Skocz do zawartości

Fajerwerkowe memy


Gość DreSzCzyK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Jorge podczas pierwszych testów rakiet Diabolo [koloryzowane]

Trochę historii :D Początkowo rakiety te miały być wykorzystywane w przemyśle kosmicznym do wynoszenia sprzętu na orbitę lecz zrezygnowano z tego pomysłu po tym jak rakieta eksplodowała zaraz po starcie i pozostawiła na niebie efekt migotania, do tego dochodził nieprzemyślany system zapłonu silnika gdzie trzeba było wysyłać gościa z zapalniczką żeby odpalił lont co skutkowało kontuzjami XD Po tych incydentach Jorge przemianowało te rakiety na fajerwerki to tyle z historii :DD 

Tak jakoś mnie naszło na mema w nocy :D

42025498972_8720104d8a_o.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapanował chaos.Ludzie boją się jednego gościa o pseudonimie Farasz który rzuca z góry swoją amonicją którą ma na Sylwestra.Chodzi o bardzo popularne petardy picollo które używa sie też w celu odstraszania zwierząt.Oczywiście nie mogły one tak sobie wejść na rynek znając ich siłę.Dlatego testowalo je najlepsze wojsko w naszym kraju.Na szczęście udało sie ubłagać 3 kategorię dla tych mocnych petard.

z17819739V,Spacer-po-Nowej-Pradze-z-udzialem-prezydent-Hanny-.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice na całym świecie są często dręczeni pytaniem, skąd się wzięły. Ja poszedłem krok dalej i zadałem sobie pytanie o to, skąd wzięli się najbardziej elitarni piromaniacy.

1z66us3.jpg

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...