Skocz do zawartości

Gdzie lepiej kupić pirotechnike


Michal04

Rekomendowane odpowiedzi

U ulicznych handlowców jest duże prawdopodobieństwo, że znacznie przepłacisz. Na forum jest mnóstwo tematów odnośnie pirotechniki w marketach, w niektórych naprawdę dobra oferta. Jeżeli masz w pobliżu psb mrówkę, leclerc lub biedronkę to polecam Ci abyś zapoznał się z ich ofertami. W innych marketach też znajdziesz parę ciekawych propozycji. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w miejscowości stoi handlarz. Ma nawet fireball XXL za 160zl. Blitz za 130zl. Kilka konkretów jest. Ceny jeszcze nie są takie tragiczne. Wyrwałem tylko speedy iv za 40zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, LucazFires napisał:

U mnie w miejscowości stoi handlarz. Ma nawet fireball XXL za 160zl. Blitz za 130zl. Kilka konkretów jest. Ceny jeszcze nie są takie tragiczne. Wyrwałem tylko speedy iv za 40zl. 

To jeszcze znośnie. U mnie jeden handlarz wycenił sobie piromax positiv na około 250 zł...  Takie przypadki niestety nie są rzadkością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Patrick napisał:

To jeszcze znośnie. U mnie jeden handlarz wycenił sobie piromax positiv na około 250 zł...  Takie przypadki niestety nie są rzadkością 

 

P81220-140902.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w tamtym roku gość kupił kilka hydr i virusow w Carrefourze po 60zl. Postawił stragan i sprzedawał je po 150zl. Taki interes ☺️. Kupują w markecie i sprzedają drożej. 

Może załóżmy temat absurdy straganu i będziemy wstawiać zdjęcia takowych "okazji" ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem na Facebooku ze na hasło "Wrocław sorry ze nie w temacie" jest 20% zniżki na wszystkie fajerwerki na straganie Triplexa no to dzisiaj pojechałem z ciekawości zobaczyć za Song od Triplexa a tam cena 200zl , Magma która kupiłem za 10zl chyba na necie u nich 30zl dramat... chyba jednak przejade się do leclerc tam jest Song za 140zl a mogłem zamówić z jakiegoś sklepu internetowego... mam nauczkę. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...