Skocz do zawartości
  • 0

Czarny piątek...


Piotrek007

Pytanie

Witam. Czy macie jakieś info co do czarnego piątku. Jakie sklepy się szykują? I czego się można spodziewać. Może ktoś pamięta jak było rok temu. Gdzie najlepiej było uderzyć na zakupy. Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
5 godzin temu, Piotrek007 napisał:

Witam. Czy macie jakieś info co do czarnego piątku. Jakie sklepy się szykują? I czego się można spodziewać. Może ktoś pamięta jak było rok temu. Gdzie najlepiej było uderzyć na zakupy. Pozdrawiam 

Z tego co pamiętam to najbardziej korzystna oferta w poprzednim roku znajdowała się na BigFun. :) ale kto wie być może tym razem pałeczke przejmie inny sklep. ;) tak jak piszą poprzednicy trzeba jeszcze poczekać bo z pewnością każdy sklep dołączy się do tego zdarzenia pytanie tylko jaki sklep będzie dominował ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, Kamil911 napisał:

Z tego co pamiętam to najbardziej korzystna oferta w poprzednim roku znajdowała się na BigFun. :) ale kto wie być może tym razem pałeczke przejmie inny sklep. ;) tak jak piszą poprzednicy trzeba jeszcze poczekać bo z pewnością każdy sklep dołączy się do tego zdarzenia pytanie tylko jaki sklep będzie dominował ofertą.

A rok temu były obniżki cen czy dobieranie w gratisach? Bo obecnie niektóre sklepy maja jakieś chore ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
23 minuty temu, Piotrek007 napisał:

A rok temu były obniżki cen czy dobieranie w gratisach? Bo obecnie niektóre sklepy maja jakieś chore ceny. 

Obniżki cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z dosyć pewnego źródła z facebooka słyszałem, że PiroPolska coś będą starać się organizować :) Czekam również i jestem ciekaw jakie obniżki były w tamtym roku średnio ile %? Pamięta ktoś może? Bo niestety w tamtym roku przespałem Black Friday! W tym roku postaram się nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość martinator5608
13 minut temu, Mouthes napisał:

Z dosyć pewnego źródła z facebooka słyszałem, że PiroPolska coś będą starać się organizować :) Czekam również i jestem ciekaw jakie obniżki były w tamtym roku średnio ile %? Pamięta ktoś może? Bo niestety w tamtym roku przespałem Black Friday! W tym roku postaram się nie :D

Hehe, będą sklepy co dziwnym trafem podniosą ceny o x % i potem niby będzie black friday przecena xD. A inne sklepy dadzą rzeczywisty rabat który myślę że nie przekroczy 25% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uuuu a to sknerusy.....

Z tym podwyższeniem cen to i ja zauważyłem a pozniej wielki napis wyprzedaz albo promocja. 

Taniefajerwerki miały chyba do 40%  gratisów. Ale cenowo u innych wychodzilo lepiej nawet bez gratisów oczywiście w zależności jakie piro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie a jak radzicie bo w tym roku wracam do świętowania sylwestra jak za starych dobrych czasów i mam na to ok. 600zł. Jak to wyglądało lata wstecz?


Najlepiej kupować teraz, czy może koniec listopada początek grudnia. Ceny lekko jeszcze zejdą w dół a może pójdą w górę i własnie lepiej teraz kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym czekał na czarny piątek. Kupisz teraz a jak się okaże, że na czarny piątek będą promocje to będzie ból d*py.

Piro nie zabraknie na pewno a i importerzy szykują sporo nowości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tamtym roku ceny byly dużo niższe i 35-40% obniżki w sklepach...W tym roku ceny wyższe i jakoś też  nie wierze,że będą takie przecenki w czarny piatek...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To bylo do przewidzenia...Te wszystkie promocje w sklepach internetowych w ostatnich latach robione byly temu by pozbyc sie zalegajacego towaru...Mowie tu o produktach bez CE...Jakos sie trzeba bylo pozbyc ich bo procedury to procedury....Teraz kiedy juz sklepy nie maja produktow bez certyfikatu nie spiesza sie z pozbyciem sie towaru...

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...