Skocz do zawartości

[Kamil911] Stuff 2018/2019


Kamil911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności ;) Jako że Sylwester zbliża się sporymi krokami postanowiłem że i ja wyciągnę kartony z piwnicy i wstawię swój skromny arsenał :) A więc jakie plany w tym roku?  w co idę ilość ,zabawa, a może jakość ?! dobre pytanie jako że w ubiegłym roku dostałem sporo nauczki idąc w rakiety w tym roku obejdzie się bez zbędnego gruzu po prostu stwierdziłem że już mnie to nie jara jak kilka lat wstecz  w moim stuffie na pewno  w tym roku idę w jakość ! czyli w większości kostki PyroMoravii oraz Triplexa jak to wyjdzie ? to się zobaczy ;) plan jest ułożony w głowie co zostanie zakupione ale to tajemnica obecnie jest to 50 %  całego stuffu zakupy robiłem głównie w sklepie PiroPolska  za całość dałem około 620/650 zł ?

 

ZDJĘCIE NR 1.jpg

ZDJĘCIA NR 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KaMMiL napisał:

Zapowiada sie ciekawie. Planujesz pokaz?

 

Nie planuje jak narazie.. Odpalanie wszystkiego na raz nie sprawia mi żadnej radości. ;) 

55 minut temu, k4n4li4 napisał:

Konkret zakupy ? czekam na więcej ?

Będzie.. spokojnie :) w listopadzie kolejna część. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamil911 napisał:

Nie planuje jak narazie.. Odpalanie wszystkiego na raz nie sprawia mi żadnej radości. ;) 

Będzie.. spokojnie :) w listopadzie kolejna część. 

 

 

 

Trzymam za słowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja: przyszła 2 z 3 paczek o wartości 380 zł z sklepu PiroPolska :) a tak prezentuje się zawartość głównie to rakiety do zabawy przed północą. ;) 

IMG_20181027_162531.thumb.jpg.fe8b48b2fc80ac135f8d81e81782d3e3.jpg

IMG_20181027_162700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Piękne rakiety :D, na pierwszy zdjęciu ta wyrzutnia wygląda jak jakaś mała wyrzuteńka 20mm haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, martinator5608 napisał:

Piękne rakiety :D, na pierwszy zdjęciu ta wyrzutnia wygląda jak jakaś mała wyrzuteńka 20mm haha

Dokładnie :P zestawy są gigantyczne i naprawdę robią wrażenie nie sądziłem że będą aż tak wysokie ! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hl1030 napisał:

Czy nie chodzi o efekt a nie wielkość zestawu?? :D

Bardziej wielkość zestawu.. :) chociaż i efekty są zacne. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszła do mnie ostatnia już paczka 3 z 3 na wystrzałową noc sylwestrową udało mi się skompletować cały wymarzony stuff więc nic już nie dojdzie. ;) Paczka ze sklepu PiroArt.eu za 600 zł. Wartość całego stuffu 1610 zł. 

Enjoy. ?

IMG_20181102_114041.thumb.jpg.6e982f49b4487d3193611c4503d7d572.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOOOW na prawdę jestem pod wrażeniem Sorbet spektrum rarytaski same w sobie do tego świetny hard-rock + rakiety kulowe które podobno są super extra...   tego hi-tec'a aż szkoda odpalać z tą niebieską starodawną etykietą gdzie za pare groszy można było kupić kostkę z pięknym bogatym efektem a nie jakieś  świecidełka gdzie efektu zbyt nie widać na niebie bo jest tak ubogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, endriu123457 napisał:

WOOOW na prawdę jestem pod wrażeniem Sorbet spektrum rarytaski same w sobie do tego świetny hard-rock + rakiety kulowe które podobno są super extra...   tego hi-tec'a aż szkoda odpalać z tą niebieską starodawną etykietą gdzie za pare groszy można było kupić kostkę z pięknym bogatym efektem a nie jakieś  świecidełka gdzie efektu zbyt nie widać na niebie bo jest tak ubogi.

Dzięki Andrzeju ;) wiesz, nie ma szelek 2" więc szelki na kiju muszą być. :P  Hi-Teca prawdopodobnie sobie zostawie i przeleży jeszcze rok albo poleci 11 listopada to się jeszcze zobaczy też mi go szkoda bo pamięta się tą starą poligrafie i ta niebieska folia na górze aż łezka się w oku kręci. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna paczka, nie widać że to tylko 600zł. Wygląda na dużo więcej. Szkoda tylko, że tak mało masz kostek PM tych 25sh 30mm bo to są jak Final Cake z Triplexa. Mam nadzieję, że strzelisz ładne show.  ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mpiwowski napisał:

Ładna paczka, nie widać że to tylko 600zł. Wygląda na dużo więcej. Szkoda tylko, że tak mało masz kostek PM tych 25sh 30mm bo to są jak Final Cake z Triplexa. Mam nadzieję, że strzelisz ładne show.  ?

Dzięki.☺️ Starałem się wybrać same kostki z najpiękniejszymi oraz różnymi efektami, i w miarę długo się utrzymującymi na niebie również mam taką nadzieję że będę najlepiej i najbardziej efektownie strzelał z całej okolicy. ;) w następnym roku myślę że będzie jeszcze więcej kostek  PM z serii  25 sh 30mm  jeśli tylko Hard Rock zrobi na mnie pozytywne wrażenie. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pyrofuntv napisał:

Gdzie kupiłeś tą od Komety?

Zależy o jaką ci chodzi czy o P7575 czy wyrzutnie LUUZ. ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu.Zestaw wystrzałowy.Sprawdzone wyrzutnie wymieszane z mniej znanymi.Ciekawy jestem tego hard-rocka...Powiem szczerze,ze jeszcze go nie widzialem wcześniej...Kibicuje by dal czadu...Spektrum i sorbet moge opisywac do rana w samych superlatywach?...Cos czuje Kamilu,ze jeszcze na mała paczuszke sie zdecydujesz?...Takie mam przeczucie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2018 o 00:28, damian7878 napisał:

Jestem pełen podziwu.Zestaw wystrzałowy.Sprawdzone wyrzutnie wymieszane z mniej znanymi.Ciekawy jestem tego hard-rocka...Powiem szczerze,ze jeszcze go nie widzialem wcześniej...Kibicuje by dal czadu...Spektrum i sorbet moge opisywac do rana w samych superlatywach?...Cos czuje Kamilu,ze jeszcze na mała paczuszke sie zdecydujesz?...Takie mam przeczucie? 

Tak właśnie doszła taka tam paczuszka do postrzelania przed północą za  76 zł z sklepu PiroPolska ;)  Idzie do mnie coś jeszcze ale co to będzie  to okaże się za parę dni. 

IMG_20181112_161520.jpg

 

Pozostałości z sylwestra 2017/2018. :) 

IMG_20181104_163725.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie z PyroMoravia i Triplexa rarytaski. Co do petard sporo emiterów, Screamy robią robotę miałem kiedyś 5s, najgłośniejsze co było mi dane odpalać. 

Rakiety Alcor zostały już okrzyknięte najlepszymi cena/jakość, zresztą widziałem testy na kanale Machonego -  tak, odtąd jak na shoutboxie znalazły się przeprosiny, można oficjalnie pisać pełną nazwę. Czesi zdominowali polskich importerów w górnej półce, nie tylko w rakietach.

Niektórym te pozostałości FP3, Sharków, DumBumów, Signalosów wystarczyłyby na następnego Sylwka bez dokupowania xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...