Skocz do zawartości

[NEODO] moj wyjątkowy stuff 18/19


Neodo

Rekomendowane odpowiedzi

No witam witam wszystkie zgodnie z obietnicą dodaje zdjęcie mojego staffu oczywiscie to jest tylko pierwsza część, planuje jeszcze dokupić jedną wyrzuteńkę w lidlu, pare rakiet no i tata chce kupić supernauta jakiegoś lub pare mniejszych także temat będzie aktualizowany !!

zapraszam do oceny xDDDDDDDDDDDD

BZ49S-6006 , FC20-56-2 Goldpalm-Blue Z  , PXR215 Aurora , PXG201 Thunder Air Bomb , EP-K1130C12 Saturn Missiles Battery 100SH , TP4 Exploder 4

ps. mpiwowski mam nadzieje że się nie obrazisz

aha i bardziej różowego prześcieradła nie miałem XDD

komplet.jpg

22.jpg

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny stuff z przysłowiową wisienką na torcie! Mpik zadem kostkę przyklepał więc obstawiam że będzie ogień ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahhaahha, Co to jest, ja się pytam xDDD Z takimi zdjęciami gwarancja jakości gwarantowana !! Udało ci się to nie powiem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piromen29 napisał:

No no, a w czwartek jeszcze pisałeś w temacie "Oddam Piro" że chętnie przygarniesz.

bo chętnie przygarne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpiwowski przy Tropic Pro jak Geslerka na opakowaniach potraw, albo Ewa Chodakowska na okładkach książek o odchudzaniu. Certyfikat "Teraz Piro". "Dobre, bo mpiwowskie".

Rozwaliłeś system, więc system jest teraz rozwalony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha...Nie no myślałem,że padne ze śmiechu...Neodo-genialny jestes???...Mpi by nie kupil takiej wyrzutni bo by go zagniotla??...Co do kostek...Swietny wybór

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyznaczasz nowe standardy w tematach ze stuffami :D Jeśli Mpik wyraża aprobatę, to nie pozostaje mi nic innego niż przyłączyć się i pochwalić :) Bardzo fajne zakupy, wszystko ze smakiem i wiedzą na temat tego co jest dobre. Nie wiedziałem że Tropic Pro robi tak duże wyrzutnie, że można się na nich tak rozsiadać, ale cóż, człowiek uczy się przez całe życie. Baw się dobrze Neodo :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...