Skocz do zawartości

[wimexo] Stuffik 2018/2019 :D


wimexo

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka  Wrzucam parę itemków ^^  Na zdjęciu:

- TXB012 Fire Are Born :D od Triplexa ;)

- Wyrzutnia kątowa - SL25-01D ALEXANDER od Gaoo ;)

- PXB3701 - FIRE ART od Piromaxa :D

- TXB704 BRAWURA od Triplexa ;)

oraz:

DUM BUM P6A11 - Mega mocne petardy, uwielbiam je :DMam jeszcze ich trochę w zapasie ale na zdjęciu nie ma ;)

Shark PS5 - dwie paczki po 10 petard. Myślałem, że będą głośniejsze, ale słabiej niż Dum Bumy wypadają :/  Pierwszy raz strzelałem nimi ;)

P6AB13 DUM BUM Middle - Mam jeszcze paczki paczki po 20szt. w zapasie, ale wziąłem jakby miało braknąć jeszcze 10sztuk.. xd

K1 ‑ HAMMERRC1, jeszcze mam parę paczek Explosive II  - spoko do postrzelania ^^

Rzymskie ognie 40 strzałowe ( T6237 - MAGICAL SHOTS 40 BALL - KOMETA )

0445 Whistling Moon Travellers ( 144 szt. małych rakietek :Dtakie do zabawy .. ^^ )

Lampionnyyy latające dodatkowo zamówione ^^

 

Aa czy coś jeszcze dojdzie to się okaże :DMoże jak coś rzucą ciekawego w marketach ;)

 

ma.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, k4n4li4 napisał:

Bierz teraz bo w marketach to lipa

Co roku coś tam w marketach zawsze brałem ;) W Lidlu np. Kilovka 100 strzałowa - brałem w tamtym roku i fajna była ;) Główną wyrzutnią i tak jest tutaj TXB012, bo jednak trochę kosztowała :P Achillesa chciałem kupić, ale nie zdążyłem niestety jak było promo :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dorzucam zdjęć z mojego stuffu :)  Co prawda nadal wydaje mi się, że mam tego mało i mi nie starczy, żeby się fajnie pobawić ^^

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

svart.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wydaje się, że mało, a finalnie będzie tak, że pewnie zdążysz zmarznąć na dworze, bo tego jest naprawdę sporo. Ten compund jest naprawdę fajny z tego co widziałem na filmikach. Ta rakieta (svart?) też konkretna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...