Skocz do zawartości

[alekfajerwerki] Stuff 2018/2019


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)
W tym roku nieco skromniej niż w ubiegłych latach . Plany jak zwykle były większe ... ale cięcia w budżecie sprawiły że jest tylko to ...
Z pewnością jeszcze coś dojdzie a tym czasem łapcie cz .1 ;)

Cz.1 Piropolska /// ok. 600 zł

oSIGZ5U.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ? ;) Wiesz.. co niektórzy ludzie to już w tej chwili o takim stuffie tylko mogą pomarzyć   może nie ma ogromu kostek ale za to 3 konkretne kostki po prostu sama jakość jeśli to jest część pierwsza to boje się pomyśleć co będzie dalej :)  a tak z ciekawości ile tych części będzie. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomity początek.Rewelacjyjne pozycje.Ten Crump wygląda tak apetycznie?...Nie mialem go ale ponoć robi za dwóch?.Co do reszty....Jw408 i 7 miałem pare lat temu...Zwlaszcza jw 408 zrobila miazgę.Teraz moze juz inaczej dzialaja bo piec lat minęło...Bosz jak ten czas leci...To juz 5 lat a to jakby bylo wczoraj...Czekamy na więcej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie liczy się ilość a jakość i efekt na niebie, którego u Ciebie nie zabraknie :) PS. Też mam wrzuconego n.in Crumpa na forum w stuffie już po raz drugi, który mam nadzieję, że znów zrobi swoje i zajmie kawał nieba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajne wyrzutnie, crump jedna z nielicznych u piromaxa która daje radę. Nie liczy się ilość, można mieć mało i też się dobrze bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kamil911 napisał:

Tylko ? ;) Wiesz.. co niektórzy ludzie to już w tej chwili o takim stuffie tylko mogą pomarzyć   może nie ma ogromu kostek ale za to 3 konkretne kostki po prostu sama jakość jeśli to jest część pierwsza to boje się pomyśleć co będzie dalej :)  a tak z ciekawości ile tych części będzie. ? 

jeszcze jakieś 2/3 kosteczki małe dojdą a i zapomniałem dodać o skromnych pozostałościach z tamtego roku i " takich tam '' innych pierdołkach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Sevento napisał:

Crump jest nudny jak flaki z olejem. Lepszym wyborem byłby Crater :)

nie poleci sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Nie ilość a jakość się liczy i tu mamy same sprawdzone produkty i ten crump, jedna z moich ulubionych kosteczek \__/ napewno zrobi robotę ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2018 o 11:50, Gerlach napisał:

Stuff mały, ale konkretny tylko obawiam się,  że JW408 nie da rady :)

Nie ona poleci w finale więc też jakoś się tym nie przejmuje :) poza tym to nie wszystko .
Ostatnia paczka w drodze + jeszcze coś z marketów dojdzie ale to zalezy od oferty co tam ciekawego będzie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc przyszła ostatnia paczuszka z piroartu :) z miłym gratisem w postaci 6 paczek huków :)
Jest to część ostatnia i raczej nic już nie dojdzie a prezentuję sie tak ;

Eyarobm.jpg

 

Fotka całości niebawem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem elegancki stuff z klasą, ciekawe wyrzutnie z legendarną jw90,rakiety konkret no i całkiem fajne petardki. Daje takie mocne 9/10 :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma co przedłużać bo i tak już nic nie dojdzie  ...
Zamawianie na Piropolska.pl i Piroart.eu , łącznie wydane ok. 1100 zł :)
Tak więc prezentuje Wam całość na ten rok :) 

ceHhvj6.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem znakomicie zainwestowałeś?.Bez gruzu z kostkami o najwyższym poziomie.Miałem jw408 i 7 pare lat temu....Ciekawe jak wypadaja teraz....Patrze zamieszałeś też w importerach...Po garści od każdego?.Widzę fajne rakiety,rzeczy do zabawy....Jak co roku trzymasz poziom.O to chodzi zawsze!!!Trzymać się !!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...