Skocz do zawartości

PM-1055 Granat Dymny


Gonzales

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: PM-1055
Nazwa: Granat Dymny
Opis: Nowość! - bardzo intensywny biały dym, czas palenia 40sek. Replika granatu dymnego z zawleczką.
Zdjęcie: http://superpower.pl/catalog_images/364.jpg
Film: http://superpower.pl/?page=3&cat=25# "video"
Cena hurtowa: 16,50zł



Prawdziwa gradka dla maniaków paintballa lub Air Soft Gun. Nowość w firmie Super Power. Kupiłem sobie sztukę do przetestowania ... teraz już nie zamawiam sztuk tylko duże ilości, dym jest rewelacyjny i z tego co zauważyłem dostępny właśnie tylko w tej firmie przynajmniej w regionie Mazowieckim. Wasze opinie ? używacie, testujecie, jak wygląda wasze zdanie na temat tego produktu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny , gęsty , biały dym !!!!
Za tą cene , możemy poczuć się jak na wojnie :mrgreen:
Jak znajdę jakąś hurtownie supr power , to go kupię.
Szkoda , że film pokazuję tylko kilka sekund płąnącego granatu.
9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Fireman, jak już filmują to mogli by filmować cały efekt. Na filmie nawet już widać, że ten granat się pod koniec rozkręca, ale końcówki nie pokazali :???: . Dym taki na początku słabo gęsty był, ale pod koniec to wyglądało jak granat dymny a nie jak kulki dymne :mrgreen: .

Moja ocena 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem że kilka filmów właśnie tak jest okrojona ale wydaje mi się że to chodzi o zaprezentowanie efektu działania a nie jakiś filmowy maraton z efektami. Ja to widzę tak .. patrze na taki filmik widzę że się rozkręca, opakowanie widoczne na zdjęciu jest profesjonalnie wykonane to czemu nie kupić, w sumie 16zł to nie jest jeszcze aż tak wielki wydatek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie pracuje tam ... mój ojciec co roku ma stoisko z fajerwerkami a z firma SP współpracuje od lat ... dla tego wiem to i owo bo nie raz jechałem z nim po towar. No ale każdy ma swoje zdanie ... :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Heh dzięki tej zabawce możemy urozmaicić naszą zabawę paintball...taki granat wrzucony do pokoju... :evil: sporo zamieszania a cena nie jest wygórowana

Polecam fanom PaintBall'a :grin: :grin: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam,

Odkopie trochę temat i zapytam czy wiecie czy jest już w sprzedazy ten dym?
Jak ostatnio byłem w SP to już nie mieli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...