Skocz do zawartości

[Bandit123] Stuff 2018/2019


Bandit123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Chciałbym  wam przedstawić mój stuff na tegorocznego sylwestra. 

Niestety w tym roku jest bardzo skromny i stworzony głównie pod luźne postrzelanie z małym akcentem na północ. 

Na początku przyszłego roku planuję zmienić samochód, tak więc musiałem trochę zejść z tonu jeżeli chodzi o zakup pirotechniki. 

Możliwe, że dojdzie jeszcze coś z marketów, ale nie będą to duże zakupy.  

Oceniajcie, komentujcie.

https://zapodaj.net/2bb84d7635175.jpg.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, wcale nie tak skromnie :) Masz bardzo dobre wyrzutnie, zwłaszcza niezmiennie zachwycającą TXB400, godne polecenia rakiety (koniecznie daj znać po Sylwestrze jak spisały się JR25), coś na zasygnalizowanie rozpoczęcia zabawy, czyli gwizdki i już jest dobrze :) Dorzuciłbym jakieś petardy, choćby tylko trochę, ot tak żeby czymś porzucać w ciągu dnia, ale już bardzo mi się podoba. Będzie efektownie :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu do tamtego roku to przecietnie bardzo...Moze za rok sie odbijesz?...Ale i ten stuff jest fajny...Super konkret i male kostki?..Rakiety...Jak na twoje mozliwosci taki sobie ale ogolem fajny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj widziałem o wiele skromniejsze stuffy ;) masz świetnego Samuma który zrobi dobrą robotę o północy ale też kilka mniejszych kostek od PM bardzo ładnych jak na swoją cenę jest i coś na postrzelanie przed północą rakiety masz dobre powinieneś być z nich zadowolony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczniesz dobrze, a Samum przywita nowy rok tak jak trzeba. Rakietki przed północą do zabawy i uważam, że więcej nie potrzeba, bo pszczółki i inne badziewia chyba mało kogo kręcą :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, sensownie skompletowany stuff rakiety do zabawy i mocniejsze też się znalazły a do tego ciekawe kostki na finał.Zazdroszczę ci tego samuma ale mam nadzieję że mój faboulus będzie również efektowny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W związku z dużą nagonką na fajerwerki postanowiłem odrobinę powiększyć swój tegoroczny stuff ;)

Mam nadzieję, że pseudo ekolodzy będą zadowoleni :)  Nie wiem jak u was, ale mnie taki nawał negatywnych informacji motywuje do dalszych zakupów. 

https://zapodaj.net/cfea94d05aca5.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne wyrzutnie.Nosferatu robi wielkie zamieszanie i ma bardzo ładne efekty...Pozdrów ekologa jak bedziesz widział??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...