Skocz do zawartości
CraVen

Taki stuff do poprztykania

Polecane posty

Siemanko ;) W sumie to takie piro do postrzelania sobie na osiedlu :) Pozdrawiam ekipe ff ! 

IMAG0322_BURST001.jpg

• Like 2

Wyśmienity zestaw wyrzutni.Nie widze choć jednej która miałaby Cię zawieść.Widze nastawienie na Piromax i Triplex.Bardzo dobry wybór.Widze,nie ma takiej przepaści między efektami kostek...Tzn powolutku po schodach z bardzo mslych po male,średnie,duże i bardzo duże😊...Dobrze,że jeszcze masz coś na rozgrzewke😊...Aż uśmiałem się,że "do poprztykania "taki stuff nazwałeś😊..Ależ Pan skromny😂

Słabizna, na dodatek sprawisz przykrość sąsiadom, o zwierzętach nie wspomnę...

Taki żarcik :) 

Fajny stuff, spełniłeś swoje marzenie i to się liczy. Udanego pokazu!

• Like 1

55 minut temu, DawidPirotechnik napisał:

to chyba nie piłeś piwa "tesco" :D

Nie pijam alkoholu od 3 lat ale może kiedyś będę miał okazję spróbować xd

Poteżna dostawa.Stuff i tak wymiatał a tu kolejne konkrety.Tajfun pokaże klase z pewnością.Jw68 jest genialna.Jedna z najlepszych 19tek..Mialem ich od groma to wiem😊.Jw59 to tez wysmienita kostka.Chmura craclingu i trzeszczacych gwiazd.Moim zdaniem lepsza od triplexowskiego odpowiednika txb475.

• Like 1

Dzięki Panowie, mam nadzieje, że będzie konkret :D w piwnicy mam jeszcze kilovke, super bombe, don bombera i apollo :) Spędzamy sylwestra u sąsiada 2 piętra niżej, który też ma pokaźny stuff, będzie miazga! Pozdrawiam Panowie :D 

Tak prezentuje się moja całość!!! POZDRAWIAM CAŁĄ EKIPĘ FF! Bawcie się bezpiecznie! 

moj staff.jpg

Aż łezka w oku się kręci- starzy wyjadacze powoli wracają na forum :) Co tu dużo można powiedzieć o stuffie... Miazga:)

• Like 1

Naprawdę miło mi to słyszeć! Dziękuję! :) również jestem mega szczęśliwy, że mogłem sobie na tyle pozwolić w tym roku :) baw się dobrze kolego, widzimy się w 2019!

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...