Skocz do zawartości

[piropiotr223] stuff na sylwka 2018/19 by TCPT!


piropiotr223

Rekomendowane odpowiedzi

Więc przyszła i kolej na mnie, tak późno w tym roku bo cały czas zachodziły duże zmiany w mojej tegorocznej kolekcji sylwestrowej :) Jako iż prowadzę kanał o tematyce pirotechnicznej na YouTube często dużo różnych rzeczy dochodzi to kolekcji ;) te produkty które są przedstawione na zdjęciu są już na 100% na Sylwestra. Planują jeszcze jedno zamówienie końcem listopada z jakąś wyrzutnią konkretniejsza, mocniejszą paczką petard i zestawem rakiet, do tego oczywiście ciekawsze pierdółki i zapalniki :) jest nieco więcej rzeczy niż wydaje się na zdjęciach ponieważ różności pirotechniczne są poupychane w innych paczkach żeby chociaż po części zmieściło mi się to do kartonu heh ? na dniach wlatuje filmik z dokładniejszym opisem.

091c1c4e9c79e004med.jpg

83bc28ef75363140.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie się działo sporo kostek to lubię ;) jak dla mnie bardzo dobry stuff, jedynie co bym jeszcze dodał to jakąś porządna kostke 30mm a najlepiej dwie. :P ale mimo to i tak już jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo panie :D Twoje stuffy są jak wino, z biegiem lat coraz lepsze :) Pięknie się zaczyna, a mając świadomość że to jeszcze nie wszystko i znając część Twoich planów, oczami wyobraźni już widzę, że szykuje się coś wyjątkowego. Twoja oryginalność i kreatywność nie znają granic, potrafisz wyczarować prawdziwe cuda w sposób, jakiego nikt by się nie spodziewał. W stuffie zdrowe proporcje, jest w punkt zabawy, wyrzutni "na rozgrzewkę" i bardzo fajne konkrety, w tym kaliber 50mm, o którym marzyłeś. Widać że wszystko komponujesz bardzo starannie, z dobrą koncepcją i smakiem, a każdy wybór jest przemyślany. Czekam na kolejne części, ale już widzę że ten Sylwester będzie dla Ciebie wyjątkowy. Chcę żebyś dobrze się bawił, był spełniony tym co przedsięwziąłeś i niezmiennie szczęśliwy swoją pasją, bo mało komu należy się to tak bardzo jak Tobie :) Wstrząśnij okolicą, tak żeby zarówno Twoi widzowie, sąsiedzi jak również somsiedzi byli pod wrażeniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem Cię od tej strony. Zorganizowałeś orkiestrę jak na Niepodległość. Już widzę jak wszyscy na forum odpalają YouTube, żeby zobaczyć jak ten cały A First Class strzela. Jest też coś w układzie FAN: Spherix - ta nazwa często przewija się w dyskusjach, nie zgadłbym, że to od Piromaxa. Dosyć wyważone proporcje pomiędzy ilością piro do zabawy a ciężkim kalibrem na efektowny finał.

Widzę, że w temacie pisze parę osób z Małopolski, stąd też zapraszam do tematu Sylwek w Tarnowie 2018.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mantis napisał:

Nie znałem Cię od tej strony. Zorganizowałeś orkiestrę jak na Niepodległość. Już widzę jak wszyscy na forum odpalają YouTube, żeby zobaczyć jak ten cały A First Class strzela. Jest też coś w układzie FAN: Spherix - ta nazwa często przewija się w dyskusjach, nie zgadłbym, że to od Piromaxa. Dosyć wyważone proporcje pomiędzy ilością piro do zabawy a ciężkim kalibrem na efektowny finał.

Widzę, że w temacie pisze parę osób z Małopolski, stąd też zapraszam do tematu Sylwek w Tarnowie 2018.

Mam nadzieję że sylwester w Tarnowie wspaniale Wam się uda, ale niestety muszę również oznajmić że konkurencja nieco niżej na mapie nie będzie nic gorsza ;)

Dnia 10.11.2018 o 14:52, k4n4li4 napisał:

Ogólnie fajnie ale tak jak wyżej bym dał jakąś 30mm. First class A w miarę.

 

Dnia 10.11.2018 o 13:19, Kamil911 napisał:

Będzie się działo sporo kostek to lubię ;) jak dla mnie bardzo dobry stuff, jedynie co bym jeszcze dodał to jakąś porządna kostke 30mm a najlepiej dwie. :P ale mimo to i tak już jest bardzo dobrze.

Będzie będzie :D Zresztą jeżeli taki jeden plan wypali to to jest naprawdę dopiero początek (który i tak jest lepszy od wszystkich moich stuffów ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo tego...Widze trochę masz kostek do sprawdzenia?...Bardzo ładną wizualnie kątowka.Dużo rzeczy ma rozgrzewkę...Z roku na rok coraz bardziej zaskakujesz Piotrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Sylwestra odbędzie się wspólnie z pewną osobą to to nie jest nawet połowa :D jak na razie wleciał odcinek na YT jeżeli kogoś by interesowały konkretniejsze produkty ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piesek xD

Najbardziej ciekawią mnie Signalosy 3.0. Z racą czy bez? Będą też w stuffie u Mantisa.

Freaky Flyers? Wygląda oldschoolowo, ciekawe jaki efekt mają te rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2018 o 12:47, k4n4li4 napisał:

Jak szaleć to szaleć, zabawy i huku na pewno ci nie zabraknie

Oj napewno nie :P

 

18 godzin temu, endriu123457 napisał:

Noo panie piękna paczuszka dopełnia twój stuff kolejnymi fajnymi produktami z mega wielkim efektem !

Dnia 27.11.2018 o 12:51, damian7878 napisał:

Ciekawe rzeczy do pobawienia sie przed godzina 0.00.Nabralem smaka na te artykuły różne i rakiety?

Oj nie dziwię się, bardzo polecam jakieś ciekawe pierdół ki, o wiele ciekawsza i milsza zabawa niż tylko samymi petardami i efektami  :D

Kilka kosteczek też wpadło, fire story mega mnie zauroczyła :D Dzięki ;)

15 godzin temu, mantis napisał:

Piesek xD

Najbardziej ciekawią mnie Signalosy 3.0. Z racą czy bez? Będą też w stuffie u Mantisa.

Freaky Flyers? Wygląda oldschoolowo, ciekawe jaki efekt mają te rakiety.

Tak, z czerwoną racą i tytanem podobno, wkrótce kilka przetestuję :) Rakietki już zabytkowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za te pieniądze to udało ci się kupić całkiem dużo fajnych produktów są pirobajery ale i też coś z ładnym efektem na niebie mam na myśli Fire Story oraz zestaw BigParty a nawet masz rzymiaki i to nie byle jakie. ! Ładny stuff zdecydowanie przebiłeś poprzednie lata. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Także plany się nie zmieniły a myślę że suff najlepszy w moim życiu i rozwalił zupełnie system :D

 

fe498647d0e7fe40med.jpg

f6800ecb24f33377med.jpg

7285b04b64489657med.jpg

375d50a09d329d46med.jpg

Zdjęcia słabe bo kamerką szerokokątną starą xiaomi robuoną, nie widać tego ogromu, ponad 300kg towaru bo sylwester razem z ITPassion :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...