Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam... V2 ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Delikatna aktualizacja :DD Kolejna kostka hukowa triplexa, i trochę rakiet do zabawy, Mars ridery, EP2012 i podwójne od śmieszka :) do tego trafiłem stare 859 i pierwszą wersję moździerza scream

Nagram film tych rakiet od śmieszka ale nie wiem kiedy ^^

zoWXNh7.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rain Willow trochę myląca nazwa i etykieta jak na kostkę hukową.

Masz może nazwę rakiety kulistej pakowanej po jednej sztuce? Czy to jest "Rakieta kulista" z Hestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mantis napisał:

Rain Willow trochę myląca nazwa i etykieta jak na kostkę hukową.

Masz może nazwę rakiety kulistej pakowanej po jednej sztuce? Czy to jest "Rakieta kulista" z Hestii?

Tak to jest rakieta z Hestii "Nike" chyba najfajniejszy efekt chociaż ta z niebieskim [Ares] też ładna :D

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 minut temu, k4n4li4 napisał:

alepetarda w tym roku wyczyszczona dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszyscy czyścili to ja też :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę wyśmienite 19tki.Jw69 jest nieoceniona.Miałem ja 2 lata temu i mnie totalnie zaskoczyła.Po pierwsze wielkość efektu(chyba maksymalnie wyciagnieto tu moc z 1,2) i po drugie różnorodność i piekne efekty.Jw 39 ma efekt rzadko spotykany.Może i nie powala wielkoscia rozbryzgów ake efekt absolutnie wyjątkowy.Masz tyle rzeczy juz☺.Oj co to będzie tego 31☺.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2019 o 18:07, Mroczny napisał:

Delikatna aktualizacja :DD Kolejna kostka hukowa triplexa, i trochę rakiet do zabawy, Mars ridery, EP2012 i podwójne od śmieszka :) do tego trafiłem stare 859 i pierwszą wersję moździerza scream

Nagram film tych rakiet od śmieszka ale nie wiem kiedy ^^

zoWXNh7.jpg

Gratuluję stuffów ,przejrzałem forum i muszę powiedzieć że masz je przemyślane .Zakupy nie na kilogramy tylko z głową nawet drobiazgi masz interesujące.

Sam bawię się piro od początku lat 90 i trochę tego poszło w niebo .Te rakiety od Śmieszka są fajne mają efekt podobny do  Venomów . A za Mars Ridery masz lika Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła jeszcze jedna mała paczka z Alepetarda, tym sposobem są już 3xJW39, 3xJW32 i 3xJW31... myślę nad ciekawym sposobem ich połączenia np w jakiś FAN albo coś innego, do tego 10 miniaturowych kostek selen z których w planach jest zrobienie szybkiego karabinku :DD + do tego trochę ps5 i tb5

DrMtcte.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mroczny napisał:

Wpadła jeszcze jedna mała paczka z Alepetarda, tym sposobem są już 3xJW39, 3xJW32 i 3xJW31... myślę nad ciekawym sposobem ich połączenia np w jakiś FAN albo coś innego, do tego 10 miniaturowych kostek selen z których w planach jest zrobienie szybkiego karabinku :DD + do tego trochę ps5 i tb5

DrMtcte.jpg

Dobry pomysł z doświadczenia wiem że odpalenie 10 Selenów na raz potrafi zaskoczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuono Blue i Sharki jak najbardziej, huk się zgadza z szumem zrobionym wokół tego, nawet widać tę tytanową poświatę w trakcie wybuchu. Szkoda, że nie Sharki na tacy z BrightSky opatrzone beka napisem 100% originalski Petarda extra lautowa.

Glittering Whisting Comets - ulepszona wersja Crazy Whistling Comets, w cenie z promocji z alepetarda chyba nie da się bardziej wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mantis napisał:

Tuono Blue i Sharki jak najbardziej, huk się zgadza z szumem zrobionym wokół tego, nawet widać tę tytanową poświatę w trakcie wybuchu. Szkoda, że nie Sharki na tacy z BrightSky opatrzone beka napisem 100% originalski Petarda extra lautowa.

Glittering Whisting Comets - ulepszona wersja Crazy Whistling Comets, w cenie z promocji z alepetarda chyba nie da się bardziej wygrać.

Spokojnie te sharki od brightsky też mam jak i stare z 2015 od Supremo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KrychFire napisał:

Tylko pamiętaj karabinku nie odpalaj na ziemi ? 

Mam jeden ciekawy pomysł na ten karabinek, zobaczysz go w grudniu  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
8 minut temu, k4n4li4 napisał:

A już myślałem, że mroczny się skończył :P

Powoli zwalniam i robie fote calosci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...