Skocz do zawartości

[mpiwowski] Sylwester 2018/2019


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Długo zapowiadany pokaz będzie można zobaczyć w podanym poniżej linku: (premiera 1 stycznia o godz. 14:00)

Sylwestrowy pokaz sztucznych ogni w Łodzi na Sylwestra 2018. Wszystko wypaliło zgodnie z planem, jedyny minus to zwiększone zadymienie, ale niestety na pogodę nie mamy wpływu, choć taka ilość co poszła w finale to żadna pogoda chyba nie pomoże. :)

Mam nadzieję, że wam się spodoba. Liczę na opinie i komentarze.

W następnych dniach dodam kolejne filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5:25 czysta orgia..Co tam się działo;)) Ale publiczność słychać wynagrodziła Twoje zaangażowanie. "Wisienka na torcie" Twój pokaz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem w samą godzinę premiery o 14:00. Profesjonalne nagranie z kamerą na statywie. O takich forumowiczów walczyłem.

Pozycja obowiązkowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota, widać ogrom włożonej pracy. Sądząc po reakcjach widowni na żywo musiała być miazga. Nawet jeżeli miasta będą rezygnować z pokazów, to mając takich pasjonatów fajerwerków w Polsce o przyszłość naszej pasji jestem spokojny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te głupia miasta wrócą do fajerwerków w ciągu 2-3 lata. To pewniak. Dzięki jeszcze raz wszystkim za miłe słowa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Największą beką są te ustawione ankiety na FB albo stronach urzędzów miast ?

Wynik z góry jest ustawiony, a potem pojawia się oficjalny komunikat, że to mieszkańcy się sprzeciwiają fajerwerkom i pokaz był ostatni raz ?

WIęcej trzeba kupować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz bardzo ładny, można na twoim przykładzie uczyć się jak spełnia się swoje pasje, pracy bylo bardzo dużo co odzwierciedla zadowolenie publiczności no i na żywo zawsze wygląda to jeszcze lepiej. Mam pytanko czy posiadasz zdjęcia z przygotowań i czy byś mógł je zamieścić? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sheff napisał:

Pokaz bardzo ładny, można na twoim przykładzie uczyć się jak spełnia się swoje pasje, pracy bylo bardzo dużo co odzwierciedla zadowolenie publiczności no i na żywo zawsze wygląda to jeszcze lepiej. Mam pytanko czy posiadasz zdjęcia z przygotowań i czy byś mógł je zamieścić? 

 

 

Mam, coś tam wrzucę w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny pokaz! Najpierw bardzo ciekawy i konkretny wstęp, a później już tylko coraz lepiej, aż w końcu potężny finał. Widać, że wszystko przemyślane. Ciekawe i zróżnicowane efekty, zmienny układ strzelania, piękne wachlarze i one rowy, kilka stanowisk odpalania, pełna profeska. Takiego pokazu nie powstydziłaby się żadna miejska impreza plenerowa. Pozazdrościć Łodzi i Twojemu osiedlu, że ma takiego pirotechnika ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartosz napisał:

Piękny pokaz! Najpierw bardzo ciekawy i konkretny wstęp, a później już tylko coraz lepiej, aż w końcu potężny finał. Widać, że wszystko przemyślane. Ciekawe i zróżnicowane efekty, zmienny układ strzelania, piękne wachlarze i one rowy, kilka stanowisk odpalania, pełna profeska. Takiego pokazu nie powstydziłaby się żadna miejska impreza plenerowa. Pozazdrościć Łodzi i Twojemu osiedlu, że ma takiego pirotechnika ?

Oczekuję ci w Łodzi za rok mój piro Guru w wyborze kostek haha :D Jest spora szansa, że teraz będą aż 3-4 pokazy bo każdy zrobi swój. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem wszystkie filmy z Sylwestra i z Nowego Roku już na kanał, tak więc zapraszam do oglądania i oceniania.

Linki do playlist:

Sylwester -

Nowy Rok -

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...