Skocz do zawartości

[skowyt1627] stuff 2018/19


skowyt1627

Rekomendowane odpowiedzi

To dopiero pierwsza paczka. Zapłaciłem 418zł na Piroart.eu i polecam sklep :) Kolejna paczka jest już zamówiona więc teraz tylko czekać. Będe na bieżąco wrzucał to co do mnie przyjedzie :)

stuff.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, PiroArt.eu napisał:

Szlag nas trafia, jak widzimy opakowanie full moona. Te folijki na górze to jest tragedia

Mam dwie wyrzutnie od gaoo i też porwana folijka ale to chyba dobrze bo machony każe zrywać a to poważny youtuber i wie co mówi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, k4n4li4 napisał:

Mam dwie wyrzutnie od gaoo i też porwana folijka ale to chyba dobrze bo machony każe zrywać a to poważny youtuber i wie co mówi 

no tak, ale wiesz... nowa wyrzutnia prosto wyciągnięta z nowego kartona i już jest porwana od góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Ja mam kilka dużych kostek Klasek i też każda porwana. 

Typ mówił, że takie dostali do sklepu. 

Zwrócił tylko uwagę na to żeby popatrzeć czy żadna z rurek od góry nie jest zdeformowana. 

Więc chyba nie ma reguły... 

 

@PiroArt.eu ja od was dostałem potargane rakiety i nie narzekam ? Chyba dużo roboty mieliście bo karton był sklejony z trzech różnych kawałków a w środku ani żadnych wypełniaczy ani nic tylko wszystko razem rzucone na kupe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, FANATYK napisał:

Ja mam kilka dużych kostek Klasek i też każda porwana. 

Typ mówił, że takie dostali do sklepu. 

Zwrócił tylko uwagę na to żeby popatrzeć czy żadna z rurek od góry nie jest zdeformowana. 

Więc chyba nie ma reguły... 

 

@PiroArt.eu ja od was dostałem potargane rakiety i nie narzekam ? Chyba dużo roboty mieliście bo karton był sklejony z trzech różnych kawałków a w środku ani żadnych wypełniaczy ani nic tylko wszystko razem rzucone na kupe ?

Pakowanie rakiet nie należy do przyjemności, nie ma na to praktycznie kartonów nawet do kupienia, sklejka najczęściej jest najlepszą formą spakowania tego. Zauważ, że niektóre sklepy się wycofały z rakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do FullMoona i Sorbetu  nie można się  przyczepić  jedynie Pleskon to jedna wielka niewiadoma ogólnie jak na część  pierwszą to bardzo ładnie.. konkretnie ! I mam nadzieję  że będzie tego więcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamil911 napisał:

Do FullMoona i Sorbetu  nie można się  przyczepić  jedynie Pleskon to jedna wielka niewiadoma ogólnie jak na część  pierwszą to bardzo ładnie.. konkretnie ! I mam nadzieję  że będzie tego więcej. :)

Będzie będzie :) Sam nie mogę się doczekać :D Pleskon bardzo mi się podobał na video, więc zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. Paczka przyszła dzisiaj ❤️ Dzięki PiroArt :) 

stuff2.jpg

A tak na razie prezentuje się całość, którą posiadam. Dojdzie jeszcze minimum jedna paczka. Możliwe, że z Fireballem XXL i rakietami FLY EAGLE od panty, ale jeszcze się nad rakietkami zastanawiam :P Domówię również dumbumów ze 2 paczki. Reszty nie zdradzę XD 

stuff całość.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, k4n4li4 napisał:

Wygląda dobrze, rakiety rocket ball konkret i sorbet.  Reszta też ciekawa.

Polowałem na Alcory, przeszukałem każdy możliwy sklep w internecie ale nie było, to wziąłem te rakietki. Też są fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, endriu123457 napisał:

Całość prezentuje się znakomicie TITAN zrobi wielkie show

No ciekawe czy Titan to będzie hit czy sorbet będzie lepszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare sprawdzone Perfecty to chyba najlepsza alternatywa dla kieszeni bo efekty naprawdę są piękne Titan mam nadzieje że spełni swoją rolę i oczaruje widownie powiem tak nie dużo tego,ale... bynajmniej konkretnie i bez lipy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dojdą jeszcze wyrzutnie px-pro 13 i prawdopodobnie SKULL lub jakaś kątówka żeby wrzucić pomiędzy pokaz. W sumie może macie jakąś wyrzutnie kątową godną polecenia? Tak do 160 zł :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, k4n4li4 napisał:

Ogólnie 50mm są słabe ale skull to wybitnie słaby.

Powiem szczerze że nie wiem, bo postanowiłem w tym roku pierwszy raz zakupić 50mm. A jakąś kątóweczke byś polecił? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnia paczka w tym roku. Dojdzie jeszcze trochę gratów z marketów. Wyrzutnia kupiona na finał pokazu. Oby się wszystko udało :D

IMG_20181223_105528.jpg

Miało być px-pro 13 ale nie mieli ani w piroart ani w piromaxie w Warszawie :( ale 11 wg mnie też jest niezła :D możecie mi doradzić jakie rakiety i nieduże kostki wziąć z marketów do zabawy przed 24

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...