Skocz do zawartości

SP1001 Korsarka


Gonzales

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: SP1001
Nazwa: Korsarka
Opis: pudełko petard odpalanych na lont 36szt
Zdjęcie: http://superpower.pl/catalog_images/46.gif
Film: - brak -
Cena hurtowa: 4,50zł

Osobiście dla mnie jest to najgłośniejsza petarda, 36szt małych pchełek w pudełku a robią taką zadymę że szok. Cena jak na takie opakowanie i efekt również przystępna. Co sądzicie o tej pozycji firmy Super Power?

@mantis: poprawiona nazwa tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena hurtowa to 4,50 za 36 petard? To tanio, ale to są pchełki czy petardy? :P bo sie pogubiłem :) Jak rzeczywiście takie dobre to może kupie bo napewno będe w hurtownii SP w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol;/ na artbron.pl kupuje 36szt za18zł chyba ci się pomieszało z ceną hurtową xD
co prawda to prawda korsarki mają za***isty huk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tego Sylwka będę miał przyjemność odpalić całą paczkę. FOTO

Wcześniej odpalałem kilka sztuk. Huk jest porównywalny do K0206. Od tego czasu jak na rynek weszły Piratki/Korsarki, to w zasadzie nie opłaca się kupować większych petard od K0204.

Korsarki lecą na bazarku 0,50zł za sztukę. Jak tylko ktoś je zobaczy w hurtowni, to nie ma co się zastanawiać (36 sztuk za 4,50zł.).

Polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, właśnie sprawdziłem w cenniku, rzeczywiście 4,50 za 36 szt. :!: :o
A mam pytanie, do jakiej petardy można porównać ten huk?
Powiem Ci szczerze że są głośniejsze od K0206 moim zdaniem jest to najgłośniejsza hukówka ... Niby takie małe, nie pozorne ale swoje robią, i nie przewidziało się wam cena za 36szt. wynosi 4,50zł brutto. No i dodam że można je śmiało zamawiać w sklepie on-line, przynajmniej ja tak robie ... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Farasz

A ja wole k0208 od korsarki, u mnie na bazarku korsarki wachają się w cenach 50-70 groszy to dokładam 30-40 groszy i mam k0208. bo paczka (6 sztuk) k0208 kosztuje u mnie 6,5zł. K0208 ma większy podmuch i wybuch od korsarki. k0208 ma niski bass dzieki czemu szyby potrafia zadrżeć w niejednym mieszkaniu. korsarka jest o wiele mniejsza i ma mniejsze pole do popisu, korsarka nie da tak niskiego basu aby szyby zadrżały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość swiety mikolaj

Ale za to k301 lub k303 mają ten bas o którym wspominasz kolego, i zwróć uwagę na klasę cenowa 4,50 za 36 szt to raptem 12 gr za sztukę znajdź mi podobną petardę w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Film - http://www.wgrane.pl/film/3b732f75cdc80f3596c673cc8659fbf2
Ten film oczywiście nie oddaje tego jaki jest huk, bo naprawde robi on wrażenie ;]
Kupiłem te petardy w hurtowni SP, to jest po prostu rewelacja, za 4,50 masz 36 świetnych i bardzi głośnych petard! Są jak małe achtungi, polecam każdemu, za tę cene, a nawet troche drożej są bardzo opłacalne. Petardy są troche bezpieczniejsze bo lont to widac jak sie pali i wybuchnie dopiero przy spaleniu, a siarka to albo bardzo szybko, albo bardzo wolno.
Polecam rzucić żeby wybuchły w locie, bardzo głośny huk się roznosi ;]
Ogółem - TANIE I GŁOŚNE - POLECAM!
10/10!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to były petardy które testowałem i powiem jedno są najlepsze są tanie małe i robią sporo zamieszania.Rozwaliłem nimi:Pustaka,Butelkę po szampanie,Małą dziurę w ścianie która zrobiła sie większa i to bardzo <miałem opieprz od starszych>posłałem puszke po farbie w powietrze (fajnie ją rozerwało)


polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość Felix

Najmniejsza i najmocniejsza petarda jaką widziałam. Rok temu też była na nią promocja kupiłem wtedy 1 opakowanie a potem żałowałem że tylko 1. Wsadzałem ją z kolegami do garnka, i przykrywaliśmy pokrywką. Pokrywka była dość ciężka ale mimo to leciała na ponad 4 metry w górę :!: Huk niesamowity w tym roku kupuję 3 opakowania. I polecam każdemu kto lubi petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja się dziwnie że prawie nikt o niej nie mówi LUDZIE TO NAJLEPSZA I TANIA PETARDA po co kupywać jakieś drogie ,,gófna'' jak można kupić o wiele lepsze korsareczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak dla mnie ta petarda na swoją wielkość ma naprawdę niesamowity wybuch. :wink: W tym roku pewnie postaram się ją kupić ! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

SP1001 Korsarka to to samo co TXP485 Grom 2 i TC15 Piratka. Nawet opakowanie jest takie samo, poza poligrafia. Cena korzystniejsza dla Triplexa i Tropica - w taniefajewrerki.pl Gromy i Piratki są za 9zl, a Korsarki za 12zl. To aż 3zl różnicy na 36 sztukach. Po co przepłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...