Skocz do zawartości
  • 0

Problem PiroPolska


pyrofuntv

Pytanie

Cześć. 

W miniony wtorek zamówiłem paczke z PiroPolska, w środę miałem info, że paczka zostanie wysłana, mija czwartek, piątek i nic. W sobotę dodzwoniłem się do sklepu- "była kontrola i nie pracowaliśmy w poniedziałek pójdą paczki"-(wtajemniczeni wiedzą o jakiego typu kontrole chodzi), jest poniedziałek, brak odzewu ze strony sklepu, firmy kurierskiej, nie odbierają telefonu. Zamówienie opłacone. Co zrobić w takiej sytuacji? Przejść na drogę prawną jak paczka nie dojdzie np. do środy, czyli tydzień od daty kiedy miała zostać wysłana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 minuty temu, pyrofuntv napisał:

Cześć. 

W miniony wtorek zamówiłem paczke z PiroPolska, w środę miałem info, że paczka zostanie wysłana, mija czwartek, piątek i nic. W sobotę dodzwoniłem się do sklepu- "była kontrola i nie pracowaliśmy w poniedziałek pójdą paczki"-(wtajemniczeni wiedzą o jakiego typu kontrole chodzi), jest poniedziałek, brak odzewu ze strony sklepu, firmy kurierskiej, nie odbierają telefonu. Zamówienie opłacone. Co zrobić w takiej sytuacji? Przejść na drogę prawną jak paczka nie dojdzie np. do środy, czyli tydzień od daty kiedy miała zostać wysłana?

Jak zamawiałeś Pro fajerwerki to nie polecam drogi prawnej :D Jeśli amatorskie to zawsze możesz to zgłosić. Poczekaj jeszcze kilka dni może się zreflektują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, mpiwowski napisał:

Jak zamawiałeś Pro fajerwerki to nie polecam drogi prawnej :D Jeśli amatorskie to zawsze możesz to zgłosić. Poczekaj jeszcze kilka dni może się zreflektują.

Znaczy to tak na prawdę były 4 moździerze, palniki, lont, spłonki i petardy jakieś :D Szelek 12'' nie było XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Warto sie zapoznać ile ustawowo wynosi czas dostarczenia. Regulamin sklepu pp jezeli psiadają rowniez przejzeć zanim jakies działania.

Swoja drogą tydzień i juz taka tragedyja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie paczka szła raz dwa tygodnie przed świętami ale szła

natomiast jeżeli paczka nie wyszła ze sklepu odpowiedzialność ponosi nadal sklep, jeżeli została wysłana winę ma firma kurierska 

12 godzin temu, k4n4li4 napisał:

poczekaj jeszcze a jak nie wyślą to cofaj przelew z banku

Nie każdy idzie cofnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Już pracujemy normalnie. Kontaktuj się na e-mail albo telefonicznie. 690 537 252 - możecie dzwonić pod ten numer gdyby był problem z 725516106 - czekamy na duplikat karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...