Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam... V2 ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Ty to masz szczęście?.Trzeba było skubnąć tego Stalina za kieszeń?.Dałbyś prezenciki forumowiczom w postaci kostek z ilustracją od sponsora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 minut temu, mantis napisał:

Ajjjć chciałem być pierwszy z wodospadem xDDDD

Skąd go masz, ze sklep-militarny?

yup :) 30 segmentów na lince 4,5m to jest coś pięknego :D widziałem kiedyś wodospady 6m które nie miały nawet 20 wulkanów... -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Mroczny kupuje bo wie, że ja jadę na 2 tygodnie na narty więc robię pauze z zakupami ?

Cwaniaczek jeden! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wodospad?.Cieżko go dostać??.Będzie widowisko.A ta 100tka to wymiata...W grudniu pewnie nie bedzie można oczu oderwać od stuffu i jego jakości oraz ilości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nic wiecej nie planuje kupować bo ładuje kase w auto xd No chyba, że pojawi się jakaś ciekawa oferta :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja, pierwszy kompot w stuffie ? kupiony już jakiś czas temu na promocjach styczniowych

58383521_391903748322866_7791619425735540736_n.jpg

58419511_442701066289826_3203336984751767552_n.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest tak sobie przypomnieć w maju, że kupiło się coś w styczniu za ponad 1K.

Nie masz może w wersalce jakiegoś zapasowego compounda z poprzedniego Sylwka? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oferujesz pożyczki pieniężne na piro? Bo bym potrzebował. Słyszałem, że "Skok Mrocznego" podobno dobre pożyczki dają !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mantis napisał:

Fajnie jest tak sobie przypomnieć w maju, że kupiło się coś w styczniu za ponad 1K.

Nie masz może w wersalce jakiegoś zapasowego compounda z poprzedniego Sylwka? xD

Ej ja tego nie kupiłem za 1000zł xd tam tak nabazgrali cene tylko... ? Nie było jakoś drogo z tego co pamiętam to z 300-400zł wiec sie oplacalo nawet :DDDD jakbym wiedział to bym kupił z dwa lub trzy takie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące te 19sh Ti coś konkretniej o nich?

503 ładnie ładnie ?

Kompot jedynie go ratuje cena jaką za niego dałeś

Edytowane przez hl1030
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, hl1030 napisał:

Interesujące te 19sh Ti coś konkretniej o nich?

503 ładnie ładnie ?

Kompot jedynie go ratuje cena jaką za niego dałeś

O tych 19sh za wiele to nie wiem, od sprzedawcy tylko się dowiedziałem, że to ti salute 30mm

Kod to ZYN100 a na etykiecie widnieje firma Golden Cobra, ale za to papier ochronny jest Triplexa [jeszcze ten stary] Generalnie obstawiam, że jest to podobna wyrzutnia do starego TXB283 Super Mix która też miała 19sh 30mm salute i była całkiem mocna :DD, nic więcej nie ma ? zobaczymy jak daje w sylwestra ale na 100% jedna sztuka poleci do szafy na pamiątkę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobra dawno nic u mnie nie było to też coś dodam ? trochę huku, moździerzyk i ekstra rakiety :x

62128738_693875437738515_2993514887310737408_n.jpg

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy, które sam bym kupił. Special Traca 10Meters chyba jedyny dostępny w Polsce karabinek typu hiszpańska maskleta.

Scream Rocket? To są te race do pistoletów z Funke, czy jakaś inna nowość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, mantis napisał:

Rzeczy, które sam bym kupił. Special Traca 10Meters chyba jedyny dostępny w Polsce karabinek typu hiszpańska maskleta.

Scream Rocket? To są te race do pistoletów z Funke, czy jakaś inna nowość?

Nie to nie są race pistoletowe scream VS :)Te na obrazku to są normalne rakiety z długim piskiem i efektem Ti salute :) warto dodać, że huk jest bardzo mocny i odbiega mocno od rakiet dum-bum i jr101, są nawet mocniejsze niż jokery 2 tylko trzeba oddzielnie do nich listewki kupić

 

 

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...