Skocz do zawartości

[Rychu] Stuff 2018/2019


Rychu

Rekomendowane odpowiedzi

W Planach były zakupy z PyroMoravi, Panty, Triplex'a oraz Jorge, ale pojawiły mi się możliwości tanich zakupów w Komecie. Ogólny plan to taki jak w poprzednim roku - pokaz :) Budżet - generalnie bez szaleństw. Myślę aby zamknąć się w podobnej kwocie jak w ubiegłym roku patrz foto. Do 1000zl

Edit.: Mała aktualizacja: IMG_20181027_095521.jpg.e773815d982c5fae4f699ce856ff522b.jpg

Obecnie prezentuje się tak... IMG_20181027_100036.jpg.c86107840cdc411e5674a2c64cbbe346.jpg

Aktualizacja - w wolnej chwili rozpakuję, w paczce m.in kalibry 50mm i wyrzutnie Funke

IMG_20181031_173822.jpg

W paczce było to:

IMG_20181101_062023.thumb.jpg.9c5988e67257d99867a723f16295fde8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Początek był skromny, teraz mamy listopad a ty  już masz sporo dobrego towaru :D Zobaczymy co jeszcze przygotujesz... do sylwestra zostało jeszcze trochę czasu ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Że też wcześniej tu nie zajrzałem.Genialne zakupy.Uwielbiam kątówki.Tak naprawde każda mi sie podobala ktora mialem.Ten szeroki obraz widowiska i czesto te cudne miny...Crump powinien przyćmić twoja okolice?.Widze,ze urozmaiciles stuff względem importerów?.Kostki godne zazdroszczenia i duzej pochwały w twoim kierunku?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rychu tak jak mówiłeś, Gliwice w tym roku też dobrze zatrzasa i Niebem i Ziemia, konkretne kostki bez zbędnego gruzu, bardzo mi się podoba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.11.2018 o 12:24, Mroczny napisał:

Początek był skromny, teraz mamy listopad a ty  już masz sporo dobrego towaru :D Zobaczymy co jeszcze przygotujesz... do sylwestra zostało jeszcze trochę czasu ^^

 

Na początku były projekty i plany, które się z biegiem czasu się zmieniały.

20 godzin temu, damian7878 napisał:

Że też wcześniej tu nie zajrzałem.Genialne zakupy.Uwielbiam kątówki.Tak naprawde każda mi sie podobala ktora mialem.Ten szeroki obraz widowiska i czesto te cudne miny...Crump powinien przyćmić twoja okolice?.Widze,ze urozmaiciles stuff względem importerów?.Kostki godne zazdroszczenia i duzej pochwały w twoim kierunku?.

Zapraszam częściej, może jeszcze się tu coś nowego pojawi. Też lubię pirotechnikę w układzie \|/ - to zrobi swoje :) choć w zeszłym roku Crump mnie nie powalił jakością ale zaskoczył rozmachem :D 10 strzałów w jednej serii zajmuje sporą cześć nieba :D Co do importerów to jak wyżej.. z przyczyn finansowych i stan magazynowy sklepów zakupy i plany modyfikuję na bieżąco.

19 godzin temu, piropiotr223 napisał:

Początek niepozorny a tu tak dołożyłeś do pieca :D Kostki prima sort, bardzo Ciekawa jest ta 50mm, interesujące jak wypadnie na żywo ;)

Do pieca to dołożę jak wszystko podłączę i odpalę, w tedy to się dopiero zrobi piekarnik :D i ciekawe czy zostanie siwo po pokazie :D - Też mnie ciekawi New Altitude A - PS15256 - jednak nie ukrywam, wolę układy \|/

9 godzin temu, luk2583 napisał:

Rychu tak jak mówiłeś, Gliwice w tym roku też dobrze zatrzasa i Niebem i Ziemia, konkretne kostki bez zbędnego gruzu, bardzo mi się podoba ?

Mam nadzieję, że nie tylko Gliwice. Na gruz jestem za stary ;) to już mnie nie bawi. Lubię konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co mam Ci powiedzieć, kupiłeś fajne i efektowne wyrzutnie, I i fan w połączeniu zrobią napewno dobra robotę i będziesz zadowolony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, luk2583 napisał:

Co mam Ci powiedzieć, kupiłeś fajne i efektowne wyrzutnie, I i fan w połączeniu zrobią napewno dobra robotę i będziesz zadowolony ?

Mam nadzieję, że nie tylko ja będę zadowolony z pokazu

9 minut temu, Kamil911 napisał:

Piękny zestaw rychu ;) pokażesz klase w okolicy :)

Dzięki, postaram się by tą klasę pokazać i by wszystko wyszło jak należy i odpali się bez większych przerw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega ściana.Fantastycznie to wygląda.Wyrzutnie naprawde robiace mega show na niebie i z pewnością zachwycą wszystkich oglądających?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podsumowanie:

Ilość strzałów: 943
Ilość prochu: 9597 gram
Czas pokazu: 600 sekund
Czas pokazu: 10 min 00 sek
Kaliber [cal]: 0,8" - 2"
Kaliber [mm]: 10 - 50
Klasa CE: F2, F3
Układ: /\ + | + \/ + \|/
Cena: 1600,24 zł

100312591_listaodpalania.thumb.jpg.febade7456c52445810c7aec41405a68.jpg

Szczęśliwego Nowego Roku! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Wszystko pięknie, ładnie, kozackie wyrzutnie.

ps. PS15256 to nie 50mm a 38mm

Przyznaję mój błąd. Dziękuję za zwrócenie uwagi i spostrzegawczość :)

14 minut temu, Kamil911 napisał:

Szykuje się piekny pokaz rychu baardzo mi się podoba twój stuff ;) Kibicuje z całych sił aby się udał. :)

Dziękuję. Jeśli się uda nagrać pokaz i będą zainteresowani będę mógł udostępnić film z pokazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...