Skocz do zawartości

[Patrick] Stuff 2018/2019


Patrick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po długiej przerwie.

Trochę na ostatnią chwilę robione zakupy. Poniżej zdjęcie tego co już jest u mnie. Dziś poszły dwa zamówienia, które mam nadzieje dotrą na czas. Wszystko kupione w piroart oraz piropolska,. Oczywiście jest mnóstwo pozostałości z lat ubiegłych  (głównie petardy, rakiety i jakieś drobne rzeczy do zabawy). Długo się wahałem nad jakąś intensywną wyrzutnią finałową, ale ostatecznie ze względu na założony budżet postanowiłem zrobić finał w układzie prostym z dwóch fireball xxl, które już mam. W tym roku - podobnie jak w ubiegłym - planuję pokaz z tą różnicą., że spora cześć wyrzutni będzie odpalanych dwie na raz, m.in. sorbet, new altitude A oraz fireball. Jak wy widzielibyście kolejność odpalania tego co na załączonym zdjęciu i zamówieniach ?

 

IMG_20181223_220245103.jpg

piroart.png

 

piropolska.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z piropolska błyskawicznie przyszło potwierdzenie wysłania w dniu dzisiejszym. Co do piroart to sprawa pod znakiem zapytania. Albo wysłali, ale nie mieli czasu wysłać maila z informacją o przekazaniu kurierowi, albo też zostanie wysłane po świętach, co stawia pod niepewność możliwość terminowej dostawy przed sylwestrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobaja mi sie zakupy?..Może nie termin bo zamawiajac w tym okresie to wielkie ryzyko?,ale zawartosc zamowienia...Kostki wysokiej jakości..Jesli dojdzie wszystko,bedziesz mial super Sylwestra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja !

Wszystkie paczki dotarły na czas i to pomimo złożenia przeze mnie zamówienia w okresie świątecznym, za co wielkie podziękowania dla piroart oraz piropolska. Polecam wszystkim te sklepy (choć gratisów, pomimo ilości zakupionych kostek nie było :P). Jest to też pierwszy rok, od niepamiętnych czasów, w którym całkowicie zrezygnowałem z zakupów w taniefajerwerki (zaskoczyły mnie ich ceny, które w sieci w ogóle nie są konkurencyjne). Poniżej zdjęcia całości stuffu, łącznie z pozostałościami z lat ubiegłych (wszystko oprócz wyrzutni to pozostałości, których się trochę nazbierało). Petard jest aż nadto, większość zakupionych jeszcze w 2015 roku ze starych dobrych czasów i zapewne zrobie kilka karabinków żeby trochę zredukować te zapasy. Rakiety to same hukowe (również te których przez roztargnienie nie ująłem na zdjęciu). Z uwagi na to, że nie zakupiłem żadnej kątówki finałowej do pokazu, prawdopodobnie użyje wszystkich tych rakiet (30-40 sztuk).

Dodam ponadto, że w związku z wszechobecną kampanją ekologów, postanowiłem nieco spuścić z tonu i dlatego zbliżającego się sylwestra obchodzić będę skromnie, co widać. Starałem się dobierać stuff tak, aby efekty i huk były niewielkie. 
DSC02429.thumb.JPG.09d17896871c85ecb425181fa77823d3.JPG

 

DSC02427.thumb.JPG.b09481a0d550c21544dc3f61a1a2b04d.JPG

DSC02433.thumb.JPG.2ac3a7554e126dc264e46d02321abcdd.JPGDSC02432.thumb.JPG.b512f42852352cf170c2b5e645e2e81e.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nastąpi mała aktualizacja tj. Najmniejsza wyrzutnia dumbum C1620DU, Termopile, aikido i kung fu. Foto dopiero jak zniosę z samochodu. 

Dnia 29.12.2018 o 03:20, mpiwowski napisał:

Fajny stuff naprawdę, najbardziej spodobało mi się to pudło z ładnie posegregowanymi różnymi petardami :D

Dzięki. Petardy, znając mnie, wystrzelam tylko częściowo. Zabraknie mi czasu na wszystkie.

 

Dnia 29.12.2018 o 09:28, k4n4li4 napisał:

Jest moc, same konkretne wytrzutnie i dużo huku

Ja nie lubie mieć za dużo drobnicy. 

Dnia 29.12.2018 o 14:55, damian7878 napisał:

Same efektowne wyrzutnie.Będzie widowisko.Na rozgrzewkę też widzę sporo w tym pudełku?.Udanego Sylwestra!?

 

Wzajemnie udanego sylwestra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączone do rana, też na ostatnią chwilę, ale się wyrobiłem. W ciągu dnia jedynie ustabilizuje nieco i pozabezpieczam. Uprzedzając komentarze, zrywam papiery i folie żeby mieć trochę mniej do sprzątania. Na rozgrzewkę przed północą z wyrzudni pozostawiłem sobie kung fu (trochę widoczna z prawej strony). Pokaz planowany na około 4 min. 30 sek. Na finał po dwóch fireballach pójdą chyba szelki 2" oraz trochę rakiet titatnium salute.

49204522_2080028058953840_3265477495008264192_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i brawo bezpiecznego życzę 

 

Cytat

Dodam ponadto, że w związku z wszechobecną kampanją ekologów, postanowiłem nieco spuścić z tonu i dlatego zbliżającego się sylwestra obchodzić będę skromnie, co widać. Starałem się dobierać stuff tak, aby efekty i huk były niewielkie. 
 

Zgodne z tym co na foto ;] gratulację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...