Skocz do zawartości

[Thexilo] Stuff 2018/2019


Thexilo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jestem nowy na forum, od paru lat robię sobie mini pokaziki dla znajomych na sylwestra,w tym roku znalazłem to forum i ten dział, to postanowiłem się pochwalić co do tej pory udało mi się zgromadzić ;)

Póki co jest to:

New Altitude B - PS15257,

 

Pyromoravia Dragon - Lipiec - PMB49G,

Pyromoravia Dragon - Grudzień - PMB49L,

Svea Broadway 289F,

Piromax PXB3914 Crater,

Piromax Titanium Salute PXB2113,

Svea GOLDEN GLORY 262-1,

Viva JOKKER VA8492501,

2x Jorge JW06 Kasjopeja.

W tym tygodniu ma do mnie dotrzeć jeszcze mała paczuszka od Piroart.pl,więc zaktualizuje temat ;)

 

45279175_259844561394796_3266180014218936320_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek bardzo fajnie się to prezentuje! Mam nadzieję, że Crater ode mnie pokaże klasę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy się uczepił Svei i Vivy,że badziewie, nie wiem kupiłem z ciekawości, bo na filmikach wyglądały w miarę spoko i chciałem wypróbować piro od innych importerów tez, przekonam się na sylwestra czy faktycznie takie słabe są ;) A co do cratera, właśnie na to liczę, że zrobi robotę, bo to moja kostka finałowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizuje temat! :)

Tak jak pisałem wcześniej czekałem na paczkę od Piroart.pl! Dziś do mnie dotarła, to przedstawiam zawartość:

PS5 Shark,

TXF440 Stroboskop 60 sek,

Zapalniczka żarowa Dum Bum,

2x PXB3613 Fireball XXL,

TXB023 Sorbet,

JW2039 Eden,

PXB3503 Pro Fire Orange,

w tym 2 super gratisy(za które bardzo serdecznie dziękuję Piroart.pl!:)

SM9881 Hi-Tec  JORGE,

JW14 ARCTIC  JORGE.

Na ten miesiąc to wszystko(chyba,że mnie coś skusi w czarny piątek), a w przyszłym miesiącu pewnie coś z marketów jeszcze wskoczy :)

POZDRAWIAM! :)

 

45726666_1989654267748283_2701825752520720384_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff w moim stylu ktory preferuje od kilku lat czyli kilkanaście konkretów z mala ilością niedużych wyrzutni.Potrzebujesz jeszcze tylko czegoś na rozkrecenie zabawy...Jakies fontanny czy rzymiaki,moze pomyśl o rakietach.Co do kostek...Super,że wymieszałaś producentami.Crater,hit 2017 z tego co mi wiadomo mimo,ze krotki czas trwania zauroczy ogladajacych z pewnoscia...Blasku nadaje jeszxze kaliber 2 i fajne 49tki...Pro fire tez dziala bez zarzutu?...Jeden z lepszych stuffow ulozonych z głową.Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze pewnie kilka małych wyrzutni wskoczy, wulkany pewnie też tylko pierwsze muszę znaleźć coś konkretnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Thexilo napisał:

No jeszcze pewnie kilka małych wyrzutni wskoczy, wulkany pewnie też tylko pierwsze muszę znaleźć coś konkretnego ;)

może to
https://www.arkafajerwerki.pl/product-pol-1114-Fontanna-Silver-Silk-UB0241B.html

https://www.arkafajerwerki.pl/product-pol-1115-Fontanna-White-Chrys-UB0241C.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, widzę że stawiasz na same wyrzutnie, masz kilka mniejszych na rozkręcenie atmosfery i też dobre walnięcie na koniec :D Tak jak mówiłeś jeszcze jakieś fontanny i będzie miód, ja bym z swojej strony dorzucił jeszcze kilka bajerów typu rzymskie ognie, jakieś petardki by było cię nie tylko widać ale i słychać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czas na kolejna małą aktualizacje :D

Poszedłem za radami forumowiczów i kupiłem coś na początek pokazu :D

 

Tak więc z Piroart.pl mam:

Panta PPB49200 oraz TK21 Thunder King 1.0

Początkiem miesiąca robiłem też małe zamówienie na Piropolska.pl, głównie jakieś bączki i motyle dla dzieciaków do zabawy, ale dla siebie też coś wziąłem a mianowicie:

Wulkan Crackling Jorge FC8004,Wulkan Colour FC8003 Jorge oraz 2 race stroboskopowe czerwoną i białą TXF839,TXF239.

Póki co wszystko jeszcze mam w planach 1  wyrzutnie tylko, chyba że coś się pozmienia w mojej głowie ;)

Pozdrawiam!

 

 

46522676_260470381305761_480142425608683520_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję! :D pierwszy raz tyle wyrzutni będę łączył, mam nadzieje że niczego nie spieprzę, na pewno jeszcze o rady będę pytał forumowiczów żeby wszystko było dobrze zrobione, tak jak to sobie w głowie wymyśliłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie 5

Wulkany 6

Emitery dźwięku: 5

Artykuły różne 5

Podsumowanie: poszedłeś w klasyki :) Stawiasz na efekt i jakość i to się ceni. Jednak nie miałbym nic przeciwko, gdyby doszło kilka paczek emiterów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z emiterów mam tylko PS5 Shark  oraz TB5 Tuono Blue 5(nie ma na fotce), a to tylko dlatego, że ciekawiło mnie czy jest między nimi jakaś różnica prócz opakowania ;) Ogólnie petardy/emitery mi się szybko nudzą,dlatego nie kupuje zbyt wiele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! ostatnie zamówienie ze sklepów internetowych już do mnie dotarło, teraz zostają jakieś małe zakupy w marketach.

Tak więc nie były to zbyt duże zakupy,bo tylko 1 wyrzutnia, którą kupiłem w sklepie Piroart.eu a mianowicie Kometa P7575.

 

Kolejne aktualizacje końcem grudnia jak w marketach coś się pojawi! ;)

 

Pozdrawiam!

47373517_2381058088588908_8779809903540699136_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, k4n4li4 napisał:

I tak już masz niezły arsenał a jeszcze taka potężna wyrzutnia wpadła

Niezły??Ja bym nazwał to już genialnym stuffem?.Cudowne wyrzutnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...