Skocz do zawartości

[Cybertronek] Stuff Sylwestrowy 2018/2019


Cybertronek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Sylwester tuż tuż i właśnie dotarła do mnie paczka od PiroArt. Dziękuję za miły gratis w postaci EX4 i Super Crackerów od Jorge (szkoda, że nie ma już "Triplexowych" na rynku ?). Chciałem postawić na Sorbeta, jednak Spektrum wydaje się być bardziej efektowny, aczkolwiek miałem go już rok temu i nie chcę dublować.Wybrałem więc kilka mniejszych kostek i jedną kątówkę na zakończenie strzelania. Prawdopodobnie dojdą do tego dwie wyrzutnie 19sh 30mm z Biedronki lub jedna z nich i Meduza, jeśli ta sieć uraczy nas podobną promocją do ubiegłorocznej. W innym wypadku powędruję po Virusa do Carrefoura. Niestety petard nie kupowałem w tym roku, gdyż ekipa się wysypała - nikt nie chciał się złożyć, a samemu nie widzi mi się strzelać cały dzień :D Została mi jakaś drobnica z tamtego roku, więc przed 24-tą nie będę się nudzić.

Życzę wszystkim udanej i bezpiecznej zabawy oraz szczęśliwego Nowego Roku! ??IMG_20181228_150226.thumb.jpg.17e88ab32faba846cc04eaa306c2c5be.jpg

IMG_20181228_152952.jpg

IMG_20181228_150853.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny zestawik,dobre wyrzutnie trochę pierdołków nie jest źle

ps. też mam we unite na finał ciekawe jak się spisze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba prosto od Św Mikołaja??.Fajne wyrzutnie.Ta kątówka na pewne zrobi show...19tki też nie zawiodą?.No i te super 16tki od pyro morawi.Stuff naprawde dobry.Sa też rzeczy do zabawy...Bedziesz sie wspaniale bawił.Życzę pogody w Sylwka?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...