Skocz do zawartości

[Kamil911] Stuff 2018/2019


Kamil911

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, mantis napisał:

Wyrzutnie z PyroMoravia i Triplexa rarytaski. Co do petard sporo emiterów, Screamy robią robotę miałem kiedyś 5s, najgłośniejsze co było mi dane odpalać. 

Rakiety Alcor zostały już okrzyknięte najlepszymi cena/jakość, zresztą widziałem testy na kanale Machonego -  tak, odtąd jak na shoutboxie znalazły się przeprosiny, można oficjalnie pisać pełną nazwę. Czesi zdominowali polskich importerów w górnej półce, nie tylko w rakietach.

Niektórym te pozostałości FP3, Sharków, DumBumów, Signalosów wystarczyłyby na następnego Sylwka bez dokupowania xD

Dziękuje za miłe słowa. :) to jeszcze nie wszystko,na dniach pojawi się kilka bardzo istotnych kostek. ;) No nie stety jak widać petardy/emitery leżą tak z roku na rok od 3 lat mam problem z wystrzelaniem wszystkich petard być może ten sylwester to zmieni po prostu czuję że petardy już mnie tak nie rajcują jak za młodych lat staram się ograniczyć kupno ich do minimum ale i tak zawsze wychodzi inaczej chyba pozostał mi sam sentyment do ich posiadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: Więcej konkretów zakupy robiłem w sklepie PiroArt.eu  paka za 500 zł 

PS. Nie zwalniam tempa :) coś jeszcze wpadnie ;) 

IMG_20181125_132455.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dobre zakupy. Jak już będziesz miał wszystko podlicz proszę ilość strzałów i gramaturę NEC - bo to już sporo kg z tego gram wyszło :DŻyczę udanej zabawy jeśli nadal planujesz wszystko odpalać osobno :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Piotrek007 napisał:

Oooo kula ale teraz dales..  piekne kosteczki. Czy to juz koniec?

Nie sądzę coś ciekawego wleci na dniach a zresztą.. do grudnia jeszcze sporo czasu.:)

39 minut temu, Rychu napisał:

Kolejne dobre zakupy. Jak już będziesz miał wszystko podlicz proszę ilość strzałów i gramaturę NEC - bo to już sporo kg z tego gram wyszło :DŻyczę udanej zabawy jeśli nadal planujesz wszystko odpalać osobno :) 

Według obliczeń wyszło 477 sh 30mm   oraz  80 sh 25mm oraz cała gramatura wszystkich kostek wynosi  10946 gram. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi po mnie który wziął Punk Rocka, liczę że ta kostka bardzo mocno pozytywnie zaskoczy. :D Ładny stuff !!

Hmm, też muszę wyliczyć gramaturę swoich w sumie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mpiwowski napisał:

Drugi po mnie który wziął Punk Rocka, liczę że ta kostka bardzo mocno pozytywnie zaskoczy. :D Ładny stuff !!

Dzięki ;) Wziełem ponieważ czymś się wyróżnia..  rzadkim efektem + ciekawym efektem miny z mieniącymi się czerwonymi gwiazdkami mam nadzieję że pokażę klasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kamil911 napisał:

Dzięki ;) Wziełem ponieważ czymś się wyróżnia..  rzadkim efektem + ciekawym efektem miny z mieniącymi się czerwonymi gwiazdkami mam nadzieję że pokażę klasę. 

Ja wziąłem pod kątem wyrazistości i jakości tego efektu na niebie w stosunku do jego wielkości. Patrząc po filmach palmy posiadające taki efekt z reguły są słabe w przeciwieństwie do Punk Rocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokiej jakości konkreciki.Grafitii to pewnie z tego samego kartona przyjedzie do mnie za 2-3 dni?.Porzadne zakupy.Nie ma slabizny...Efektowne i różnego efektu wyrzutnie.Zrobisz pogrom na niebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, k4n4li4 napisał:

O cię kurła panie ale rarytaski, pewnie od jarosława :)

Jak się bawić to się bawić ale bez przesady. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skromna paczka za jakieś 200 zł Aplauzy i Rzymiaki do postrzelania przed północą. :)Viserion i Fireball na 12. 

20181209_132700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kamil911 napisał:

Skromna paczka za jakieś 200 zł Aplauzy i Rzymiaki do postrzelania przed północą. :)Viserion i Fireball na 12. 

20181209_132700.jpg

Gdzie zamawiałeś tą paczkę ? :) Chodzi mi główne o te rzymaki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gerlach napisał:

Gdzie zamawiałeś tą paczkę ? :) Chodzi mi główne o te rzymaki 

Rzymiaki w PiroArt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre wyrzutnie i w istotny sposób powędrowały w grono tych powyżej...Taka 16tka super byla Ci potrzebna...A viserion to mega gratka...Cos fantastycznego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...