji z zeszłego roku... dlatego tak zniekształcony... Mam nadzieje że nie odebrałeś tego poprzedniego komentarza mojego ;) A tak na poważnie to te darmo za ile i z jakiego "śmietnika"... oczywiście super piro śmietnika :) ? I pozdrów Babcie piro-miłośniczke i życz Jej 111 lat, wszystkiego dobrego, zdrowia i co rok lepszego piro widowiska :P ...

Edytowane przez SzymonXVX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, SzymonXVX napisał:

To @k4n4li4 pewnie pozostałość po kolizji z zeszłego roku... dlatego tak zniekształcony... Mam nadzieje że nie odebrałeś tego poprzedniego komentarza mojego ;) A tak na poważnie to te darmo za ile i z jakiego "śmietnika"... oczywiście super piro śmietnika :) ? I pozdrów Babcie piro-miłośniczke i życz Jej 111 lat, wszystkiego dobrego, zdrowia i co rok lepszego piro widowiska :P ...

Widzisz jaka poważna ta kolizja była po stanie pudełka :P Cinqas miał spore klepanie xD

żule stołują się tylko w najlepszych śmietnikach xD a tak na poważnie to w piroarcie za 5 stówek, polecam sklep.

Dziękuję w imieniu babci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
10 minut temu, damian7878 napisał:

Nikt nie nagrał??A jak sie spisał?

No niestety nikt nie pomyślał o tym xD
Wyszedł za***iście, kaliber mieszany ale robi robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, k4n4li4 napisał:

No niestety nikt nie pomyślał o tym xD
Wyszedł za***iście, kaliber mieszany ale robi robotę

No to superancko.Mam nadzieje,że na Sylwestra znajdziesz osła który coś nagra?.Ja to zawsze musze sie naprosić bo nikt nie chce bo wiadomo przez to troche traci obraz widowiska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, damian7878 napisał:

No to superancko.Mam nadzieje,że na Sylwestra znajdziesz osła który coś nagra?.Ja to zawsze musze sie naprosić bo nikt nie chce bo wiadomo przez to troche traci obraz widowiska?

Dobre określenie, osła :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Temat umarł więc wrzucam coś, raczej koniec na 99%.

Wiem, że zamiast kupić coś raz a porządnie to zbieram całym rokiem ¯\_(ツ)_/¯

Fota całości wleci przed świętami ja posprzątam pierdzelnik i będę miał gdzie ustawić wszystko 

paczka z INS

SUFpmJI.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej po trochu bo mniej portfel boli ? ja też miałem chrapkę na tą baracude jednak cena mnie powstrzymała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często piszesz, że 50 mm nie kupiłbyś, chyba, że na promocji. Czyli to musi być z promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...