Skocz do zawartości

Hurtownia "Etna" Tarnowskie Góry


scully

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Był ktoś na zwiady w tym roku w tejże hurtowni ? Od zawsze pamiętam jak tam byłem, że było trochę towaru ale też i ceny były średnio atrakcyjne. Ale może się mylę nie mam dużego porównania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku u mnie rozstawia się z tej hurtowni namiot mają przeważnie Klaska, a ceny np. DumbumP6A11 50zł za paczke, JW30 80 zł czyli ceny ok 30% wyższe niż w internecie, ale tak jak mówię że to namiot więc pewnie cenny w hurtowni mogą się różnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w detalu jak u mirasow na straganie a w hurcie troche wyzsze niz internetowe. Plus jest taki ze gdyby nie patrzec na ceny to wybor mega. Mozna by tam spokojnie ulozyc sobie caly stuff na sylwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Ja zawsze robiłem tam zakupy do sklepu. Teraz po zmianie miejsca pracy juz ich nie odwiedzam ale z tego co pamietam zawsze mieli onkretny wybor Jorge...teraz chyba tylko klasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin_Pce napisał:

Ja zawsze robiłem tam zakupy do sklepu. Teraz po zmianie miejsca pracy juz ich nie odwiedzam ale z tego co pamietam zawsze mieli onkretny wybor Jorge...teraz chyba tylko klasek

Głownie jest Jorge, klasek i triplex. Ale są też pojedyncze produkty np tomaszka albo surexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeszcze raz taki SPAm psełdo reklamowy i posty będą pokasowane. Chyba że zaraz mi się odwidzi i pokasuje je odrazy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Black_Friday

Ja też byłem w Etnie i nie polecam. Ceny mają z d*py, dają niby rabaty ale tylko przy dużych zamówieniach.

Etna zaopatruje większość polskich sklepów z piro - między innymi w produkty od Klaska - dlatego ma takie ceny.

Nastawiają się na hurt a nie na detal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam było tak że była cena hurt i detal, jak się duże zamówienie robiło to pozwalali w cenie hurt kupować. Teraz jest tylko jedna cena, niższa niż detal i wyższa niż hurt. Więc nie wiem czy to idzie w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Lepiej wyposażona niż Olkuska oklejona przyczepa wyprzedażowa pironolimt aka funpiro,z marżą dochodząca do 250% w sylwestra gdzie ludzie kupują oczami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 15:11, Grubbert napisał:

Lepiej wyposażona niż Olkuska oklejona przyczepa wyprzedażowa pironolimt aka funpiro,z marżą dochodząca do 250% w sylwestra gdzie ludzie kupują oczami???

Z klaska mają duży wybór, reszta to zależnie od kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byłem wczoraj i odnoszę wrażenie że z roku na rok coraz lepiej. Ceny dosyć dobre i już bez podziału na hurt/detal. Oprócz tego fajne gratisy (szampany, zapachy do samochodu, smycze, napoje energetyzujące DUMBUM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...