Skocz do zawartości

Mystery Box


Sevento

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o Mystery Box? Dla niewtajemniczonych - jest to karton dowolnej pirotechniki do określonej kwoty. W skrócie mówiąc, nie wiemy, co zamawiamy. Zawartość paczki do chwili otwarcia zna tylko osoba pakująca. Ponieważ jestem wybredny co do pirotechniki, u mnie takie pudło by się nie sprawdziło. Ryzyko nietrafienia w gust jest ogromne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamówiłem takie box i sam nie wiem co o nim myśleć. Niby wszystko jest dobre, ale jednak za 150zl można by było powybierac więcej rzeczy. Plus taki że są rzeczy, które oficjalnie nie sprzedają. Zamówiłem z ciekawości i więcej nie zamówię :) 

Dodałem zdjęcie więc moze sami napiszcie na ile to wyceniacie :)

IMG_20181102_141008460.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Orion napisał:

Witam

Zamówiłem takie box i sam nie wiem co o nim myśleć. Niby wszystko jest dobre, ale jednak za 150zl można by było powybierac więcej rzeczy. Plus taki że są rzeczy, które oficjalnie nie sprzedają. Zamówiłem z ciekawości i więcej nie zamówię :) 

Dodałem zdjęcie więc moze sami napiszcie na ile to wyceniacie :)

IMG_20181102_141008460.jpg

Petardy nawet mocne, ale czy ilość jest dobrze dobrana do kwoty ? Według mnie nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 19.11.2018 o 12:48, Gerlach napisał:

Petardy nawet mocne, ale czy ilość jest dobrze dobrana do kwoty ? Według mnie nie :)

mi jak podliczałem wartość tego to mi wyszło coś koło 155zł więc jak dla mnie wałek to nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

To mogłoby się sprawdzić ewentualnie jako prezent. Ktoś z rodziny czy przyjaciół wie, że lubię pirotechnikę ale sam się na tym nie zna, więc zamawia mi coś takiego na urodziny czy coś. W sumie nawet spoko prezent jeśli ktoś woli dać coś od siebie a nie prostą kopertę z kasą. Aczkolwiek sam nigdy bym nie zamówił właśnie ze względu na nietrafienie w gust. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...