Skocz do zawartości

[Bartosz] Piro zakupy 2018


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Swoje sylwetrowe zakupy rozpocząłem już na początku roku. Tradycyjnie w moim stuffie będą same wyrzutnie, którymi będę mógł się długo nacieszyć odpalając je pojedynczo :) To oczywiście nie koniec kompletowania stuffu i na pewno wleci jeszcze niejedno zamówienie.

Na ten moment stuff prezentuje się tak

2s9xcvq.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu mój ty zawsze przy nie mnie stój !!!!

Jak zwykle świetny dobór kostek, nie wiem jak ty to robisz, że tak dobrze dobierasz, nie raz z twoich filmów nabywałem inspiracje co kupić. Ponownie dobra robota. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie ;) ciekaw jestem tej kostki For Fun z triplexa lipy raczej być nie powinno oko przykuwa cała gama kostek exploder których jestem ciekaw no i znalazły się nawet dwie nowości  kosteczki z PM  których już nie mogę doczekać filmów z ich odpalania :D ogólnie wszystkiego po trochu jest sporo nowych niewiadomych kostek i za to szanuje :) skoro to pierwsza część to już ciekaw jestem pozostałych zamówień szykuje się jeden z najlepszych stuffów w mojej ocenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PiroArt.eu napisał:

Bartosz jak wchodzi, to od razu z drzwiami :D

Haha szkoda życia żeby się rozdrabniać ?

Lepiej Bazyl szykuj nowe dostawy perełek, bo kolejne zamówienie się zbliża ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#swag #yolo

Tradycyjnie same konkrety bez rozmieniania na grosze.

Jak tam na marszu było w ogóle? W trzynastej i czternastej minucie pokazu Surex zasłonił całe niebo, zastanawiam się jakie to uczucie mieć dzień w środku nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bartosz napisał:

Haha szkoda życia żeby się rozdrabniać ?

Lepiej Bazyl szykuj nowe dostawy perełek, bo kolejne zamówienie się zbliża ?

Wiedziałem, że to nie koniec xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bartosz napisał:

Haha szkoda życia żeby się rozdrabniać ?

Lepiej Bazyl szykuj nowe dostawy perełek, bo kolejne zamówienie się zbliża ?

To brzmi jak wyzwanie :D challenge accepted :D ale już będzie trudno o ciekawe nowości, napisz nam na priv co jeszcze szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jak co roku nowości?.Ciekawe wyrzutnie.Juz jest bardzo grubo a ile dojdzie jeszcze to tylko wie sam Bartek?.Duzo ludzi bazuje na twoich filmikach.Promujesz piro?.Ile kostek kupilem dzieki twoim filmom☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za miłe komentarze. Po tym sylwestrze na pewno dojdzie wiele nowych filmików. 

Tymczasem przyszło wzmocnienie arsenału ? Zakupy zrobiłem na PiroArt. Do sylwestra jeszcze ponad miesiąc, więc to na pewno nie koniec zakupów.

2dl2d6x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zacne pozycje☺...Co to za 19stka od komety??Pierwszy raz ja widze.Uwziales sie na te 13 od tropika?.Ta 49tka od tego samego producenta apetycznie wygląda?.Stuff juz prezentuje się wybornie...A jeszcze cos dojdzie jak piszesz?.Cóż...Twoje stuffy ciężej komentować bo ty zawsze masz cos mało znanego i nie ma sie pojecia o efektach tych kostek?.Czekamy na wiecej Bartoszu!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy to 50mm? hmm ciekawie to wygląda, podobno 2" komety są "jakotako" xd nagraj koniecznie bo filmy komety to kręcone sa piekarnikiem i nic tam nie widac xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, damian7878 napisał:

Kolejne zacne pozycje☺...Co to za 19stka od komety??Pierwszy raz ja widze.Uwziales sie na te 13 od tropika?.Ta 49tka od tego samego producenta apetycznie wygląda?.Stuff juz prezentuje się wybornie...A jeszcze cos dojdzie jak piszesz?.Cóż...Twoje stuffy ciężej komentować bo ty zawsze masz cos mało znanego i nie ma sie pojecia o efektach tych kostek?.Czekamy na wiecej Bartoszu!?

19tka Komety to 2". Długo się broniłem przed kostkami 50 mm, bo nie jestem do nich przekonany, no ale zobaczymy jak się ona spisze. 13tki Tropica chcę w tym roku mieć wszystkie ? Odpalę, sprawdzę i ocenię, która najlepsza. 

3 minuty temu, Mroczny napisał:

Galaxy to 50mm? hmm ciekawie to wygląda, podobno 2" komety są "jakotako" xd nagraj koniecznie bo filmy komety to kręcone sa piekarnikiem i nic tam nie widac xd

Tak, 50mm. Filmik mój na pewno będzie, ale PiroArt ma akurat filmik tej wyrzutni. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tym razem skromne zamówienie z BigFun. Przez pomyłkę zamówiłem Final Cake 2, bo zapomniałem że już taką mam ?

Kolejne zamówienie w drodze, a jeszcze jedno w planach.

2uejzug.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle kostek mieć to nie dziwie się,że można się pomylić?.Znowu konkrety i to zacne.I jeszcze te plany?.Całość to będzie zakrywać całą ścianę?.Czekam na kolejne paczki a potem na całość?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa sama w sobie i znów sporo nowości no panie Bartoszu szanuje bardzo za taki wybór kostek. ;)  filmików już nie mogę się doczekać będzie co podpatrywać hihi. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...