Skocz do zawartości

JW92 Korsarz


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne efekty :grin: Dobra częstotliwość i zróżnicowanie. Finał też jest dobry. Gdyby jeszcze była troszkę tańsza. Bo jak na 19 strzałów 48 zł to trochę drogo. Ale to nie zmienia faktu że to bardzo ładna wyrzutnia. Dziękować za filmik :wink:
EDIT - Cena hurtowa to nie 48 ale 38 zł. Za tą cenę to nawet warto ją kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne efekty :grin: Dobra częstotliwość i zróżnicowanie. Finał też jest dobry. Gdyby jeszcze była troszkę tańsza. Bo jak na 19 strzałów 48 zł to trochę drogo. Ale to nie zmienia faktu że to bardzo ładna wyrzutnia. Dziękować za filmik :wink:


Kamilegionista wprowadził Cię w błąd, ponieważ wyrzutnia kosztuje hurtowo 38 zł (cena z najnowszego cennika Jorge).

Bateria ma bardzo ładne efekty, dużo kolorów i cracklingu, choć brakuje mi tu jakiejś palmy czy czegoś zbliżonego, ale wynagradza to bardzo dobry finał :wink:
9/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyrzutnia mi się tak średnio spodobała, jakby dodali jeszcze efekt chryzantem lub palm to było by super, a nie ciągle peonie.

Zauważcie też, że ta wyrzutnia jest bardzo podobna do NG11 ma nawet takie same efekty w niektórych miejscach więc można wymiennie kupować.

Moja ocena JW92 Korsarz to 7+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilegionista wprowadził Cię w błąd, ponieważ wyrzutnia kosztuje hurtowo 38 zł (cena z najnowszego cennika Jorge).

Hm, masz racje :) dzięki :) właśnie też się dziwiłem bo w Geancie dałem za nią 45 zł :mrgreen: wiec była by tańsza niż hurtowo, ale teraz sprawdziłem i rzeczywiście 38 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna wyrzutnia.
Cena 38zł , to jest pewnie ng11 w innej poligrafi , ale efekt ma piękny.
10/10 , bardzo mi sie podoba , KUPUJE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oglądałem twój filmik z sylwestra to właśnie ta wyrzutnia była pierwsza bardzo mi sie podoba, piękne efekty!!! zastanawiałem sie ile ona kosztuje a teraz już wiem-opłaca sie ją kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Bardzo ładna wyrzutnia, miałem ją na tego sylwestra i zrobiła na mnie spore wrażenie. Efekty były bardzo duże, długo utrzymywały się na niebie, a finał bardzo mi się spodobał :) Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Super wyrzutnia, efekty bardzo kolorowe i rozłożyste rozpryski. Mój egzemplarz strzelał powoli dzięki czemu bardzo dłuugo. :) Kupiłem ją w Lidlu za 48zł, no niestety 19strzałowe kostki o kalibrze ok 30mm tak się cenią w marketach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Kosteczka za***ista, miałem możliwosc obejżenia jej z dwóch perspektyw a mianowicie moją którą widziałem z ok. 8m. oraz sąsiada z odległości ok.80m moja wypadła o wiele lepiej xD Bardzo polecam ! 9/10 << Finał nie przypadł mi do gustu dlatego odejmuje 1 pkt :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...