Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wimexo

[WiMeXo] Pokaz fajerwerków 2018/2019

Polecane posty

Witajcie :D

Już po Sylwestrze, ale jako że mnie kac nadal w sumie trzyma.. to dopiero teraz sobie posklejałem wideo, żeby była ciągłość strzelania bez zbędnych przerw ;) Nie wszystko nagrane, bo jednak po co to tyle nagrywać rakiet i innych pierdół ^^ Wyrzutnie mi się naprawdę podobały :D (Szczególnie TXB012 :P  )

Co roku staram się strzelać czymś innym, nowym, nigdy nie strzelałem rakietami ogólnie i FANTASY CRACKLING THUNDER mnie urzekły.. Z tego co wiem ma już ich nie być tak jak i Alcorów.., które udało mi się zdobyć w tym roku i je przetestować ;) 

Big Svart leciał za wysoko według mnie, ale efekt palmy długo się utrzymywał na niebie, szkoda tylko że taka cena :P Jeszcze rakieta 4 calowa od Tomaszka tam jest, zrobiła niezłe boom, ale efektu jakiegoś super w sumie nie było :P

Wyrzutnie:

1. TXB704 BRAWURA 100S 0,8" (20mm)

2. PXB3701 FIRE ART 36S (30mm)

3. TXB111 SHOOTER 100S 1″ (25mm)

4. TXB012 Fire Are Born 190S (20-30mm)

5. SL25-01 D ALEXANDER 25S (30mm)

Oprócz tych wyrzutni były wcześniej mniejsze 16 strzałówki od piromaxa, klaska na kalibrze 20/25mm.. miałem ich podajże 4 sztuki. Odpalałem również drugiego TXB111, bo miałem dwa ale nie było sensu wrzucać, odpalany był koło godziny 18'tej xd Jakby ktoś chciał zobaczyć to mogę zarzucić, ale no jest w filmie poniżej :) Oprócz tych małych, bo ich nie nagrywałem :P 

Później były rakiety:

PSR008 Alcor, PSNRF215001 Fantasy Crackling Thunder, Big Svart, 4 calowa od Tomaszka, jakieś inne rakiety od Tomaszka, której nazwy nie pamiętam, ruskie Cynep Pakthoe, których miałem 3 paczki, ale na nagraniu ich chyba nie ma w ogóle ;) Jakieś 4 paczki Blastów z dino do zabawy, nie pamiętam co tam było ale rakiet w większości nie nagrywałem xD

PS. Jeden średni Alcor nie wypalił :) Silnik odpalił, lecz wystrzału nie było, nie wrzucałem do nagrania :P

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować