Skocz do zawartości

[KeiZzo] - STUFF 2018/2019


KeizZzo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ?

oto moja 1/4 paczka na sylwestra. 

PiroPolska - 337 zł

-3x Fantasy Crackling Thunder PSNR-F2-15001

-1x JW06 Kasjopeja

-1x Gaz do palników ATOMIC 300 ml

-3x Fire Show

-6x DumBum P6AE 5G.

Zamówiłem jeszcze 1x  Independence Night, ale nie dostałem, bo już nie było na magazynie. ?

Wkrótce update :) 

IMG_20181126_140413.jpg

IMG_20181126_141559.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, endriu123457 napisał:

 czekam na więcej wyrzutni.... 

Powiem Ci, że teraz trochę żałuję, bo wziąłem trochę mało wyrzutni. Tak zaspoileruję, że dojdą jeszcze 2 konkretne kostki i jedna 30mm Fireball . Mogłem w sumie ograniczyć huk na rzecz kostek, ale no. Budżet też w sumie nie pozwala na coś większego. Jeszcze nie pracuję i to wszystko z oszczędności. Mimo wszystko sądzę, że i tak nie jest źle haha :D 

14 minut temu, endriu123457 napisał:

te kostki fire show bedziesz łączył?

Tak, planuję coś takiego zrobić. Na pewno będę chciał 2 puścić w jednym czasie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety osobiście polecam miałem je w zeszłym roku ;)  będziesz pod wrażeniem efekt jest niesamowity i długo utrzymuje się na niebie..  są też kostki  jest dobrze jak na początek. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/4 ?

FajerwerkiShop - 173zł

-6x Tuono Blue 5 TB5 

-2x Exploder 4 TP4 

-1x FireBall PXB2203 (30mm)

Gratis - zapalary :D

Ostatnia hukowa paczka, reszta only efekt. ?

 

IMG_20181127_141130.jpg

IMG_20181127_142312.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka 3/4  \?/

PiroArt - 381,51zł

-1x BZ49S-6012

-2x PXR302 Bazooka typ A

-5m lontu 10cm/s

-5m lontu 1cm/s

-1x Fantasy Crackling Thunder PSNR-F2-15001 ?

-1x Palnik gazowy Atomic 2 x MINI 1300C JET 

 

IMG_20181129_154126.jpg

IMG_20181129_155932.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, k4n4li4 napisał:

Chyba ci się spodobały te rakiety od pm :) Wyrzutnia spoko ale bazooki trochę przereklamowane :)

Właśnie słyszałem, że trochę przereklamowane, ale nigdy jeszcze ich nie miałem i chcę jakoś je sprawdzić :P Jakby okazała się jedna spoko to wziąłem 2, jak 2 bd słabe to lipton haha Przynajmniej kosztowały mniej po rabacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. kolejna osoba która kupiła coś z serii Tropic Pro mam nadzieję że cie ta kątówka nie zawiedzie. ;)  dołóż kilka kostek więcej i będzie bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamil911 napisał:

Hmm.. kolejna osoba która kupiła coś z serii Tropic Pro mam nadzieję że cie ta kątówka nie zawiedzie. ;)  dołóż kilka kostek więcej i będzie bardzo dobrze. 

Zostało mi do pokazania jeszcze jedno małe zamówienie ze stycznia tego roku za niecałe 100zł (50mm). Niestety trochę lipa wyszła w tym roku z wyrzutniami. Możliwe, że prócz tego co jest i tej co dojdzie, to kupię coś w markecie np. w biedronce. Rok temu fajną mieli bodajże Akido i KungFu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efektowne bazooki przynajmniej na obazku?..Na zywo ponoc slabizna...Ale zobaczymy.Za to te fantasy cracling ponoć robia dobrą robote...Uwielbiasz rakiety widzs?...Stufff może się podobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia paczka 4/4 

PyroShop24 - 90,30zł (szkoda, że już go nie ma :()

-1x Fireball XXL PXB3613

Reszta to gratisy

PS.Zamówienia składane w styczniu tego roku. Był to bardzo fajny sklep, mało towaru, ale bardzo atrakcyjne ceny. Dodatkowo sposób w jaki pakują paczki to WOW. Nikt tak nie pakuje. Jeszcze słynne gratisy.

Prawdopodobnie koniec z zamówieniami przez internet. Jak już to dojdą kostki z marketów. Jutro wstawię cały stuff. 

 

IMG_20181129_172021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też się dziwię, że się zwineli bo dobry sklep był.  Takie same pirobajery dostałem od nich (w konkursie i w gratisie do zamówienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantasy Crackling Thunder to najlepsze co można wziąć po tym jak Alcory się wyprzedały. Z tym, że Fantasy Crackling Thundery mają rzadko spotykany w dużych rakietach efekt gwizdu, co daje im przewagę.

Matabrujasy dość konkretnie walą, bawiłem się kiedyś. Sporo Dum Bum'ów 5g zdolnych do zagłady położonych obok siebie petard tego samego rodzaju. Nie mam ich w tym roku, ale będę świadkiem.

Witaj w klubie posiadaczy Jet'ek z Atomica.

Miłej nawalanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Markety:

-3x BumBac Magic

-1x Apollo 13

-1x KungFu

Miały być jeszcze 2 kostki Fox z biedry na wachlarze i single, ale wyprzedane (Janusze wykupiły, bo tanie).

Na końcu pokaże wam mój plan zagospodarowania tych wszystkich kostek co mam. 

Jak byście wy ułożyli kostki w pokazie?

IMG_20181227_110226.jpg

 

PLAN.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Fox to nie to samo co Kasjopeja?

Na single równie dobrze możesz dać Magic albo Apollo 14 ;) 

Nie wiem gdzie mieszkasz ale u mnie w mieście Biedronek to jest chyba z 20. Na upartego pewnie byś znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...