Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

Dostawa

WjZ0kev.jpg

Wygrana na e-fajerwerki

nDsH7kh.jpg

 

Całość bez tych rzeczy co doszły nowe

Jjb8Ga4.jpg

hwCvZVM.jpg

 

W tym roku wszystko kupowane na Piroart.eu dziękuje bardzo za szybką wysyłke i za gratisy

 

Łączna suma 4300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Po gratisach widać, że kolega dużo kupował w PiroArt ?

Też mi się udało załapać na kilka kostek arctic, jaguar, hi tec no i sporo Komet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, endriu123457 napisał:

Ma być jeszcze dostawa od kolegi z forum Łukasza z Gliwic także dodam zdjęcie po świętach

Jak się ruszysz do mnie to będzie dostawa ???? Stuff kozak, braknie Ci czasu na odpalenie wszystkiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
28 minut temu, endriu123457 napisał:

Ma być jeszcze dostawa od kolegi z forum Łukasza z Gliwic także dodam zdjęcie po świętach

Jak tobie się do niego nie spieszy to ja biorę te rakiety ?

Bo w tej cenie są kozaki tak jak napisał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???????                                                                    Coś niesamowitego.Pół ściany można zakryć?.Genialnie wydane pieniądze.Nie widze słabości.Stuff wymiata nie tylko pod względem jakości i ilości ale także i jego sposobie ułożenia.Brawo Andzej!!!!!Wesołych Świąt?.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, damian7878 napisał:

???????                                                                    Coś niesamowitego.Pół ściany można zakryć?.Genialnie wydane pieniądze.Nie widze słabości.Stuff wymiata nie tylko pod względem jakości i ilości ale także i jego sposobie ułożenia.Brawo Andzej!!!!!Wesołych Świąt?.

Dziękuje Damianie tobie również życzę wesołych świąt...

 

Kolejna aktualizacja tym razem zestaw od luk2583 z forum 

MhcKE10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie andrzeju skąd masz pan takie rarytasy ?! cudownie to wygląda. !  Będzie..  będzie  się działo będzie zabawa.. i nocy będzie mało. !:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle dodatkowych rzeczy w tak krótkim czasie. Jak dla mnie forteca nie do zdobycia. Musisz zacząć z tym już na świętach jeśli chcesz, aby po Sylwku było posprzątane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2018 o 12:17, Kamil911 napisał:

Panie andrzeju skąd masz pan takie rarytasy ?! cudownie to wygląda. !  Będzie..  będzie  się działo będzie zabawa.. i nocy będzie mało. !:D

Szeleczki z poprzednich lat...

 

 

Filmik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły jeszcze 2x fox z biedry i wyrzutnia spitfire z polomarcetu

 

Ogólnie.. kostki od Pyromoravii każda na mnie zrobiła wrażenie super POLECAM... ogólnie żadna kosteczka nie była słaba.. jedynie sie zawiodłem na rakiecie Bazooka jak i zestawie Alcor słabizna !

PxPro9 trzyma poziom było wielkie WOW

Tropic Pro    totalne zaskoczenie efekty mega wielkie 

 

TITAN miazga jak dla mnie opłacalna kosteczka

Nie było słabej kostki każda warta swojej ceny 

Nic ja podziękuje wszystkim którzy bacznie obserwowali moje poczynania... W sumie wydałem jakies 4.7tys na ten zestaw...  Widzimy się już niedługo na kompletowaniu stuffu ale juz do pokazu na rok 2019/20.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piropiotr223 napisał:

Właśnie, jak to z tymi alcorami skoro wszyscy oh i ah z każdej strony do nich?  Serio słabe? 

Efekty małe ale długo sie utrzymywały na niebie może jakąś felerną partie dostałem..

 

24 minuty temu, Bartekeuro napisał:

Rakieta Bazooka Cie zawiodła?  Mnie znowu zaskoczyła pozytywnie.  

Za tą cene nie opłacalna w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [endriu123457] StuFF 18/19

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...