Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Patrze na stuff, ładnie się prezentuje.. przez to chyba będę musiał coś dokupić jeszcze, bo Bielsko nie może mieć gorszego pokazu niż Czechowice ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Thexilo napisał:

Patrze na stuff, ładnie się prezentuje.. przez to chyba będę musiał coś dokupić jeszcze, bo Bielsko nie może mieć gorszego pokazu niż Czechowice ;)

Ja jade w tym roku także do Bydgoszczy do Krystiana "krychfire" takze noo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam Ci powiedzieć, moja opinie już dawno znasz ?? Stuff jest mega kozak, będzie miazga jak zawsze ?

11 minut temu, k4n4li4 napisał:

To są te wypełniacze :) Ładnie się prezentuje. Te jungle king to wulkany? Bo średnio widzę

To mozdzierze z Panty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo reprezentatywny sprzęt, oddaje ducha forumfajerwerki.pl i to o czym najczęściej rozmawia się w tematach zakupowych i na ChatBoxie. Rakiety Aplauz, Alcor, wyrzutnie Pumpkin, Sorbet, petardy Tuono Blue, Dum Bum, ale też klasyki z wyrzutni Arctic, Jaguar. Same sprawdzone rzeczy. Towar nowy dla moich oczu, to moździerz Jungle King, nie jestem w stanie odgadnąć jaki to importer. Edit: widzę, że Luk mnie wyprzedził na klatce, bo jest wyżej.

Bydgoszcz w tym roku na propsie, ognia dostarczy Endriu i KnychFire. Podejrzewam, że w środku miasta nie odpalacie, dlatego zrobicie największy pokaz na osiedlu gdzie będzie strzelane. Czekam na te 10%.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić. Lata spędzone na forum nie poszły na marne, dobrałeś mistrzowsko asortyment. Aż serce się raduje na widok takich pasjonatów :) Za rok spróbuję Ci dorównać ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy sie nie od dziś, wiadomo - zawsze Twoje stuffy zaskakują ;) Będę miał czym strzelać, do zobaczyska!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miłe słowa!  Dzisiaj paczuszka jednak nie przyszła, może jutro... jest w dostawie ale przyszla wiadomość ze się opóźni jej przybycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Cie od kilku lat z tego forum i choc w poprzednich latach tez bylo super to w tym roku miazga.Co za sterta genialnych wyrzutni.Ilość ich coś niesamowitego...Do tego rakiety i art do zabawy.Jeden z lelszych stuffów?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślsłem,że już skończyłeś na ten rok?.A tu kolejna dostawa?.Ciekawe jak spiszę się rakieta bazooka?.Jakos nie cieszy się dobrą opinią?.Co do kątówki...Fajnie sie prezentuje?.Troche denerwuje mnie w tym producencie ciagle identyczna i uboga poliografia?.Przez to sie czasem je myli?.Jeszcze jakieś zakupy sie szykują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Rakiety bazooka miałem rok temu. 8 albo 12 sztuk. W zasadzie wszystkie efekty były na prawdę bardzo dobre. Potężne efekty.

Ale ile dymu produkuje ten silnik rakietowy....

Oddychać się nie dało :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, damian7878 napisał:

Myślsłem,że już skończyłeś na ten rok?.A tu kolejna dostawa?.Ciekawe jak spiszę się rakieta bazooka?.Jakos nie cieszy się dobrą opinią?.Co do kątówki...Fajnie sie prezentuje?.Troche denerwuje mnie w tym producencie ciagle identyczna i uboga poliografia?.Przez to sie czasem je myli?.Jeszcze jakieś zakupy sie szykują?

Aries ma znakomity efekt ogólnie dla mnie poligrafia taka jest okej te kostki "profesjonalniej" wygladają... ogolnie efekt bazooki widzialem jak dla mnie jest bardzo dobry. I tak nic lepszego w tej cenie nie dostane. A czy coś jeszcze kupię to nie wiem wszysto się okaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, KrychFire napisał:

Wszystko ładnie pięknie,ale  kto to będzie  wnosił  i znosił ??

No jak to kto no jaa ?

21 minut temu, FANATYK napisał:

I kto to posprząta ;) 

Osobiście sam zmiote efektem a potem posprzątam rękoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Aries andrzeju to niezła ciekawostka strasznie ciekaw jestem jak wypadnie na żywo mam nadzieje że zdasz relacje o niej o ile będziesz pamiętał. xD Powodzenia w znoszeniu towaru haha ! :D konkretny stuff.. ale to chyba już koniec. ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kamil911 napisał:

Ten Aries andrzeju to niezła ciekawostka strasznie ciekaw jestem jak wypadnie na żywo mam nadzieje że zdasz relacje o niej o ile będziesz pamiętał. xD Powodzenia w znoszeniu towaru haha ! :D konkretny stuff.. ale to chyba już koniec. ? :P

Tak to już koniec na ten rok. Dojdzie jeszcze zestaw z Auchana za 25zł i kosteczka za 25zł

 

W tym roku przekroczyłem 4tysiące, plan w 100% zrealizowany.

 

 

2tysięczny post na forumfajerwerki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...