Skocz do zawartości
  • 0

Stuff 2018/19 za 150 zł


Belmus

Pytanie

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
31 minut temu, przemo312132 napisał:

Nie ma tego koszyka zrób Screen 

Screenshot_2018-11-18-19-13-49-348_com.android.chrome.thumb.png.80603f7fc820c9ea50144b879ca0b3a3.pngScreenshot_2018-11-18-19-13-35-019_com.android.chrome.thumb.png.7d9c6b09215dab7012824ee74f6e7d70.png

32 minuty temu, k4n4li4 napisał:

nie działa, wrzuć zdjęcie lepiej

Screenshot_2018-11-18-19-13-49-348_com.android.chrome.thumb.png.80733f6647214aa17857a2785353bdcf.pngScreenshot_2018-11-18-19-13-35-019_com.android.chrome.thumb.png.63362ff699da5f241c785665058a4755.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak już zależy Ci tak bardzo na petardach i nie chcesz efektownych fajerwerków, to przynajmniej wywal cześć tego gruzu i kup jakieś petardy z górnej półki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro preferujesz petardy, to nie lepiej kupić coś porządniejszego? Jest spory wybór w emiterach. Można też drobnicę połączyć z czymś treściwszym, kupując chociażby zestaw JA004 Goliat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Felek55 napisał:

Ja swoje stuffy wolę opierać na efektach , huk też ale czy on jest najważniejszy ?

Czy mógłbyś ułożyć mi stuff za 180 zł chciałbym aby było w nim najwięcej petard ale wyrzutnia jakieś rakiety i pirobajery też ?

18 godzin temu, przemo312132 napisał:

Ja bym zmienił wszystko mam inne priorytety niż tylko petardy(skoro mam zmieniać), gdzie wyrzutnia, może jakaś rakietka 

Czy mógłbyś ułożyć mi stuff za 180 zł chciałbym aby było w nim najwięcej petard ale wyrzutnia jakieś rakiety i pirobajery też ?

18 godzin temu, k4n4li4 napisał:

nie działa, wrzuć zdję

 

17 godzin temu, k4n4li4 napisał:

Każdy ma inny gust ale jak już same petardy chcesz to weź mniej ale mocniejsze. Za 150zł to i tak sporo byś miał.

Czy mógłbyś ułożyć mi stuff za 180 zł chciałbym aby było w nim najwięcej petard ale wyrzutnia jakieś rakiety i pirobajery też ?

17 godzin temu, Gerlach napisał:

Ta drobnica znudzi Ci się po 10 minutach. Kup jakieś lepsze petardy zamiast tych malutkich i chociaż jakieś rakietki :)

Czy mógłbyś ułożyć mi stuff za 180 zł chciałbym aby było w nim najwięcej petard ale wyrzutnia jakieś rakiety i pirobajery też ?

13 godzin temu, Sevento napisał:

Skoro preferujesz petardy, to nie lepiej kupić coś porządniejszego? Jest spory wybór w emiterach. Można też drobnicę połączyć z czymś treściwszym, kupując chociażby zestaw JA004 Goliat

Czy mógłbyś ułożyć mi stuff za 180 zł chciałbym aby było w nim najwięcej petard ale wyrzutnia jakieś rakiety i pirobajery też ?

14 godzin temu, capodanno napisał:

Jak już zależy Ci tak bardzo na petardach i nie chcesz efektownych fajerwerków, to przynajmniej wywal cześć tego gruzu i kup jakieś petardy z górnej półki. 

Czy mógłbyś ułożyć mi stuff za 180 zł chciałbym aby było w nim najwięcej petard ale wyrzutnia jakieś rakiety i pirobajery też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym poszedł w takie coś 

AWjLogE.png

albo takie coś

RbopO5o.png

To moja propozycja, jest huk, są rakietki do zabawy i wyrzutnia na godzinę 00:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja propozycja jest taka. Możesz ewentualnie pozmieniać petardy, ale rakietki do zabawy są, kostki od PM sam posiadam i myślę, że nie zawiodą :)  Kolega wyżej dał dobrą propozycję, ale po twoich planach wnioskuję, że jedna kostka za 90 zł będzie złym wyborem, bo stawiasz na zabawę :)  Petardy TP4 i TB5 zrobią robote i na pewno będziesz bardziej zadowolony niż z tych pierdziawek :)

Bez tytułu.png

Bez tytułu1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
41 minut temu, Gerlach napisał:

Moja propozycja jest taka. Możesz ewentualnie pozmieniać petardy, ale rakietki do zabawy są, kostki od PM sam posiadam i myślę, że nie zawiodą :)  Kolega wyżej dał dobrą propozycję, ale po twoich planach wnioskuję, że jedna kostka za 90 zł będzie złym wyborem, bo stawiasz na zabawę :)  Petardy TP4 i TB5 zrobią robote i na pewno będziesz bardziej zadowolony niż z tych pierdziawek :)

Bez tytułu.png

Bez tytułu1.png

Dzięki ??

55 minut temu, k4n4li4 napisał:

Ja bym poszedł w takie coś 

AWjLogE.png

albo takie coś

RbopO5o.png

To moja propozycja, jest huk, są rakietki do zabawy i wyrzutnia na godzinę 00:00

Dzięki ??

43 minuty temu, Gerlach napisał:

Moja propozycja jest taka. Możesz ewentualnie pozmieniać petardy, ale rakietki do zabawy są, kostki od PM sam posiadam i myślę, że nie zawiodą :)  Kolega wyżej dał dobrą propozycję, ale po twoich planach wnioskuję, że jedna kostka za 90 zł będzie złym wyborem, bo stawiasz na zabawę :)  Petardy TP4 i TB5 zrobią robote i na pewno będziesz bardziej zadowolony niż z tych pierdziawek :)

Bez tytułu.png

Bez tytułu1.png

A w sprawie stronki jaką polecacie ?

Bo wydaje mi się, że piropolska będzie najlepszym wyborem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to są dwa całkiem inne stuffy niezależnie od stron, jr4 i jr6 to odpuść sobie i weź inne rakietki, gdziekolwiek będziesz robił zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
53 minuty temu, PiroArt.eu napisał:

to są dwa całkiem inne stuffy niezależnie od stron, jr4 i jr6 to odpuść sobie i weź inne rakietki, gdziekolwiek będziesz robił zakupy

Planujecie coś na czarny piątek ?

Dziękuję za odpowiedź ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 minut temu, Belmus napisał:

Planujecie coś na czarny piątek ?

Dziękuję za odpowiedź ☺️

to raczej nie będzie nic lepszego niż masz możliwość zakupić obecnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Obiecałem, dotrzymuję słowa :) Nieskromnie powiem, że lepszego planu nie znajdziesz :) Potężne petardy. Dwa znakomite zestawy pełne zabawy i niezłych rakiet. Dwie wyrzutnie, jedna różnorodna, druga z pięknym, gęstym cracklingiem, który powali widownię na kolana. Plan zakupów z PiroArt

PXP305 RC5 - 5.5 PLN

H3 Hammer - 15.39 PLN

BP0038P/L Color Salute - 18.75 PLN

PXZ205 Impuls - 39.39 PLN

JA019 Excalibur - 44.69 PLN

PXB2119 Pyro Zone - 22 PLN

TXB421 Amaretto - 34.99 PLN

_________________________________

180.71 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Sevento napisał:

Obiecałem, dotrzymuję słowa :) Nieskromnie powiem, że lepszego planu nie znajdziesz :) Potężne petardy. Dwa znakomite zestawy pełne zabawy i niezłych rakiet. Dwie wyrzutnie, jedna różnorodna, druga z pięknym, gęstym cracklingiem, który powali widownię na kolana. Plan zakupów z PiroArt

PXP305 RC5 - 5.5 PLN

H3 Hammer - 15.39 PLN

BP0038P/L Color Salute - 18.75 PLN

PXZ205 Impuls - 39.39 PLN

JA019 Excalibur - 44.69 PLN

PXB2119 Pyro Zone - 22 PLN

TXB421 Amaretto - 34.99 PLN

_________________________________

180.71 PLN

Dzięki wielkie ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...