Skocz do zawartości

[Gerlach] Skromnie na 2019/19


Gerlach

Rekomendowane odpowiedzi

Tak prezentuje się mój stuff na sylwestra 18/19. Hi-tec i Arctic w gratisie za co bardzo dziękuje :) Nie wiem czy jeszcze coś dojdzie, ponieważ w tym roku sylwester na wyjeździe :)

Paczka ze sklepu Piroart :fireworks:

IMG_20181107_121153.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromnie ale bardzo efektownie widzę że postawiłeś na efekty i wybrałeś kostki o kalibrze 25mm świetny kompromis mięczy 30 a 20 mm naprawdę :) mi się podoba jest i Viserion na sam finał który cały czas trzyma poziom fajny stuff bez zbędnych dupereli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ci wyszło za całość? Ja w tym roku planuje coś podobnego, skromnie ale bez zbędnych 'pierdół', które zawsze i tak kupuje a potem narzekam, że zamiast tego mogłem 1 kostkę dobrać :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kategorii cenowej naprawde super wyrzutnie☺.Wiem,ze kazdy ma swoje zdanie,ale Viserion ktora odpalilem rok temu byla lepsza od wiekszej polowy duzych wyrzutni kalibru 1,2 ktore mialem...Rozbryzgi wrecz gigantyczne,przepiękne...Kosteczki od pyro moravi tez sa sa super...Wirtuozernie wygladaja na filmikach...Mowisz,ze niewiadomo czy dojdzie cos...Stawiam,ze dojdzie bo wczesnie jeszcze jest i na pewno cos Ci wpadnie w oko??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za taką cenę to powiem że konkretnie i różnorodnie! Wyrzutnie się super prezentują, dadzą efekt, nie zawiedziesz się na nich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała paczka a cieszy. :) Widać że nastawiłeś się głównie na emitery czyli huk ale dobrze że się zaopatrzyłeś w moździerz i to nie byle jaki ten z Triplexa ma bardzo dobre efekty i dobrą cene widzę też cyrkoblice Funke też są ciekawe myślę że będziesz z nich także zadowolony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te cyrkoblice widziałem tylko na YT i chciałem zobaczyć na żywo :)  Moździerz musiał być, a petardy do zabawy :) Będzie jeszcze jedna paczka :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, damian7878 napisał:

No no...Moździerz nie wiem jak ale zdobyles?...Gdzie kupowales?

Moździerz z PiroPolska. Drogi, ale mam nadzieje, że warto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i kolejna paczuszka u mnie. Zamówień już nie będzie, ale przewidziana jest jakaś kostka z marketów. Wstawie zdjęcie całości bliżej sylwestra :) Moździerze kupione na promocji :)

IMG_20181127_224628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie w sam raz do zabawy.Przez swoje życie przetestowalem wszystkie moździerze od tripleksa jakie tylko byly prócz Specjalisty.Nie mialem zastrzeżeń do choćby jednego.Te ktore masz też mi sie podobaly i nie mialem zawodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak prezentuje się całość na ten rok. Miało być jeszcze zamówienie, ale rezygnuje z powodu sylwestra na wyjeździe. Możliwe że dojdzie jeszcze coś z marketów :)

IMG_20181130_114518.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kamil911 napisał:

Na bogato :) sporo tego masz  osobiście to zamieniłbym jeden z tych moździerzy na kostkę ale ja to ja świetny stuff. ;)

Doszedłem do tego samego wniosku, ale nie wykluczam jeszcze kosteczki z jakiegoś marketu. Czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście podoba, masz i zabawę i efekty na północ, jak dla mnie jakaś 30mm jeszcze do kompletu i by było prima sort ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...