Skocz do zawartości

[Luk2583] Stuff na sylwka 18/19r.


luk2583

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dawno mnie tu nie było ale zaczyna się i u mnie dziać, właśnie przyszła pierwsza paczka z piroartu, dzięki za miły gratis w postaci hi-teca. 

 

Oprócz tego co na zdjęciu mam jeszcze 

-Jw49

- Tectonic

-2x xextreme 

Niestety nie posiadam zdjęcia. 

IMG_20181031_065449.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz starego hi-teca kolego z czasów PRL także przemyśl czy warto odpalać ^^. Ogólnie eleganckie kosteczki sorbet na 100% cię zadowoli w moim stuffie również w tym roku się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva mnie poprostu zaciekawiła, lubię sprawdzać firmy których jeszcze nie miałem dlatego kupiłem jedna mała wyrzutnie na test ?  W listopadzie zamawiam następne piro, mam nadzieję większą ilość niż teraz ale to się okaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ładnie na niebie. Zastanawiałem się nad Ariesem jednak z niego zrezygnowałem na rzecz Funke - zobaczymy co ta firma potrafi. U mnie w poście część pierwsza już rozpakowana, a już niedługo kolejna paczka :)

PS. Widzę, że w tym roku Gliwice będą trzęsły okolicą :) i nie będę sam z większym arsenałem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Musze pochwalić za dobór wyrzutni.Fajnie wybrałeś.Należysz do kolejnych osob testujacych Pantę.Coraz wiecej ich?.Sorbet zrobi różnicę?.Zazdroszcze gwizdkow...Potrafia zrobić zamieszanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i do mnie dzisiaj dotarła paczka z piroart.eu z miłym gratisem za co dziękuję ?

Jako gratis otrzymałem wyrzutnie Nile z Komety. 

IMG_20181123_161151.jpg

IMG_20181123_161217.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, wiele wyrzutni jest mało znanych, widzę też te "zabytkowe", które na pewno sprawią że Sylwester będzie szczególnie interesujący. Do tego te rakiety :) Bardzo mi się podoba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo różnorodny rodzaj kostek,który  mi sie mega podoba. Cos jeszcze dojdzie czy to juz koniec twoich zakupów? Co do MC2 planujesz 3 na raz odpalic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KrychFire napisał:

Bardzo różnorodny rodzaj kostek,który  mi sie mega podoba. Cos jeszcze dojdzie czy to juz koniec twoich zakupów? Co do MC2 planujesz 3 na raz odpalic?

Mam w planach jeszcze jedne zamówienie zrobić w grudniu i ew. Coś w marketach kupić o ile będzie coś ciekawego ? MC2 mam w planach odpalić wszystkie 3 na raz w układzie fan, a dlatego MC2 gdyż maja efekt komet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne kosteczki zakupiłeś.Iealnie wybrales w przedziale cenowym.Na ten moment nie widze lepszych w kwocie ok 30zl  od 16stek z Pyromoravi.Final Cake 1 czesto jest w stuffach zauważylem.Zaczynam zalowac,ze kej nie kupilem?.Ciekawe jak wypadnie ta 19stka od Panty.Niezly pomysl z tym polaxzeniem macrokosmosow...Na pewno zrobi duzo wieksze wrazenie bo jest troche mozolna jak dla mnie....Co 2 strzal to croseta...Kiedy naleci na crosete efekt 2 wyrzutni powinno byc duzo ladniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie 4

Rakiety 4+

Ogólna ocena: kolejny użytkownik, który stawia na klasyki z domieszką nowości. MC II mi się osobiście nie podoba i zaniża ocenę. Hi-Tec na NWP? Nie ma podstawki jak JW90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo kostek strasznie mieszany trochę małych kostek i trochę dużych stuff dobrze się prezentuje.  :) ładnie to już wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, endriu123457 napisał:

Stuff kozaczek mega max.. wyrzutnie rewelacja... stara już niestety troszke słaba jw90..   zazdroszcze wyrzutni aries :D

Liczę się z tym że jw90 może być słaba, ale jednak jw90 to wspomnienia z dawnych lat i postanowiłem że muszę ją mieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że luk szalejesz w tym roku. Naprawdę ciekawy i zróżnicowany stuff. Mam nadzieję, że będzie ci dobrze służył. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odmienne kompletnie wyrzutnie tersz zakupiłeś?.Nie widziane w stuffach właściwie?.Zestaw piro klasa sama w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...