Skocz do zawartości

[Kulina98] Początek zbierania. Stuff 2019/20


Kulina98

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, damian7878 napisał:

Manila super wyrzutnia.Co do 2 pierwszych zdjęć.Jest jakiś błąd i mi nie pokazuje ich?

Dzięki, na dwóch pierwszych zdjeciach są jw401 oraz pxb3802 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Każdy importer inny, dobrze stawiać na różnorodność. Znalazła się też kostka z serii muzycznych kostek z Pyro Moravia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mantis napisał:

Każdy importer inny, dobrze stawiać na różnorodność. Znalazła się też kostka z serii muzycznych kostek z Pyro Moravia.

Faktycznie, nie zwróciłem na to uwagi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Hulka sporo widzę ostatnio, jeśli jest faktycznie tak dobry jak ludzie piszą to może warto go przetestować :) Czekam na kolejne twoje aktualizacje bo coś mi się wydaje, że może być niezły stuff na koniec roku :DDD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mroczny napisał:

Tego Hulka sporo widzę ostatnio, jeśli jest faktycznie tak dobry jak ludzie piszą to może warto go przetestować :) Czekam na kolejne twoje aktualizacje bo coś mi się wydaje, że może być niezły stuff na koniec roku :DDD

Od jakiegoś czasu o nim myślałem, a że trafił się za 120zł to grzech nie skorzystać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2019 o 08:49, Mroczny napisał:

Tego Hulka sporo widzę ostatnio, jeśli jest faktycznie tak dobry jak ludzie piszą to może warto go przetestować :) Czekam na kolejne twoje aktualizacje bo coś mi się wydaje, że może być niezły stuff na koniec roku :DDD

ten hulk jakiś trefny nisko leci, następne partie pewnie naprawią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kozackie wyrzutnie widzę?.Sama elita kostek?.Fajnie,że widzi sie coś z komety.To naprawdę solidny importer a ostatnio tak jakby troche pomijany.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie taka mała aktualizacja :D Smoki, hard rock, graffiti i spektrum na pewno nie zawiodą. Sajgon to niewiadoma, sporo osób pisze, że jorge się skończyło a ja miałem ich wyrzutnie i byłem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Nie taka mała aktualizacja :D Smoki, hard rock, graffiti i spektrum na pewno nie zawiodą. Sajgon to niewiadoma, sporo osób pisze, że jorge się skończyło a ja miałem ich wyrzutnie i byłem zadowolony :)

Mam sentyment do Jorge i szczerze jakoś nigdy mnie nie zawiedli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Kulina98 napisał:

Mam sentyment do Jorge i szczerze jakoś nigdy mnie nie zawiedli ?

Oby do tego nigdy nie doszło ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istana masakra???.Jaka ilość znakomitych wyrzutni?.Aż trudno uwierzyć oczom?.Sajgon jest jedną z najbardziej zapamiętanych wyrzutni jakie miałem.Masakrycznie głośno trzeszczące palmy z pieknym ciemno-zlotym kolorem bardzo szeroko ukladajace sie na niebie.Spektrum  zadziwia aczkolwiek jedyne do czego bym sie przyczepil to dynamika poza tym jest megaa.Grafitii mialem rok temu i zaimponowała wszystkim.Każda salwa dala coś od siebie...Piękne i szerokie efekty.Final z dodatkiem gwizdów dał dodatkowej atrakcyjności...Smoczek "maj" rownież byl u mnie w stuffie rok temu.Moim zdaniem slabszy od np czerwca czy września.... Zrobiła jednak swoje.Ciepłe gratulacje za zakupy.Stuff więcej niż super.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damian7878 napisał:

Istana masakra???.Jaka ilość znakomitych wyrzutni?.Aż trudno uwierzyć oczom?.Sajgon jest jedną z najbardziej zapamiętanych wyrzutni jakie miałem.Masakrycznie głośno trzeszczące palmy z pieknym ciemno-zlotym kolorem bardzo szeroko ukladajace sie na niebie.Spektrum  zadziwia aczkolwiek jedyne do czego bym sie przyczepil to dynamika poza tym jest megaa.Grafitii mialem rok temu i zaimponowała wszystkim.Każda salwa dala coś od siebie...Piękne i szerokie efekty.Final z dodatkiem gwizdów dał dodatkowej atrakcyjności...Smoczek "maj" rownież byl u mnie w stuffie rok temu.Moim zdaniem slabszy od np czerwca czy września.... Zrobiła jednak swoje.Ciepłe gratulacje za zakupy.Stuff więcej niż super.

Dzięki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same konkrety w postaci kochanej Graffiti  Hard Rocka i Equalizer'a  kostka Sajgon od Jorge może być ciekawa. :) fajny różnorodny stuff. :) mnóstwo efektu i jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skromne wzmocnienie, doszły jeszcze hukowe ( screamy 10s, dum bumy, tb5 i titanblitze). Będzie jeszcze jedna fajna aktualizacja w tym tygodniu ?

IMG_20191203_165436.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BS020 będziesz zadowolony, dobry wybór :) Swoją drogą, ciekawi mnie brak tej wyrzutni wśród stuffów forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to najprawdopodobniej ostatnia aktualizacja jeśli chodzi o sklepy internetowe. Teraz czekam na markety ?

IMG_20191205_153358.jpg

A tak prezentuje się całość.

IMG_20191205_154249.jpg

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Same super kostki?. Crater to Ci ładną jazdę zrobi . Będziesz robił pokaz czy pojedynczo odpalał?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rumcajs napisał:

Wow Same super kostki?. Crater to Ci ładną jazdę zrobi . Będziesz robił pokaz czy pojedynczo odpalał?

Najprawdopodobniej pojedynczo ? Większa frajda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaguar jeszcze żyje? :)

Przez przypadek odkryłem nowe kostki na stronie Jorge by to sprawdzić. Na razie nie wrzucili zdjęć ani filmów.

Ktoś zareagował emotikonką ze łzami twojego posta. Pewnie patrzy z brokatem w oczach na ten stuff, jak kundel na szynkę przez szklaną witrynę sklepu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...