Skocz do zawartości

KONKURS - FORUMFAJERWERKI.PL - dyskusja


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, PIROROOKIE napisał:

Z tego co czytałem na forum to jesteś Master w organizowaniu konkursów , co to za konkurs ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zdjęć konkursowych będzie odblokowany główny temat konkursowy.

Propozycji konkursowych można wysłać więcej niż jedną i można wysłać więcej niż jedno zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 3.12.2018 o 13:48, wapster napisał:

Do zdjęć konkursowych będzie odblokowany główny temat konkursowy.

Propozycji konkursowych można wysłać więcej niż jedną i można wysłać więcej niż jedno zdjęcie.

Wiadomo kiedy odblokowany będzie ten post? Na fb już dodałem w komentarzu, to czy dodać jeszcze raz tutaj dla łatwiejszego sprawdzania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, F43SH napisał:

Wiadomo kiedy odblokowany będzie ten post? Na fb już dodałem w komentarzu, to czy dodać jeszcze raz tutaj dla łatwiejszego sprawdzania? 

Niema potrzeby umieszczania w dwóch miejscach. 
Temat do dodawania będzie odblokowany 3 dni przed końcem konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat konkursowy został odblokowany i jeśli ktoś niema lub nie chce udostępniać swojej pracy na FB może to zrobić - 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców. W historii forum nigdy nie było tak genialnych prac, aż musiałem zapisać je na dysku by zostawić dla potomnych.

Logo forumfajerwerki.pl na aucie, podświetlony baner, kolaż z awatarów forumowych, murale. Na prawdę spory popis kreatywności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mantis napisał:

Gratulacje dla zwycięzców. W historii forum nigdy nie było tak genialnych prac, aż musiałem zapisać je na dysku by zostawić dla potomnych.

Jutro umieszczę wszystkie prace na FB i forum, łącznie z tymi z przed dwóch lat.

Będę musiał zamówić takie naklejki na auto do rozsyłania dla chętnych zmotoryzowanych i nie tylko! Zapewne wielu też by chciało pic kawkę/herbatkę z takiego forumowego kubka przeglądając kłótnie na chatboxe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny pomysł z mozajką avatarów użytkowników, jestem dumny że sam się tam znalazłem :D Pomysł trafiony i dobrze przemyślany, gratulacje dla zwycięzców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Dziś przyszła paczka z nagrodą konkursową. Mało tego dostałem także bonus w postaci deseczki z grawerem oraz wlepki :) wszystko bardzo solidnie zapakowane :)

Bardzo dziękuję za wszystko !!!

 

IMG_20181227_155606928.jpg

IMG_20181227_155036421.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wapster zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...