Skocz do zawartości

[PIROROOKIE] Częściowy STUFF na Sylwestra 2018/2019


PIROROOKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Daj troche fontann?.Uwielbiam je,ale wole jednak na co innego kasę przeznaczyc w tej branży.W życiu tyle fontanni wulkanów nie widziałem...Rzymiaków chyba też...Co do wyrzutni...Ilość miażdżąca.Konkretów mało,ale ogrom wyrzutni robi wrażenie...Tak sie zastanawiam...Po co Ci tyle takich samych kostek?Na rynku aż święci się wyborem a ty tak jakoś jakbyś nie wiedział?.Na poczatku pomyślałem,że na handel,ale zaprzeczyles,spoko.Hmm ale wyglada mi to na chec zrobienia pokazu..Będzie pokaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie pokaz  chcę aby niebo było pokryte na różnych wysokościach , od fontann na ziemi do 80 metrów na niebie ,z rzymiaków od Komety wyjdzie 400 strzałowa kątówka 25mm nie wspomnę  o No Limits

Z doświadczenia wiem że 2 lub 3 dobre wyrzutnie 20 mm / 25 mm  robią lepszy pokaz niż  nie jedna 50 mm . wyrzutnie dlatego się powtarzają ponieważ chcę rozciągnąć pokaz na około 30 m zaczynając od zewnątrz aż  do środka tak do 10 minut .  Te wszystkie pierdoły typu petardy, cyrkoblitze ,kulki , bączki , motyle to gratisy [ nie mają co dawać ]

Właśnie dotarły bardzo fajne rakiety od Pyro Moravii

IMG_20181023_172234.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne rakiety kupileś...Co do pokazu...Z opisu planów wynika,ze może to być jeden z ciekawszych i piekniejszych pokazow jakie robia forumowicze?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ooo cie panie ale dużo pirotechniki zakupiłeś... kostki zrobią mega wielkie pierdzielnięcie jak je połączysz razem bo chyba tych samych kostek nie będziesz odpalał pojedyńczo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, endriu123457 napisał:

Ooo cie panie ale dużo pirotechniki zakupiłeś... kostki zrobią mega wielkie pierdzielnięcie jak je połączysz razem bo chyba tych samych kostek nie będziesz odpalał pojedyńczo ?

Planuje połączyć wszystko aby pokaz trwał około 10 minut , chodzi oto aby to było z sensem a nie odpalanie na pałę jak leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mouthes napisał:

Łoooo Panie, ilościowo miód "Przed nami cała noc" Braknie ci nocy by to wystrzelić :D

To jeszcze nie wszystko ,planuje rozpalić niebo na co najmniej 10 minut .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z tymi rakietami Sky Burners mam nadzieję że zdasz relacje bądź nagrasz jakie filmy bo to niezła gratka. :) trochę tego masz nie da się ukryć zabawy będzie mnóstwo do samej północy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...