Skocz do zawartości

[WiMeXo] Pokaz fajerwerków 2018/2019


wimexo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :D

Już po Sylwestrze, ale jako że mnie kac nadal w sumie trzyma.. to dopiero teraz sobie posklejałem wideo, żeby była ciągłość strzelania bez zbędnych przerw ;) Nie wszystko nagrane, bo jednak po co to tyle nagrywać rakiet i innych pierdół ^^ Wyrzutnie mi się naprawdę podobały :D (Szczególnie TXB012 :P  )

Co roku staram się strzelać czymś innym, nowym, nigdy nie strzelałem rakietami ogólnie i FANTASY CRACKLING THUNDER mnie urzekły.. Z tego co wiem ma już ich nie być tak jak i Alcorów.., które udało mi się zdobyć w tym roku i je przetestować ;) 

Big Svart leciał za wysoko według mnie, ale efekt palmy długo się utrzymywał na niebie, szkoda tylko że taka cena :P Jeszcze rakieta 4 calowa od Tomaszka tam jest, zrobiła niezłe boom, ale efektu jakiegoś super w sumie nie było :P

Wyrzutnie:

1. TXB704 BRAWURA 100S 0,8" (20mm)

2. PXB3701 FIRE ART 36S (30mm)

3. TXB111 SHOOTER 100S 1″ (25mm)

4. TXB012 Fire Are Born 190S (20-30mm)

5. SL25-01 D ALEXANDER 25S (30mm)

Oprócz tych wyrzutni były wcześniej mniejsze 16 strzałówki od piromaxa, klaska na kalibrze 20/25mm.. miałem ich podajże 4 sztuki. Odpalałem również drugiego TXB111, bo miałem dwa ale nie było sensu wrzucać, odpalany był koło godziny 18'tej xd Jakby ktoś chciał zobaczyć to mogę zarzucić, ale no jest w filmie poniżej :) Oprócz tych małych, bo ich nie nagrywałem :P 

Później były rakiety:

PSR008 Alcor, PSNRF215001 Fantasy Crackling Thunder, Big Svart, 4 calowa od Tomaszka, jakieś inne rakiety od Tomaszka, której nazwy nie pamiętam, ruskie Cynep Pakthoe, których miałem 3 paczki, ale na nagraniu ich chyba nie ma w ogóle ;) Jakieś 4 paczki Blastów z dino do zabawy, nie pamiętam co tam było ale rakiet w większości nie nagrywałem xD

PS. Jeden średni Alcor nie wypalił :) Silnik odpalił, lecz wystrzału nie było, nie wrzucałem do nagrania :P

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...