Skocz do zawartości

[brydzio12346] Stuff 2018/2019. Skromnie zapraszam.


brydzio12346

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka przedstawiam wam mój stuff tegoroczny . Wartość około 6500 zł nie będę wypisywał co mam bo by mi dnia nie wystarczyło. Mimo wieku , mimo kasy .. to lubię.. poprostu dc66d760fe8cf65dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, luk2583 napisał:

Chyba najdroższy Stuff na całym forum ?? Fajnie dużo, ale jak dla mnie jak za tą kasę to za dużo drobnic nakupiles. 

Większe wyrzutnie w kartonach. Polecam sklep arka w Poznaniu. Mega rabaty za każdą kwotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, brydzio12346 napisał:

Większe wyrzutnie w kartonach. Polecam sklep arka w Poznaniu. Mega rabaty za każdą kwotę. 

Podrzuć foty reszty stuffu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mpiwowski napisał:

W środku w kartonie złoty wisior za 4,5k bo to co na zdjęciu to 2k bym dał góra. :P

Czasami wszystkiego nie wolno pokazać. Pozdro ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie te najdrozsze musza byc ukryte?...Co do stuffu...Widac,ze bedzie jednym z najlepszch...Ilosc u Ciebie bedzie przygniatajaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, damian7878 napisał:

Faktycznie te najdrozsze musza byc ukryte?...Co do stuffu...Widac,ze bedzie jednym z najlepszch...Ilosc u Ciebie bedzie przygniatajaca?

Jeden kumaty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie fajnie, ale nie jestem przekonany do tego typu zestawów w których są rakiety, petardy i inne bzdety bo przeważnie jakość jest bardzo słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dużo drobnicy ? bynajmniej strzelania będzie co nie miara szybko ci zleci czas do północy dlatego radzę wcześnie zaczynać. ! ;) jest też kilka dobrych kostek z których na pewno będziesz zadowolony masz też sporo rakiet oby ci się tylko nie przejadły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem Big whale trzy razy w zyciu.Trojki,piatki i te z bardzo duzego zestawu wartego grubo ponad 100 zl...Mialem bardzo wysokie oceny.Nie zawodzily.Różne i duze efekty z mocnym hukiem...Ale bedziesz mial zabawy w Sylwestra??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, k4n4li4 napisał:

No fajnie fajnie, ale nie jestem przekonany do tego typu zestawów w których są rakiety, petardy i inne bzdety bo przeważnie jakość jest bardzo słaba

Zestawy dla młodszego brata , ale strzelamy razem tak więc co tam... Tak czy siak zgadzam się z tobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panie,ty nazywasz to małymi zakupami????To tak jakby powiedzieć,że pies jest wielkości dorosłego słonia??.Fenomenalne zakupy...Te po lewej to ciężko do pobicia rodzynki?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [brydzio12346] Stuff 2018/2019. Skromnie zapraszam.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...