Skocz do zawartości

[KrychFire] Stuff 2018/2019


KrychFire

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, endriu123457 napisał:

Oooo cieee panie ale będzie u ciebie hałaśliwie 4x TS zrobi wielkie ShOoOoW + zacne petardki....

Panie Andrzeju, 6 x TS a nie 4 :D Tak więc jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Sun Oct 28 2018 o 11:49, KrychFire napisał:

Tylko oddaj mi uzupełnioną ?!

 

W razie jakichkolwiek komplikacji, jego kostki które są w moim posiadaniu zostaną odinstalowanie z zawartości - w dodatku kilka razy więcej warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2018 o 17:30, Mroczny napisał:

Signaloski 3.0 ciekawe jak wypadają na tle 859 i fp3nwp...hmm, Dextrin pisał, że sa mocniejsze :D

Jak najbardziej polecam Emitery! Po wczorajszym teście moim zdaniem nie ma lepszy 3g :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dużo mniejszych ale świetnych kostek z dobrymi efektami, będzie sztos w połączeniu z endriu i pumexem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to kolejne i zarazem przedostatnie zakupy tegoroczne.

Wachlarz to TXC075 NWP

I Kostka to YW902

47689073_362570351159335_484024332155931

 

Mogę zdradzić,że to ostanie takie większe zakupy i została tylko paczka do zamówienia z petardami i różnymi pierdołami, która powinna się pojawić przed świętami.

 

Pozdro PiroManiacy! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten YHW902 robi wrażenie ;) mega konkretny stuff bez pitu pitu :P wierzę że wasza ekipa rozwali system w Bydgoszczy ponownie.. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Ciekawe jak będzie z tymi twoimi TITANIUM SALUTE.

Podobno cała partia z tego roku jest wadliwa. No może nie tak bardzo wadliwa jak specyficzna. Strzela po prostu dużo szybciej.

Jeden ze sklepów wysyłał mi maila, że mogę zwrócić te kostki na ich koszt bo nie dają gwarancji co z nich będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, FANATYK napisał:

Ciekawe jak będzie z tymi twoimi TITANIUM SALUTE.

Podobno cała partia z tego roku jest wadliwa. No może nie tak bardzo wadliwa jak specyficzna. Strzela po prostu dużo szybciej.

Jeden ze sklepów wysyłał mi maila, że mogę zwrócić te kostki na ich koszt bo nie dają gwarancji co z nich będzie.

Również  jestem ciekawy  jak to z nimi wyjdzie,ale jeśli  strzela szybciej niż poprzednie  partie to nawet  mi na ręke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

 

wali to 5 sekund :D 

ale jak Ty masz 6 takich to może być całkiem ciekawie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dostawa na Sylwestrowy dzień i wieczór?..Przy tak potężnych wyrzutniach fajnie jest jak ktoś kupuje jeszcze coś do zabawy....Dla mnie glupie to jak ktos wydaje kolo przykladowo tysiaca a tam zam stek petard i 5 srednich wyrzutni ma wskrzyż?.Ty natomiast masz gigantyczny zestaw wyrzutni i te artykuły różne,petardy wygladaja tylko jak rozgrzewka na lotnisku przy dalekim i długim wypadzie w kosmos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, damian7878 napisał:

Teraz dostawa na Sylwestrowy dzień i wieczór?..Przy tak potężnych wyrzutniach fajnie jest jak ktoś kupuje jeszcze coś do zabawy....Dla mnie glupie to jak ktos wydaje kolo przykladowo tysiaca a tam zam stek petard i 5 srednich wyrzutni ma wskrzyż?.Ty natomiast masz gigantyczny zestaw wyrzutni i te artykuły różne,petardy wygladaja tylko jak rozgrzewka na lotnisku przy dalekim i długim wypadzie w kosmos?

tysiąc czy dwa i ani jednej wyrzutni porządnej tylko same pierdoły, mnie to wkurza jak widzę takie stuffy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, Bartekeuro napisał:

Podaj mi symbol tej Techno House :)

PM2331 tak trudno sprawdzić ??

13 godzin temu, Bartekeuro napisał:

Podaj mi symbol tej Techno House :)

PM2331 tak trudno sprawdzić ??

13 godzin temu, Bartekeuro napisał:

Podaj mi symbol tej Techno House :)

PM2331 tak trudno sprawdzić ??

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...