Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam... V2 ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Foxy - chyba nie ma lepszej opcji jeżeli chodzi o piszczące rakiety w swojej klasie cenowej :D lecą osobno czy może jakaś katiusza? ?

Colpo wiadomo, legalny rarytas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przejrzałem sobie poprzednie strony i jestem bardzo ciekaw jak to wszystko razem będzie wyglądało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colpo to wiadomo rarytasik a te rakietki fajnie wyglądają i tyle powiem bo nigdy nie miałem z nimi styczności :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, abuk napisał:

Foxy - chyba nie ma lepszej opcji jeżeli chodzi o piszczące rakiety w swojej klasie cenowej :D lecą osobno czy może jakaś katiusza? ?

Colpo wiadomo, legalny rarytas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przejrzałem sobie poprzednie strony i jestem bardzo ciekaw jak to wszystko razem będzie wyglądało ?

Ni foxy to tak do zabawy :DD fajnie po chodniku jadą xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

90% :>> Jeszcze w grudniu dojdzie kilka rzeczy typu song, jakieś 49sh 30mm i kilka innych gratów fotki dodam jakoś przed samym sylwestrem

OaTG8lJ.jpg

Y0yJj3G.jpg

OhuD4k8.jpg

YVVdaWk.jpg

OG2gVeM.jpg

  • Like 6
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jakoś podkreślić swoją pasje do pirotechniki :) dlatego w tym roku zaszalałem mocno bo wiem, że już w przyszłości nie będę mógł sobie pozwolić na takie zakupy, zaczynam powoli taki etap, że pieniądze będą leciały na inne cele :DD ale zawsze dla podtrzymania tradycji 2-3 kostki kupie... To już się raczej nigdy nie zmieni !!! :D

Teraz, k4n4li4 napisał:

Co to te duże po lewej,  koncesja jest?  ?

Kupione jeszcze jak był NWP :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mroczny napisał:

Chciałem jakoś podkreślić swoją pasje do pirotechniki :) dlatego w tym roku zaszalałem mocno bo wiem, że już w przyszłości nie będę mógł sobie pozwolić na takie zakupy, zaczynam powoli taki etap, że pieniądze będą leciały na inne cele :DD ale zawsze dla podtrzymania tradycji 2-3 kostki kupie... To już się raczej nigdy nie zmieni !!! :D

Kupione jeszcze jak był NWP :D

 

To ci się upiekło!

Ja też niedługo chyba wrzucę ale aż tyle nie będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak łączy w pokaz to tak. Ja w tamtym roku miałem 14 wyrzutni zostawionych na sylwka i po 10-tej to już mi się nudziło xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bartekeuro napisał:

Co do ludzi którzy piszą, że dali by się pokroić za takich stuff etc.

Ja miałem, nie raz i nie dwa, i chyba właśnie przez takie ilości traci się ten cały fan. Może i wiek i inne priorytety, ale ilość też uważam, że zrobiła swoje wcześniej.

 

MI by się już nie chciało z taką ilością bawić ?

Jest w tym sporo racji :DD Nie raz już miałem takie przemyślenia, że może czas z tym skończyć albo ograniczyć do minimum bo jednak czasami trochę mnie "zatelepie" jak pomyślę co mogłem kupić za tą kase ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście spotykam się z kolegami to szybko kostki będą znikać, pewnie kilka się połączy etc

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mroczny napisał:

Jest w tym sporo racji :DD Nie raz już miałem takie przemyślenia, że może czas z tym skończyć albo ograniczyć do minimum bo jednak czasami trochę mnie "zatelepie" jak pomyślę co mogłem kupić za tą kase ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście spotykam się z kolegami to szybko kostki będą znikać, pewnie kilka się połączy etc

jeśli wszyscy będziecie odpalać twoje wyrzutnie to chętnie zostanę twoim kolegą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tu pisać zatkało mnie jest tego strasznie dużo i same rarytasy a z ciekawości będzie z tego robiony pokaz czy odpalane NW po 3/4 wyrzutnie w jednym momencie itp. ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kamils38 napisał:

Nie ma co tu pisać zatkało mnie jest tego strasznie dużo i same rarytasy a z ciekawości będzie z tego robiony pokaz czy odpalane NW po 3/4 wyrzutnie w jednym momencie itp. ? 

W sumie to nie wiem :DD coś mi tam chodzi po głowie, żeby połączyć TXB503 z czymś bo ona ma tylko jeden efekt i jest szybka ale to zobaczymy :) na 100% nagram efekt każdej wyrzutni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec,można zamykać temat zakupów na 2019/2020.Proszę zgasić światło. :D :D :D Co Ty odyeb**** w ogóle :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istne szaleństwo?.Gdzie ty to w ogóle mieścisz?.Te  giganty wygladaja jak coś więcej niż normalne fajerwerki?.Sporo kostek znanych ale i też małopopularnych.Znowu wymiotleś na forum swoim stuffem.Aż szkoda,że już kończysz...Sorry ale kiedy sie urzadza takie pokazy z taką iloscią konkretów to później już te 2-3 kostki nie dadzą żadnego smaczku i kiedy będzie dochodzić wieczór i północ Sylwestrowa to wrócisz troche ze smutkiem do tych czasów...Bynajmniej ja tak bym miał...Zależy jak ktoś myśli...Ale ciezko zejść ze sceny aż z takim rozmachem...Wolałbym trochę delikatniej i bardziej stopniowo schodzić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff konkretny ? masa ciekawych kostek, do tego Jorkery i moździerze .

Efektu jak i dobrej zabawy na pewno nie zabraknie ;) Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość pirotechniki robi na mnie duże wrażenie. Mi najbardziej przypadły do gustu te moździerze a są tylko ułamkiem całej kolekcji. Będziesz miał sporo pracy w przygotowaniu tego wszystkiego do odpalania , starczy Ci dnia by to wszystko wystrzelać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, doszła jeszcze mini aktualizacja od znajomego z którym strzelam w sylwestra :DD

5unIW43.jpg

Wszystkim forumowiczom życzymy wesołego, wybuchowego i przede wszystkim bezpiecznego sylwestra :fireworks:

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...