Skocz do zawartości

[Orion] pirotechnika 2018/2019


Orion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

chciałem zaprezentować "arsenał" jaki posiadam w tym roku. Nie będzie to żaden szał, ale zawsze coś , postrzelać się z tego da ;)

Póki co prezentuję wyrzutnie

1545040227974.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff bardzo umiejętnie stworzony.Przepiękne konkrety z małymi kostkami.Małych w cenie okolo 30zl nie kupisz lepszych.Sorbet i big fan bardzo widowiskowe.Ciekawy jestem tej skektrum jak sie spisze.Bardzo podoba mi się ten stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same kostki :wub: bez petard  o stary..  radość dla moich oczu na pewno zachwycisz nimi oko jak i całą publikę :) i tego ci życzę ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze i uwagi :)

 

18 godzin temu, Kamil911 napisał:

Same kostki :wub: bez petard  o stary..  radość dla moich oczu na pewno zachwycisz nimi oko jak i całą publikę :) i tego ci życzę

No właśnie posiada petardy, tylko że jeszcze nie wrzuciłem na zdjęciu :) Dodatkowo takie artykuły rozne jak race, flary, świece dymne, stroboskopy itd. Zdjęcie wrzucę pod koniec tygodnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna już pewnie ostatnia część tego, co posiadam. 

W tym roku nie kupowałem żadnych rakiet, ale dziś znalazłem z zeszłego roku, o których zapomniałem ;) zdecydowana większość to jakieś słabe, ale zawsze coś :)

Petardy chyba w miarę okej, choć i tak pewnie bardzo dużo zostanie . Bo np dum bumy(2016), bomby czerwone (2013) i czarne (2013) i krachmeny (nwp) zostały z poprzedniego roku.

Artykuly różne czyli świece, race, flary, stroboskopy, ognie ... Ktoś może uznać, że za dużo tego ( i tak części nie ma, bo za duzo powtarzania), albo nazwać gruzem, ale to to jest coś co bardzo lubię :) Można to zobaczyć w pracy konkursowej :)

To chyba na tyle,

pozdrawiam 

1545388870755.jpg

1545388945362.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra ! Ile rac ! ? czyżby jakiś zapalony kibic, fan ultrasu był na forum ? :P mi się mega podoba i dymy no no elegancko !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kamil911 napisał:

Masakra ! Ile rac ! ? czyżby jakiś zapalony kibic, fan ultrasu był na forum ? :P mi się mega podoba i dymy no no elegancko !!

Coś w tym jest :) i tak co jakiś czas odpalam sobie albo daje znajomym, bo było tego duzo więcej :)

9 minut temu, k4n4li4 napisał:

Widzę, że mars ridery ci się uchowały :)

Sam się zdziwiłem jak je zobaczyłem, bo totalnie zapomniałem. A najgorsze nie są i z tego co pamiętam kupiłem dość tanio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne rzeczy na rozgrzewkę?.Ilość rac niesamowita...Może jakiś mecz jesteś w Sylwestra i postanowiłe$ rozłożyć zabawe na dwa fronty????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2018 o 15:07, damian7878 napisał:

Fajne rzeczy na rozgrzewkę?.Ilość rac niesamowita...Może jakiś mecz jesteś w Sylwestra i postanowiłe$ rozłożyć zabawe na dwa fronty????

Jedyny mecz jaki mozna rozegrać to ROK 2018 vs ROK 2019 :)

Myślałem że nic już nie dojdzie, ale doliczyć mogę wygraną w konkursie. Dokupiłem także świece i gratis dostałem "świeczki" :)

Oglądając inne stuffy to mój to taki ubogi krewny ;) Udanego i bezpiecznego strzelania!

IMG_20181227_155606928.jpg

IMG_20181227_184432584.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damian7878 napisał:

Dzięki?.Ile petard doszło huhu...Szykuje się niezły poligon u Ciebie?

Haha większość pewnie rozdam, bo to aż za dużo;) i tak pewnie sporo na nowy rok zostanie 

 

1 godzinę temu, Mouthes napisał:

Panie kochany :D  Masz co robić z tymi flarami, petardami a na finał masz ładne wyrzutnie, nic dodać, nic ująć :D

Dzięki :) noc długa to się coś odpali ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...