Skocz do zawartości

[matikoksu] stuff 2018/2019


matikoksu

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, damian7878 napisał:

Ciekawe jaki konkret??

Moze nie bede pisal oficjalnie dopoki paczka nie przyjdzie ale pisalem juz o tym na chatboxie ;) jest to wyrzutnia ktora juz kiedys mialem (2016/17) i byla to moja najlepsza wyrzutnia do tej pory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, matikoksu napisał:

Moze nie bede pisal oficjalnie dopoki paczka nie przyjdzie ale pisalem juz o tym na chatboxie ;) jest to wyrzutnia ktora juz kiedys mialem (2016/17) i byla to moja najlepsza wyrzutnia do tej pory ;)

JW418? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, matikoksu napisał:

Jak tak to juz napisze ;) tak JW418 ?

Nono ładnie będzie :) Ciekawe co tam jeszcze w planach masz hmm?:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i plany legły w gruzach :( na achillesa mam im wyslac pozwolenie. Zniechęciłem się już do piro na ten rok. Szczerze mówiąc chcialem przebić poprzedni rok ale uznałem że to już i tak bez sensu. Nie mam nic do tego że ceny rosną ale jeśli wraz z tym spada jakość to nie ma sensu wydawać w tym roku 7k+. Mogę mieć za te pieniądze mnóstwo innych rzeczy które sprawią mi frajdę dłużej niż tylko 31 grudnia. Możecie mnie hejtować bo w końcu to forum dla pasjonatów piro, ale skoro mam wydać worek siana i zawieść się na efektach jak to było rok temu w niektórych przypadkach (zeppelin, jw415, jw49, rakiety absolut oraz bazooka) to mija się to z celem. Myślę że pokaz zrobię tylko z tego co mam do tej pory a w marketach wydam jeszcze max 400-500zl na cos do zabawy żeby jednak mieć frajdę bo o dobre efekty i tak coraz ciężej.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jednak nie moglem pogodzic sie z mysla ze w tym roku mam miec slaby stuff i jade jutro do grom zbiga oraz do tomaszka. Mam nadzieje ze kupie cos konkretnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff dobry, taki troche retro patrzac na te kosteczki z Jorge, których bardzo mało na forum. Jestem ciekawy jak wypadnie Panta :) Czekam na całość i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff na sterydach. Crater, Crump, nastawienie na jedno długie nocne strzelanie. To mi wygląda spokojnie na półtorej godziny odpalania.

Też będę miał Thunder Rockets. Szacunek ludzi saluty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość godna mega atencji.Aż zliczyć nie mogę wszystkich wyrzutni☺.Szacun za tyle kostek i taką liczbę konkretów.To co czechuje też ten stuff to uniwesalność.Mamy tu różny dobór producentów.Rożnego rodzaju efekty.Jestem bełen podziwu dla tego stuffu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder rockets tak mi sie rok temu spodobaly ze musialem w tym roku kupic 2 paczki. Dzieki tym rakietom zrozumialem ze salut na prawde potrafi zrobic wrazenie mimo ze nigdy wczesniej nie bylem do tego efektu przekonany. damian7878 tez to liczylem nawet kilka razy i wyszlo mi 42 wyrzutnie, tylko ciekawe czy ich jakosc bedzie dobra. A co do roznorodnosci to i tak mysle ze troche zawalilem sprawe bo chyba za malo katowek mam. Oby jeszcze dalo sie gdzies dorwac fajne katowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, matikoksu napisał:

Thunder rockets tak mi sie rok temu spodobaly ze musialem w tym roku kupic 2 paczki. Dzieki tym rakietom zrozumialem ze salut na prawde potrafi zrobic wrazenie mimo ze nigdy wczesniej nie bylem do tego efektu przekonany. damian7878 tez to liczylem nawet kilka razy i wyszlo mi 42 wyrzutnie, tylko ciekawe czy ich jakosc bedzie dobra. A co do roznorodnosci to i tak mysle ze troche zawalilem sprawe bo chyba za malo katowek mam. Oby jeszcze dalo sie gdzies dorwac fajne katowki.

Jr101 są słabe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mroczny napisał:

Jr101 są słabe ?

Ale mysle ze dosyc oplacalne ;) wole paczke jr101 niz 1szt. bazooki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, matikoksu napisał:

Ale mysle ze dosyc oplacalne ;) wole paczke jr101 niz 1szt. bazooki

mi chodziło o rakiety hukowe ? dopłacasz 20zł i masz jokery, kotre hukiem bija na glowe wszystko inne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mroczny napisał:

mi chodziło o rakiety hukowe ? dopłacasz 20zł i masz jokery, kotre hukiem bija na glowe wszystko inne

 

 

Co do huku to nie mam porownania bo nie widzialem tych jokerow na zywo ale jesli chodzi o wizualny efekt to z tego co widzialem na filmiku jokery nie maja srebrnego ogona ktory w jr101 bardzo mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, matikoksu napisał:

Co do huku to nie mam porownania bo nie widzialem tych jokerow na zywo ale jesli chodzi o wizualny efekt to z tego co widzialem na filmiku jokery nie maja srebrnego ogona ktory w jr101 bardzo mi sie podoba.

nie ma to jak kupowac rakiety dla ogona xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mroczny napisał:

nie ma to jak kupowac rakiety dla ogona xd

Masz na mysli cos konkretnego? Mam to odebrac jako hejt czy o co chodzi? Tak wlasnie podoba mi sie efekt srebrnego ogona przed salutem i tak samo moge powiedziec ze nie ma to jak kupowac wyrzutnie prawie 300 strzalow za 1600zl tylko dlatego ze to funke. Chyba lepiej ze wybralem tansze rakiety i do tego takie ktore lepiej mi sie podobaja. Poza tym skad wiesz ze mialem mozliwosc kupic te jokery? Bo nie widzialem ich w grom zbigu. A nawet gdyby byly to i tak wole jr101.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matikoksu napisał:

Masz na mysli cos konkretnego? Mam to odebrac jako hejt czy o co chodzi? Tak wlasnie podoba mi sie efekt srebrnego ogona przed salutem i tak samo moge powiedziec ze nie ma to jak kupowac wyrzutnie prawie 300 strzalow za 1600zl tylko dlatego ze to funke. Chyba lepiej ze wybralem tansze rakiety i do tego takie ktore lepiej mi sie podobaja. Poza tym skad wiesz ze mialem mozliwosc kupic te jokery? Bo nie widzialem ich w grom zbigu. A nawet gdyby byly to i tak wole jr101.

Nie kupiłem jej za 1600 bo to piroart doj**al sobie takie ceny... 50% przebitki fajne ceny... ;) A co do twojego komentarza to mów sobie co chcesz :P nie zabronisz mi mieć własnego zdania a jeśli tak to ta rozmowa nie ma sensu pozdro ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mroczny napisał:

Nie kupiłem jej za 1600 bo to piroart doj**al sobie takie ceny... 50% przebitki fajne ceny... ;) A co do twojego komentarza to mów sobie co chcesz :P nie zabronisz mi mieć własnego zdania a jeśli tak to ta rozmowa nie ma sensu pozdro ?

 

Ok spk twoje zdanie jest takie a moje inne. Kwestia gustu i to rozumiem ale sam napisales "nie ma to jak kupowac rakiety dla ogona" a to zabrzmialo tak jakbys to ty mi zabronil miec wlasne zdanie. To tak jakbym ja napisal "nie ma to jak kupowac drozsze rakiety dla mocniejszego huku". Dlatego sie zapytalem czy to jakis hejt w moim kierunku. Od samego poczatku gdy zalozylem temat wygladalo jakbys mi sugerowal ze moj stuff jest gorszy bo mam jorge. Sam nie wiem jak to odbierac tzn. czy masz cos do mnie czy do wszystkich produktow jorge lub tez do kazdego kto kupuje takie produkty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis stuff zostal skompletowany ale moze jeszcze cos dojdzie lecz to juz na pewno nie beda konkrety. Na ostatnim zdjeciu pierdolki do zabawy ktore doszly wczoraj i dzis. Oprocz tego pozostalosci z zeszlego roku, 33m lontu no i pewnie jakies male wyrzutnie gdzies tam sie pochowaly tak ze na zdjeciach ich nie widac.

20181228_174433.jpg

20181228_174600.jpg

20181228_174643.jpg

20181228_174851.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów.Nie wiem czy to nie najlepszy stuff na forum.Fantastcznie to sobie wszysko ułożyłeś...Pół pomieszczenia to pewnie zajmuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...