Skocz do zawartości

[Kulina98] Początek zbierania. Stuff 2019/20


Kulina98

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, k4n4li4 napisał:

Tak po jednej zamawiasz to za przesyłki zapłacisz :) A wyrzutnia ładna

Hehe, zamówi się, a po paru dniach zawsze coś w oko wpadnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kulina98 napisał:

Hehe, zamówi się, a po paru dniach zawsze coś w oko wpadnie ;)

smaka mi narobiłeś, chyba też coś zamówię

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k4n4li4 napisał:

smaka mi narobiłeś, chyba też coś zamówię

 

 

Też nie wytrzymałem I poszło dziś zamówienie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Kupujcie, kupujcie bo zabraknie. 

Ja bym chciał tylko gdzieś upolować jakąś fajną wyrzutnie 100sh 30mm ale na razie nie widzę nic ciekawego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FANATYK napisał:

Kupujcie, kupujcie bo zabraknie. 

Ja bym chciał tylko gdzieś upolować jakąś fajną wyrzutnie 100sh 30mm ale na razie nie widzę nic ciekawego. 

Txb184 jest fajna na fajerwerkilider ale przydała by się promocja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kulina98 napisał:

Txb184 jest fajna na fajerwerkilider ale przydała by się promocja :)

Tak kolorowo to nie jest xd Pewnie przy potwierdzeniu zapytają się o papirusy ? Już przerabiałem ten temat u nich ale zawsze warto spróbować :DD A co do stuffu to konkretny początek dwa duże "fany" czekam na więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mroczny napisał:

Tak kolorowo to nie jest xd Pewnie przy potwierdzeniu zapytają się o papirusy ? Już przerabiałem ten temat u nich ale zawsze warto spróbować :DD A co do stuffu to konkretny początek dwa duże "fany" czekam na więcej

No w listopadzie txb503 udało sie dorwać I nie pytali o papierki xd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kulina98 napisał:

No w listopadzie txb503 udało sie dorwać I nie pytali o papierki xd :D

Łooo panie :DD No to może i w sumie o 100sh nie będzie problemu bo to były nwp Ja pytałem ich o trochę inną kostkę może dlatego nie chcieli dać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mroczny napisał:

Łooo panie :DD No to może i w sumie o 100sh nie bedzie problemu bo to byly nwp xd Ja pytalem o troche inna kostkę xd

Wtedy jak kupowałem txb503 to nie pisało w opisie ze koncesja jest potrzebna ale teraz widze ze juz na nia jest wymagana. W txb184 też w opisie nic na ten temat nie ma więc może to jest ostatnia szansa żeby ja dorwac bez wymaganych papierkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kulina98 napisał:

Wtedy jak kupowałem txb503 to nie pisało w opisie ze koncesja jest potrzebna ale teraz widze ze juz na nia jest wymagana. W txb184 też w opisie nic na ten temat nie ma więc może to jest ostatnia szansa żeby ja dorwac bez wymaganych papierkow :)

No ja właśnie miałem tak samo niby nic o f4 nie było napisane ale już jak zapłaciłem i potwierdzali telefonicznie to poinformowali, że papier potrzebny :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mroczny napisał:

No ja właśnie miałem tak samo niby nic o f4 nie było napisane ale już jak zapłaciłem i potwierdzali telefonicznie to poinformowali, że papier potrzebny :c

Może zapomnieli czy coś w moim przypadku :D Ale warto spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, k4n4li4 napisał:

Wszystko z ins?

Wszystko z Ins. Za każdym razem zamówiłem I potem domawiałem ale I tal sie opłaciło xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej było się zastanowisz co zamówić ? Ponad 70zl na przesyłki poszło ?

Kiedy zamawiałem i kiedy doszło ? Ja zamawiałem w sobotę i jestem ciekawy kiedy będzie bo na poczcie zero info i co spakują ... Czy to co zamówiłem czy to co będą mieli pod ręką 

Edytowane przez DawidPirotechnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DawidPirotechnik napisał:

To nie lepiej było się zastanowisz co zamówić ? Ponad 70zl na przesyłki poszło ?

Kiedy zamawiałem i kiedy doszło ? Ja zamawiałem w sobotę i jestem ciekawy kiedy będzie bo na poczcie zero info i co spakują ... Czy to co zamówiłem czy to co będą mieli pod ręką 

Na przesyłki poszło mniej niż 70zł, na dwie paczki czekałem ok. 3 dni robocze a za jedną tydzień. Babka mi dzwoniła I mówiła że mają to co idzie dodać do koszyka, ale co Ci wyślą to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz ... Miał byś praktycznie drugą wyrzutnie 36sh za koszty wysyłek 

Lepiej żeby przysłali to co zamówiłem a w razie zmiany zadzwonili bo inaczej to ja zadzwonię i im powiem kilka słów a jestem nerwowym człowiekiem ?

Edytowane przez DawidPirotechnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DawidPirotechnik napisał:

No i widzisz ... Miał byś praktycznie drugą wyrzutnie 36sh za koszty wysyłek 

Lepiej żeby przysłali to co zamówiłem a w razie zmiany zadzwonili bo inaczej to ja zadzwonię i im powiem kilka słów a jestem nerwowym człowiekiem ?

Hehe mi dzwonili jak nie było jw409 wiec powinno być wszystko w porządku jeśli się nie kontaktowali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manila super wyrzutnia.Co do 2 pierwszych zdjęć.Jest jakiś błąd i mi nie pokazuje ich?

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...