Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po dłuższej przerwie na kompleksową modernizację strony w końcu wraca sklep internetowy PiroFan.com.pl (znany też jako zestawydso.pl ) LINK BEZPOŚREDNIO DO SKEPU

Na chwilę obecną asortyment widoczny w sklepie to ok 55% cała reszta będzie sukcesywnie dodawana. Chcemy utrzymać pełną ofertę przez cały rok.

W naszym sklepie do każdego zamówienia w ostatniej fazie jego składania zamawiający wybiera produkt gratis (z listy aktualnie dostępnych produktów). Większa wartość zamówienia gwarantuje droższe produkty do wyboru gratis!

Prosimy szczególną uwagę zwrócić na najwyższej jakości zestawy do samodzielnego odpalania DSO, które wyróżniają się na tle konkurencji! Zestawy DSO animacja    Katalog zestawy DSO

Prowadzimy również sprzedaż hurtową kompleksowo zaopatrując punkty detaliczne! Zapraszamy do współpracy!

UWAGA!  PROMOCJA NA WIELKI POWRÓT - 20% NA WSZYSTKIE PRODUKTY (z wyłączeniem zestawów DSO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie odświeżona strona sklepu, przejrzysta, jasna, przyciągająca uwagę.

Ceny nominalne, duży wybór artykułów. W każdej kategorii po kilkanaście produktów.

Bardzo dobra zmiana, oby tak dalej! Polecam serdecznie sklep PIROFAN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem większość kategorii i muszę stwierdzić, że naprawdę ciekawy asortyment. Moglibyście dodać w wyrzutniach filtrowanie np. kalibrem, ilością strzałów, albo typem. Dużo wygodniejsze gdy ktoś szuka czegoś konkretnego. ;)

Nieco dziwnie też działa dodawanie tych gratisów do koszyka-  znikają niektóre przedmioty, np. robiąc koszyk za 500 mogę dodać te rakietki jako gratis, a gdy dodałem do koszyka za 1000 to znikają. Tak też bodajże z którąś zapalarką było.

Ogólnie zmiana w sklepie bardzo na +. Gdyby tylko te ceny zostały na stałe...

 

PS. macie do poprawki jedną drobną rzecz w kategorii- moździeRZe i single shoty. Przepraszam, musiałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartekeuro napisał:

Ceny po rabacie droższe niż normalne ceny na innych stronach. Typowa marketingowa ściema.

Nie jest to "marketingowa ściema" tylko realny upust w postaci 20% od cen regularnych. Na ilu produktach sprawdzałeś? I czy w ogóle sprawdzałeś, bo mogę wymienić masę produktów z naszego sklepu gdzie w chwili obecnej na dane produkty nie ma niższej oferty w internecie ...

1 godzinę temu, k4n4li4 napisał:

Ceny na starym sklepie zawsze były drogie ale jakoś trzeba odrobić te fajerwerki hurtowo wysyłane youtuberom

Ceny są normalne ani wysokie, ani psujące rynek. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ... klientowi zawsze będzie "za drogo" to normalne ;) My staramy się mieć konkurencyjne ceny ale jest pewna granica poniżej której nie osiągniemy rentowności przedsięwzięcia a nie nasza zła wola ... jakby było to możliwe to sprzedawalibyśmy nowe emitery TP4 po 5 zł ... a co ;)

3 godziny temu, Marcin Miękisiewicz napisał:

fajny sklep spoko ceny niezła nowa szata graficzna sklepu

Dziękujemy i zapraszamy na zakupy.

4 godziny temu, Agnieszka975 napisał:

Bardzo fajny sklep, ceny bardzo przystępne,szczególnie bardzo podoba mi się szata graficzna sklepu on-line , mam nadzieję że będzie jeszcze więcej produktow, oby tak dalej ?

Produkty cały czas będą aktualizowane, prosimy śledzić naszą ofertę.

3 godziny temu, mpiwowski napisał:

Trochę słabo wygląda ta autoreklama. :)

Co w tym złego, że założyłem temat odnośnie sklepu który prowadzę?

7 godzin temu, Tykrian napisał:

Przejrzałem większość kategorii i muszę stwierdzić, że naprawdę ciekawy asortyment. Moglibyście dodać w wyrzutniach filtrowanie np. kalibrem, ilością strzałów, albo typem. Dużo wygodniejsze gdy ktoś szuka czegoś konkretnego. ;)

Nieco dziwnie też działa dodawanie tych gratisów do koszyka-  znikają niektóre przedmioty, np. robiąc koszyk za 500 mogę dodać te rakietki jako gratis, a gdy dodałem do koszyka za 1000 to znikają. Tak też bodajże z którąś zapalarką było.

Ogólnie zmiana w sklepie bardzo na +. Gdyby tylko te ceny zostały na stałe...

PS. macie do poprawki jedną drobną rzecz w kategorii- moździeRZe i single shoty. Przepraszam, musiałem :D

Dziękujemy za cenne uwagi. Odnośnie filtrowania mamy podobne zdanie, więc postaramy się je wprowadzić. Odnośnie "gratisów" przetestujemy jeszcze dokładnie i jeżeli będą "działy się dziwne rzeczy" również poprawimy. Błąd w nazwie kategorii nie powinien mieć miejsca, jednak firma zewnętrzna przenosiła nam dane a my tego nie zauważyliśmy, oczywiście do poprawy ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PiroFan.com.pl napisał:

Co w tym złego, że założyłem temat odnośnie sklepu który prowadzę?

Nie mam na myśli tematu sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie 16s z pyro moravi 36zł po przecenie z 45 a na innych sklepach 30-35zł bez żadnych promocji. A jak masz kod to jeszcze taniej xD to tylko jeden przykład bo jest tego więcej  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii rozwoju strony proponuję wam dodać możliwość wyboru pokazywania ilości produktów na stronę, przykładowo:10,25,50,75,100,macie sporo wyrzutni w ofercie i przewijanie 20 i więcej stron po 12 wyrzutni na stronę, troszkę mnie osobiście denerwowało :)Co do promocji...hmmm niestety z całego asortymentu znalazłem tylko kilka ciekawych cenowo ofert a to kiepsko niestety(jak na cały asortyment).Może lepiej byłoby przecenić mniej produktów lub daną kategorię i dać faktycznie normalne ceny, odnośnie których autorzy wyżej chyba wszystko wyjaśnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2018 o 19:11, k4n4li4 napisał:

Wyrzutnie 16s z pyro moravi 36zł po przecenie z 45 a na innych sklepach 30-35zł bez żadnych promocji. A jak masz kod to jeszcze taniej xD to tylko jeden przykład bo jest tego więcej  :)

Produkt produktowi nie równy ja też znajdę w naszej ofercie kilkadziesiąt produktów których obecnie nie ma nigdzie taniej ;) Zależy to od wielu czynników ... 

22 godziny temu, Dżejkob napisał:

W kwestii rozwoju strony proponuję wam dodać możliwość wyboru pokazywania ilości produktów na stronę, przykładowo:10,25,50,75,100,macie sporo wyrzutni w ofercie i przewijanie 20 i więcej stron po 12 wyrzutni na stronę, troszkę mnie osobiście denerwowało :)Co do promocji...hmmm niestety z całego asortymentu znalazłem tylko kilka ciekawych cenowo ofert a to kiepsko niestety(jak na cały asortyment).Może lepiej byłoby przecenić mniej produktów lub daną kategorię i dać faktycznie normalne ceny, odnośnie których autorzy wyżej chyba wszystko wyjaśnili.

Dziękujemy, weźmiemy sugestie pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Ceny "po promocji" sporo wyższe niż gdzie indziej. Ja nie znalazłem nic co mogło by przekonać ceną do zakupu. 

Druga sprawa, strona do złudzenia przypomina tą od Bieguna, tylko z wyższymi cenami. 

I biegun i pirofan to typowe "Janusze biznesu" - najpierw dowal do normalnej ceny 30% a potem zrób wielkie "promo" o 20% ? 

Czekam z popcornem w ręku aż zaczniecie sobie robić reklamę przy pomocy opłaconych naganiaczy z yt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FANATYK napisał:

Ceny "po promocji" sporo wyższe niż gdzie indziej. Ja nie znalazłem nic co mogło by przekonać ceną do zakupu. 

Nie ma to jak uogólnić i wrzucić cały sklep do jednego worka "sporo drożej". Rozumiem, że dokładnie przeanalizowałeś każdy produkt po produkcie i zestawiłeś je z resztą sklepów? ;)  Wątpię ponieważ jakbyś to zrobił to nie rozpowszechniałbyś nieprawdziwych informacji ... na szczęście to nie cena dokonuje zakupu tylko klient ;)  

1 godzinę temu, FANATYK napisał:

Druga sprawa, strona do złudzenia przypomina tą od Bieguna, tylko z wyższymi cenami. 

Moim zdaniem jedyne podobieństwo jest takie, ze tu i tu można kupić fajerwerki :)

1 godzinę temu, FANATYK napisał:

I biegun i pirofan to typowe "Janusze biznesu" - najpierw dowal do normalnej ceny 30% a potem zrób wielkie "promo" o 20% ? 

Miło, że się przedstawiłeś ja nazywam się Sebastian. Nie ma takiego pojęcia w ekonomii jak "cena normalna". Za to w naszym sklepie upust promocyjny  20%  jest liczony  od naszej regularnej ceny detalicznej. Twoje " zachowanie" na tym forum bardziej zasługuje na tytuł "Janusza forum, a nawet internetu" :)

1 godzinę temu, FANATYK napisał:

Czekam z popcornem w ręku aż zaczniecie sobie robić reklamę przy pomocy opłaconych naganiaczy z yt ?

Jakoś bardzo łatwo przychodzi ci obrażanie innych ludzi a to nazywa się brakiem kultury. My osobiście popieramy youtuberów nagrywających pirotechnikę, ponieważ robią oni dobrą robotę jeśli chodzi o testowanie i porównywanie produktów różnych importerów. Jak widać po oglądalności bardzo dużo osób przed zakupem  chce wiedzieć czy dany produkt mu odpowiada a kupowanie w ciemno to już przeszłość ... a przy okazji można dowiedzieć się np jak bezpiecznie odpalać fajerwerki ... działań profilaktycznych nigdy za wiele.

 A teraz napisz jaką firmę reprezentujesz? W siedmiu twoich wpisach (praktycznie jeden po drugim) w pięciu jedziesz po innych sklepach internetowych a w jednym poście mamy taki kwiatek:

"FANATYK odpisał superfajerwerki na temat w Sklepy internetowe

Spoko sklep, spoko właściciel. Widać, że nie jest nastawiony masowo jak inne sklepy. Można się z nim dogadać, sam od siebie dorzucił spory rabat. Wysyłka tego samego dnia."
 

Każdy niech sam wyciągnie sobie odpowiedni wniosek ;)

 

Fanatyk i jeszcze taka prośba do ciebie abyś pamiętał przed napisaniem kolejnego nic nie wnoszącego postu i nie pogrążył się całkowicie, że internet nie jest anonimowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Przeanalizowałem wszystkie produkty które MNIE INTERESOWAŁY i każdy z nich był DUZO droższy. 

Tak. Jeśli sklepy są OK to je chwale. Nie pochwaliłem jednego sklepu tylko kilka. Nawet taki sklep jak taniefajerwerki pochwaliłem, który nie cieszy się zbyt dobra opinia. Napisałem wyraźnie, że przeplacilem u nich ale dali za to gratisy. 

Ale ty manipulujesz faktami i dodajesz rzeczy nieprawdziwe. 

To w końcu pracuje dla jednego sklepu czy dla kilku? Bo dzisiaj przyszła też paczka od PiroArt i im też zaraz napiszę pozytywne słowa. Z resztą pisałem o tym na czacie zanim dodałeś te śmieszne oskarżenia. 

Słabe jest to, że nie potrafisz wziąć krytyki na klate tylko wszystko będziesz zwalac na robotę konkurencji. 

 

Internet nie jest anonimowy. Ale forum służy do tego aby na nim wyrażać swoje opinie. Co ty mnie "Sebastianie" próbujesz straszyć, że mnie dojedziesz albo cokolwiek mi zrobisz bo napisałem, że wasze promocje są nic nie warte? 

Żenada. 

Jak cie ktoś z imienia i nazwiska wyzwie gdzieś w sieci albo będzie kierował w twoją stronę groźby karalne to wtedy mu pisz takie rzeczy. 

Widać kto tu się właśnie pogrąża. 

Dodaj może do regulaminu sklepu taki punkt "Uwaga, zamieszczając negatywna opinie na temat naszego sklepu narażasz się na problemy prawne lub zdrowotne". 

 

Skoro zacząłeś grać w ten sposób to czekam aż udowodnisz mi związek lub pracę w jakimkolwiek sklepie pirotechnicznym lub wykonywanie zleceń dla jakiegokolwiek sklepu pirotechnicznego. Inaczej te bezpodstawne pomówienia zachowaj dla siebie. 

Ja oczywiście na maila chętnie prześlę potwierdzenia zamówień we wszystkich sklepach, które oceniłem ?

Bo nie mam nic do ukrycia. 

https://ibb.co/CskhcR1
https://ibb.co/2WDXrTt
https://ibb.co/vQ1CSjc
https://ibb.co/cbmVQSc

Ciekawe, że u was pozytywne opinie napisał same nowe konta z 1 postem i nawet ktoś to nazwał wprost autoreklama... 

Wnioski wyciągnijcie sami... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie wyczytałeś o zastraszaniu, proszę czytaj ze zrozumieniem następnym razem.

Krytykę biorę zawsze na klatę i wyciągam z niej odpowiednie wnioski pod warunkiem, że jest ona konstruktywna a nie wyssana z palca i z góry ukierunkowana aby uderzyć w mój sklep.

Nie jest detektywem tylko pirotechnikiem. Rozróżniaj też przypuszczenie od pomówienia.

Kończę dyskusję z tobą w tym wątku. Jeżeli chcesz coś wyjaśniać to pisz na PW.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • mantis zmienił(a) tytuł na PiroFan.com.pl

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...