Skocz do zawartości

[HastleR] Stuff aka Hastler aka Bezdomny z Słubic


HastleR

Rekomendowane odpowiedzi

Malutki stuff w tym roku . Sam oceniam na 2/10 za pózno sie obudzilem do zakupów . Inne paczki z piro pochowane . (Pozdro dla kumatych) ? . Licze na hejty od wielkich (Pirotechników).

47322767_243625386555516_1395676109898514432_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k4n4li4 napisał:

jak na razie to ty jedyny hejtowałeś

 

I gdzie ten tropic,  tak się chwaliłeś że masz 20% rabatu

Nie dogadalem sie z znajomym i dlatego mix w stuffie :D   1 Hejcik czekam na wiecej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mroczny napisał:

Takie 7/10 ale pewnie to dlatego, że tak średnio lubię Piromaxa, reszta spoko ;x

Mroczny Dziekuje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff super, bez zbędnego gruzu. Osobiście gdybym dysponował budżetem na piro na tym poziomie to dorzuciłbym do tego ze 2 paczki konkretnych petard i rakiet.
Skoro tak czekasz na te hejty to muszę napisać, że mega mnie irytuje jak ktoś wrzuca taka pseudo samokrytykę. Dobrze wiesz, że ten stuff to coś więcej niż 2/10 nawet gdybyś nie wiem jakie miał standardy:P. To samo z pisaniem, że to malutki stuff (chyba, że to ironia to sorry:P). Aaa i jeszcze pisanie na końcu czekam na hejty, żeby później w przypadku krytyki móc powiedzieć ''haha a nie mówiłem'' czy ''oo zaczyna się xD''.
Wracając jednak do sedna- stuff naprawdę dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Merik napisał:

Stuff super, bez zbędnego gruzu. Osobiście gdybym dysponował budżetem na piro na tym poziomie to dorzuciłbym do tego ze 2 paczki konkretnych petard i rakiet.
Skoro tak czekasz na te hejty to muszę napisać, że mega mnie irytuje jak ktoś wrzuca taka pseudo samokrytykę. Dobrze wiesz, że ten stuff to coś więcej niż 2/10 nawet gdybyś nie wiem jakie miał standardy:P. To samo z pisaniem, że to malutki stuff (chyba, że to ironia to sorry:P). Aaa i jeszcze pisanie na końcu czekam na hejty, żeby później w przypadku krytyki móc powiedzieć ''haha a nie mówiłem'' czy ''oo zaczyna się xD''.
Wracając jednak do sedna- stuff naprawdę dobry.

Merik Dziekuje za dobre slowa . Strzelam z ekipa wiec rakiet jest od c... to samo z petardami . :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Gerlach napisał:

Fajny zestaw, ale jak dla mnie Baracuda do kosza :)

Do kosza faktycznie ale tylko jesli ktoś zapłacił normalną cene ponad 300zł hihih... za 220 jest miodzio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff po sam kredens. Universe i Crump zrobią robotę na finał :)

Gdzieś w południowo-wschodniej Polsce spotka się sześciu takich malarzy nieba.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mroczny napisał:

Do kosza faktycznie ale tylko jesli ktoś zapłacił normalną cene ponad 300zł hihih... za 220 jest miodzio ?

Cena nie grała roli panie :P 

 

36 minut temu, mantis napisał:

Stuff po sam kredens. Universe i Crump zrobią robotę na finał :)

Gdzieś w południowo-wschodniej Polsce spotka się sześciu takich malarzy nieba.

6 malarzy ponad 70 wyrzutni bedziemy malowac niebo ; )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest mały stuff to jestem ksiadz Rydzyk?.Ja dla odmiany dam 11/10?.Naprawde wymarzony zestaw.Same konkrety pokaźnych efektów.Tylko wisienki?.Bedzie sie działo u Ciebie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, damian7878 napisał:

Jak to jest mały stuff to jestem ksiadz Rydzyk?.Ja dla odmiany dam 11/10?.Naprawde wymarzony zestaw.Same konkrety pokaźnych efektów.Tylko wisienki?.Bedzie sie działo u Ciebie!!!

Dziekuje za ocenke od ksiedza ; )

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [HastleR] Stuff aka Hastler aka Bezdomny z Słubic

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...