Skocz do zawartości

P8064 UFO


Rafik_15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj kupilem sobie rakietki UFO firmy Kometa.
Moim zdaniem sa to rakiety niezbyt dobrej jakosci.
Cena za ktore je kupilem to 5.50zl za 12 sztuk....
Zdjecie
Film :
Niestety slabej jakosci bo padal deszcz :(
Chialbym znac wasze zdanie na temat tej rakiety czy oplacie sie ja wziasc za 5.50 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty kupiłeś? :lol: Mogłeś już lepiej kupić TO (znane też są jako 500 słownie pięcetki) :smile: U mnie stoją one po 12 szt. za 1,50 ;) więc więcej zabawy, a efekt podobny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie za przeproszeniem gówno widać :wink: miałem rakietkę i wybuchła małą piwonią zielono czerwoną.... ale i tak jest lipa.... za taką cenę się nie opłaca...ogólnie małe rakietki komety typu meteor, ufo, ghost i inne są nieopłacalne.....
wolę zainwestować trochę kesz :grin: inne trochę większe rakietki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chialbym znac wasze zdanie na temat tej rakiety czy oplacie sie ja wziasc za 5.50 :)


Moim zdaniem raczej nie :wink:

Efekt bardzo kiepski, w sumie to lepiej opłaca się kupić Katiuszę 25 strzałową, która przynajmniej daje jakiś huk i ciągnie ładny złoty ogon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kiepski efekt :lol: Nawet nie wzbiła się prawidłowo do góry tylko poleciała gdzieś na bok. Po zdjęciu widać że jakość też pozostawia wiele do życzenia. Za 5,50 zł można kupić o wiele lepsze produkty :wink: Tak jak powiedział Witus dobrą inwestycją byłoby kupno katiuszy. Jak trafi się na sklep z niskimi cenami to za 5 zł powinno udać się kupić 50 strzałową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z moimi przedmówcami a 5,50 to podobno można w hurtowni kupić cyrkoblize (nie wiem jak to sie pisze) dużo lepszy efekt bo przy tych rakietkach to wogule nie ma efektu przynajmniej na tym filmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik tragicznej jakości nie widać na nim praktycznie nic,rakietki bez efektu jedynym efektem chyba jest pióropusz ciągnący sie podczas lotu rakietki :mrgreen: w to miejsce wolałbym 1000 razy rakietki Diabolo Jorge :wink:

Ocena 3/10

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są denne co widać na filmie lepiej się zaopatrzyć w tzw. "świstaki" są podobne do tych i kosztują tylko 1,50zł za 12 rakietek dobre na zabawę przed sylwkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...