Skocz do zawartości

[K4N4LI4] Skromnie 2019/2020


k4n4li4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Przed chwilą, k4n4li4 napisał:

Jeśli odgapiłem to czemu moją wysłali wcześniej? :D

Bo ja do swojej dorzuciłem kątówke i pan ze sklepu musiał ją dopakowac ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FANATYK napisał:

Bo ja do swojej dorzuciłem kątówke i pan ze sklepu musiał ją dopakowac ?

 

sadysto :D

10 minut temu, Bartekeuro napisał:

Widzę, że 35% jednak robi robotę :P gaoo będzie przetestowane ?

cena zaważyła i zawsze to coś innego a nie tylko triplex, jorge i piromax :)

 

2 minuty temu, Kulina98 napisał:

No jak narazie nie jest skromnie lecz konkretnie :D

zobaczymy jak to pójdzie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaoo....hmm ciekawie ciekawie. Tak myślałem że kupisz coś z Gaoo na tej promocji ale nie spodziewałem się że aż 6 wielkich kostek xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Ja mam sporo rakiet gaoo. Kanalia ma sporo kostek. 

Na pewno będą przetestowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
5 minut temu, k4n4li4 napisał:

tylko the atmosphere wielka, ale będą większe jeśli się uda :)

Obadaj sobie Gaoo Weiss, Blau, Wass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
22 godziny temu, k4n4li4 napisał:

 

 

35 minut temu, k4n4li4 napisał:

mała aktualizacja z piropolska P90116-145640.thumb.jpg.f59a2cb5de91f3ec0974eac71878aa34.jpg

Sprzedam ci takie samo drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Mroczny napisał:

Kurła somsiad ile "Gało kupił" :DD ...Ciekawi mnie ta supernova hmm

Uważaj somsiedzie bo z Gały strzelę xDD

Mnie też ciekawi dlatego wziąłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz jeden z najbardziej aktywnych użytkowników forum widzę postawił w tym roku na mniej znane kostki?.Oczywiście na razie bo niewiadomo jak to będzie w dalszej części roku?.Na gaoo mało kto stawia,sporadycznie,nawet epizodycznie występuje w zestawach Sylwestrowych.No a już tymbardziej w takiej liczbie jak u Ciebie.O kinetic słyszałem.Ponoć mega jest.Ciekawy jestem tej dwucalowej kątówki..Ilość konkretów zachwyca.Będzie znowu pokaźny stuff??.Czekamy na więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, damian7878 napisał:

Nasz jeden z najbardziej aktywnych użytkowników forum widzę postawił w tym roku na mniej znane kostki?.Oczywiście na razie bo niewiadomo jak to będzie w dalszej części roku?.Na gaoo mało kto stawia,sporadycznie,nawet epizodycznie występuje w zestawach Sylwestrowych.No a już tymbardziej w takiej liczbie jak u Ciebie.O kinetic słyszałem.Ponoć mega jest.Ciekawy jestem tej dwucalowej kątówki..Ilość konkretów zachwyca.Będzie znowu pokaźny stuff??.Czekamy na więcej?

Mam nadzieje, że się nie zawiodę jak na ostatniego sylwestra. Puzzle piece mnie nie porwała mimo, dużych efektów i głośnego huku a invasion mi zgasła po kilku strzałach i się dopaliła jak już byłem w domu i szykowałem  się do spania xD

W tym roku same konkrety, zero 20mm bo to gówno. Miałem dwie setki (dobrze, że z konkursów a nie za mój hajs) i lipa, to samo jw5020 i spectrum64 a tu to nawet cena po jakiej kupiłem nie rekompensowała tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo uważam.Kaliber 20mm jak dla mnie już czas przeszły bo kompletnie nie robi na mnie wrażenia.Z resztą widać bo w ostatnich 4 stuffach było ich u mnie jak na lekarstwo.                Serio,mówisz poważnie,że po takim czasie odpaliła?Pierwszo słyszę.Jestem w szoku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, damian7878 napisał:

Ja tak samo uważam.Kaliber 20mm jak dla mnie już czas przeszły bo kompletnie nie robi na mnie wrażenia.Z resztą widać bo w ostatnich 4 stuffach było ich u mnie jak na lekarstwo.                Serio,mówisz poważnie,że po takim czasie odpaliła?Pierwszo słyszę.Jestem w szoku?

No też byłem w szoku ale na szczęście nikomu się nic nie stało a tymbardziej ojcu który ją sprzątnął i przynisósł pod kosz na śmieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem naprawdę aż mnie zatkało.To przestroga dla wszystkich,że jak nie odpali yo nie bierz w ręce choćby przez godzinę.U mnie w tym roku nie odpaliły 2 fontanny.Miałem ich mało i to nie odpaliły?..Brałem do ręki po kilku minatach i sprawdzalem czy aby gdzieś nie zgasł lont.Teraz już tak szybko tego nie zrobie.Pewnie taki przypadek jak twój zdarza się raz na 1000 ale zdarza i to trzeba mieć na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera ale super widoki to znaczyyy kosteczki.. Widzę że zabrałeś kosteczki od Gaoo które są nie doceniane a robią dobrą robote podczas strzelania. Supernova fajna kostka jak i reszta twojego arsenału.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coś tam, żeby nie było, że temat umarł a k4n4li4 się skończył  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sztuk 5 ze sklepu alepetarda
ZUXmcLy.jpg

 

 

Edytowane przez k4n4li4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne rzeczy upolowałeś na promocji. Wygląda na to, że zamówiliśmy w ten sam dzień, w tym samym sklepie.

Mają też Rocket Balle w przecenie z lekko porozdzieraną folią i pewnie przez cały rok nikt nie będzie miał lepszej okazji na te rakiety. JW90 za 30,90 PLN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...