Skocz do zawartości

TP4 Exploder 4


autostop95

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Mocne i głośne emitery.Przy ich obecnej cenie na rynku są to chyba najbardziej opłacalne petatdy.Wiele osób porównywało je do Crazy Robots-ów,rzeczywiście są podobne,raz lepiej wypadają CR a raz TP4,zależy od tego czy chińczyk dobrze posypał prochem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem słaby lont przy tym i długo się zapalały. Może słaba partia mi się trafiła. Wystarczy, że petardy poturlały się po ziemi i gasły. Huk za to dobry.

7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • mantis zmienił(a) tytuł na TP4 Exploder 4
  • 1 miesiąc temu...

Dziś byłem na pewnym targu koło piły. Miała pani na straganie explodery 4 cena kosmos 4 zeta za sztuke czyli 48 za paczke ,szczena opadła pytanie dlaczego tak drogo tak im nikt tego nie kupi , szkoda tyklo że ceny tak idą w góre,a za rok co będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na straganie 200% ceny "normalnej" to norma.Niestety ale takie są realia,wyrzutnie które kosztują po 10-13zł u handlarzy bywają nawet po 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Bartekeuro napisał:

90% ludzi i tak kupi :) Nawet w takiej cenie. Fajerwerki mają to do siebie, że ludzie kupują pod wpływem emocji i chwili.

Bo ludzie nie znaja cen. I dlatego kupują. Ja raz pojechałem na stragany i jak zobaczyłem to z uśmiechem odwrocilem sie i podziekowalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena absurdalna ja bym zrezygnował. :) ale handlarze rządzą się swoimi zasadami czyli.. zedrzeć z klienta ile tylko się da jeżeli produkt jest ciężko dostępny rzadki lub szczególnie rozchwytywany a jak dochodzi do tego sylwester to są to sensowne argumenty by podbijać cene hen wysoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
55 minut temu, Kamil911 napisał:

Ekstra petardy walą jak z armaty i ten piękny basior mmm...:wub: nic tylko brać. :)

Podpisuje się obiema rękoma. Pięknie wala. Brać puki sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2020 o 11:41, Michał Gursiel napisał:

Tuono Blue TB5 Są tanie i najgłośniejsze jakie słyszałem. od 17-30zł paczka 10 sztuk na internecie kupisz bez problemu trzeba dobrze szukać

 

Warte zakupu? Naprawdę przebijają EXPY4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...