Skocz do zawartości

[KrychFire] Stuff 2018/2019


KrychFire

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie PiroManiacy! 

Z racji tego,że sylwester tuż tuż postanowiłem założyć temat. W tym roku również wraz z "Pyro e-kipa" czyli PuMeXem i Endriu spędzamy po raz drugi sylwester. Oczekujcie na mega uderzenie!!! 

No to czas przyszedł pokazać wam moje pierwsze zdobycze.

43731769_1901312059961098_88518696966018

 

Co do Hi-teca otrzymałem go od PiroArtu w gratisie, dziękuje za mega miłą niespodzianke! Hi-tec nie zostanie odpalony, gdyż leci na półeczkę starej legendarnej pirotechniki.

 

 

Plus rolka QM:

44893942_1901311993294438_62501115152323

 

Czy planujemy w tym roku pokaz? Raczej nie, stawiamy na zabawę jak i na różne projekty.

Zapraszam do komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kamil911 napisał:

Elegancko bardzo fajne kosteczki wybrałeś ;) mam tylko jedno pytanie ile za to dałeś ? ;)  aa... i czekam na więcej ! :D 

Za całość w granicach 600 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozackie kostki. I widze ze tez dostales rarytasik w postaci legendarnej pirotechniki. Z tego co widac piroart bardzo pozytywnie zaskakuje nas w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mpiwowski napisał:

Piroart zawsze zaskakuje pozytywnie :P

No tak ;) ale gdy otwarlem paczke i zobaczylem male legendarne wyrzutnie, ucieszylem sie bardziej niz gdyby tam byl gratisowy crater lub centaurus z panty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze juz zanikaja powoli standardy od Triplexa czy Jorga...Coraz to nowsze i mniej znane kostki w stuffach...Piękne zakupy.Czekamy na wiecej?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancki stuff zobaczymy czy jw98 da radę czy nie.... :D ombre rosse tez jestem ciekawy jak i tropic pro co pokażą no nic za równiutkie 2 miesiące się o tym przekonamy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to czas na małą aktualizacje ?

46521419_1937043553054615_64506201779554

 

Kosteczki oczywiście zakupione na PiroArcie, trzy małe wyrzutnie po prawej stronie otrzymałem gratis. Dzięki PiroArt!

 

A już niebawem kolejna aktualizacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, konkretne wyrzutnie zakupiles, ciekawe jak final cakei się spisza, sam kupiłem finał cake tylko że jedynkę, a Ty tu masz 3 czwórki, super, z niecierpliwością czekam na dalsze zakupy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdziwy kunszt :) Wybrałeś chyba jedne z najlepszych wyrzutni w swojej klasie, efekty będą wzajemnie się uzupełniać i pokaz uda się znakomicie. Nie ulega mojej wątpliwości że to jeden z najlepszych zakupów, widać że każdy wybór był przemyślany i wszystko dopiąłeś na ostatni guzik. Dla mnie bomba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kolejną osoba ktora musi Cie pochwalić...Wybrales eleganckie wyrzutnie ktore jak pokazuja filmiki musza robić wrażenie...Super konkrety!Nie moge doczekać sie kolejnej aktualizacji☺☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie 4+

Ogólna ocena: rzadkie u innych użytkowników forum wyrzutnie, mądrze przemyślane. Też się zastanawiałem nad zakupem P7626, ale zrezygnowałem (za dużo brokatu byłoby na niebie). Czekam na więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...